Анонимус Я• 27 марта 2023
Заповіт
Підкажіть будь ласка. Розвелася 6 років тому. На розподіл майна не подавала. Власники я, колишній чоловік і його син від першого шлюбу. Чи можу я свою частку квартири, яка придбана у першому шлюбі подарувати своєму нинішньому чоловікові? І яка приблизна вартість? Дякую
Ответ дляАнонимус Я
Не хочу я дарувати йому нічого. Я його утримувала два роки, гроші спільні, він побив мене, коли напився, я пішла від нього, в чому була. Мій теперішній чоловік сильний фізично, колишній на нього не кинеться з кулаками. Буде власником, переїде, поживе недільку, то колишній сам продати захоче
Ви знаєте,що у нотаріуса у договорі купівлі продажу людина власноручно пише:що це її рішення без тиску,...зроблене,продаж майна.Там є камера,передача грошей також відбувається на камеру.До нотаріуса усі приходять просто заключити угоду .
А домовитися треба до угоди.
Плюс є ще третій власник,який неповнолітній ,я так зрозуміла.
А домовитися треба до угоди.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
В сенсі бивший не схоче жии з нинішнім? А шо нинішній приїде туди жити? Не приїде і всі це розуміють.
Тому для вашого бившого від перестановки даних нічого не змінилося, він як жив там сам так і далі буде. Чого йому паритись.
Прийде, саме для того, щоб змусити продати. Бо жити є де і для проживання та квартира не потрібна. А ось як майно так
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
А син-співвласник неповнолітній?
Зараз вже повнолітній, 24 роки
Редиска Я• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Зараз вже повнолітній, 24 роки
Так він же в 1997 році ще не народився, як він міг бути покупцем?
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляolka802
А домовитися треба до угоди.
Так, знаю, бо купляли і продавали. Але колишній не захоче жити з моїм теперішнім чоловіком. Але якщо він буде власником, як він завадить йому там мешкати? Аж ніяк. І якщо зрозуміє, що не блеф, то продасть, бо жити так не варіант для нього і його нової дружини, яка там взагалі не прописана. Квартира у центрі Одеси, коштує немало.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляolka802
І що хоче той повнолітній,продавати,чи йому то не цікаво?
Він би продав і роз´їхався. Але з татом стосунки псувати не хоче, і моє хоче собі і татові, мені дулю з маком, чи тисячі 3 кинути
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
автор,у вас трешка?или двушка?
Двокімнатна, але переробили на 3. Ту стіну легко прибрати, гіпсокартон.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
То його син від першого шлюбу. Це мій народився після купівлі
Белоснежко• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
по идее в каждого по комнате должно быть. я думаю, что вы со своей долей можете делать все, то угодно. пусть вам повезет и все получится.
Редиска Я• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Не сходиться у мене. Якщо сину від першого шлюбу 24 роки, то він народився в 1999/98 році
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
Дякую. В мене це вже йде на принцип. Я не хочу йому нічого дарувати після всього, що він мені спричинив. Бо він думає, що дуже хитрий і розумний. Але на кожного хитрого є ще більш хитрий. Ось і хочу втерти йому носа.
Ответ дляАнонимус Я
Ясно, усе.
Складна ситуація,і кінець непередбачувальний.Але зі сторони мені виглядає,що вони коаліція.І ви нічого невзмозі вдіяти.Але можете йти до кінця до своєї мети.
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
То я сплутала вік, 34.
Просто каралева• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
То я сплутала вік, 34.
А чого ваш бивший не в зсу?
Редиска Я• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Першому чоловіку 54, мені майже 40, дитині 4 рочки
В 97 вам було 14 років? Я адвокат, єслі шо
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
А чого ваш бивший не в зсу?
Це питання хіба до мене? Звідки я знаю. Але він электрик, можливо бронь. І не всі ж чоловіки в ЗСУ
Анонимус Я
• 27 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
15. Я январська. Кошти на квартиру давав мій батько, мою частку. Він загинув у 2001, нічого не підтвердить. Мати жива. Ми прожили у шлюбі разом багато років
Редиска Я• 27 марта 2023
Автор, мені 40 років. А вам ще немає 40 років, але в 1997 році мені було 14 (в січні). Вам не могло бути 15ч Тому не сходиться по віку. Права на шлюб з 15 років у нас не було (і зараз немає).
Белоснежко• 27 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
вы в 14 лет вышли замуж за 28-летнего с 9 летним ребенком?
заварний look• 27 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
в 2023 ему будет или уже есть 26)
Белоснежко• 27 марта 2023
Ответ длязаварний look
в 2023 ему будет или уже есть 26)
читайте выше.очепятка у автора.ему 34 года.
заварний look• 27 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
у нее смотрю везде опечатка в 1997 ей 14 лет