Кнопус• 27 марта 2023
Який рн Києва спокійний, безпечний, зручний і квартири більш менш за реальними цінами.
Правий берег.
Надумали купляти в Києві. Нас четверо, діти 3 роки та 8 років.
Школи, садочки я так розумію завжди є поруч?
КАПСЛОЧНИЦА• 27 марта 2023
Ответ дляКнопус
Безпечний з точки зору криміналу, наркоманів і тд.
Такий район існує?
Ермолайчик• 27 марта 2023
Осокорки, Позняки. Але це Лівий берег. А чому Ви саме Правий берег розглядаєте?
Баба_Воля• 27 марта 2023
Ответ дляКнопус
Кримінал і наркомани є у всіх районах.
Біле пальто• 27 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Очень на любителя район,вечная вонь.Шанхай Таун,окна в окна.Сады и школы по 45 человек.
Біле пальто• 27 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Бровары))
А когда это Бровары стали правым берегом Киева?
вкрации• 27 марта 2023
Подобається ще сирець,але там злочинність висока якось вечері недавно ішла стоїть поліція на мене дивиться,що я їду,а я на сходинки заходжу дивлюсь а там в пакет лежить(
Баба_Воля• 27 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Відтоді відколи метро на Троєщину запустили. Ви що не знали
Поторописька• 27 марта 2023
Если только Правый - то Голосеевский, район ВДНХ. Хотя мне и Теремки нравятся, они вообще мало кому нравятся, но мне там хорошо жилось)
Каляка маляка• 27 марта 2023
Ответ длявкрации
Шо ’в пакет лежить´. Це шо взагалі означає?
Почемучечка• 27 марта 2023
У меня в доме нет ни одного наркомана, но тем не менее год назад баба своего мужика ножом зарезала и пару месяцев назад сосед в петлю прыгнул с концами. А так детей спокойно одних отпускают возле дома гулять.
Баба_Воля• 27 марта 2023
Ответ дляКаляка маляка
труп лежить, ну що ж і ще
Ермолайчик• 27 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
На Осокорках и Позняках вони нет!!! Когда люди это запомнят наконец-то! А на Оболони сады и школы - пустые?))) дочери в саду на Драгоманова было 21 человек. О каких 45 сейчас идет речь??? Лишь бы написать
Каляка маляка• 27 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
труп лежить, ну що ж і ще
Да шо завгодно. Чого саме труп.
Баба_Воля• 27 марта 2023
Ответ дляКаляка маляка
Да шо завгодно. Чого саме труп.
Ну що завгодно? Що там може таке лежати, щоб там була поліція? Крадена їжа з магазину?
Каляка маляка• 27 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
Та хоч би й так. Зброя, наркотики, гроші в пакеті.
Пес Патрон• 27 марта 2023
Ответ длявкрации
Самый старый и депрессивный район.
Баба_Воля• 27 марта 2023
Ответ дляКаляка маляка
та нє
Каляка маляка• 27 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Самый старый и депрессивный район.
І взагалі атмосферка там не дуже -Бабин Яр, та ще й концтабір був.
вкрации• 27 марта 2023
Ответ дляПочемучечка
Район?
Пес Патрон• 27 марта 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я и об этом тоже...