Свекруня• 05 декабря 2024

Питання до власників нерухомості та ріелторів

Дівчатка, питання. У мене є власне нерухоме майно, квартири та нежитлові приміщення. Я здаю їх в оренду. Зазвичай сама через олх купую, роблю ремонт та швидко їх здаю гарним орендарям. Зараз вирішила продати одне нежитлове приміщення.
Це Київ.обл., Софіївська Борщагівка, приміщення 70 кв.м. з ремонтом, ціна у мене ринкова, особо знижувати не хочу.

Чи треба мені для цього ріелтор, який буде рекламувати та використовувати своє агенство, де він працює, для продажу? Чи так само ефективно буде, якщо я сама виставлю цей об´єкт на олх, дім.ріа, ще десь, та буду чекати , поки мене знайде покупець?
Чи все ж таки бистріше та ефективніше через ріелтора?
Я адвокат, як продати я знаю.
"Мінуси" з ріелтором в тому, що вони поставлять свій %, а така нерухомість зараз і так не особо продається, а якщо ще з %, то може продаж затягнутися. І до того ж, я хочу сама з потенційними покупцями вести діалог.
Які плюси залучення ріелтора та агенства?

Заздалегідь дякую!
Кому там слова не давали• 05 декабря 2024
Та ви олігарх. і з таким питанням прийшли на порадницю?
Распутница• 05 декабря 2024
Немає плюсів
Тим більше якщо Ви сама хочете вести ділог
Зазвичай їх наймають якраз для того щоб не вести діалогів/показів нерухомості, або не розуміються в юридичних питаннях
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
звичайний фоп.
Мона_Лиса• 05 декабря 2024
Автор, а Ви хіба не в курсі змін?
Новий закон про оцінювання майна в Україні — чому ринок нерухомості зупинився — новини Україна
https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/divna-jevrointehratsij...
Файна дівка• 05 декабря 2024
Не знаю жодного плюса в залученні ріелтора при умові, що людина розбирається в юр.аспектах. Я б продавала сама і сама б спілкувалась з покупцями.
Мюллерная• 05 декабря 2024
Всі юридичні питання знаєте, досвід маєте, підводні камені і як себе захистити знаєте, навіщо вам рієлтор?
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Немає плюсів
дякую!
я думала, що може є якісь магічні прийоми з реклами чи використання бази агенства, якими володіють ріелтори, і про які не знаю я.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляМона_Лиса
Автор, а Ви хіба не в курсі змін?
продаж нежитлових приміщень зупинився ще до цього моменту, до речі. З літа, якщо не з весни.
Дрібка щастя• 05 декабря 2024
Нет, вам не нужен риэлтор. У вас и так, наверное, это нежилое помещение в бойком месте? Тогда о чём разговор, без проблем продадите сами.
Риэлторы нужны тем кто продают жилое помещение в неудобном месте, да ещё и с ужасным ремонтом в подъезде - чтобы заговорили покупателей и те купили. У вас же не так.
Опубликуйте сами объявления! Вам ещё куча риэлторов перезванивать будет - но я надеюсь что быстро найдётся умный человек (покупатель), который купит у вас это помещение напрямую (без прокладок-риэлторов), который сам мониторит объявления напрямую.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
дякую!
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
думала, що може є якісь магічні прийоми з реклами чи використання бази агенства, якими володіють ріелтори, і про які не знаю я.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
дякую!
Соня-сонятко• 05 декабря 2024
Адвокат вполне серьезно задаёт вопрос - какое из двух одинаковых объявлений на олх и РИА будет эффективнее- созданное самой или созданное риэлтором?
Какие странные бывают адвокаты, однако ...
Форточка• 05 декабря 2024
Автор, досвід знайомих показує, що люди чомусь (дивно, правда) але не переглядають олх, а приходять до рієлтора, хоча можна і самому пошукати. Є рієлтори, які дійсно відпрацьовують, в яких є база клієнтів, і які знають людей, які звертаються з запитом пошуку приміщення (можливо, саме таке як у вас хтось шукає вже). Просто до першого зустрічного рієлтора звертатись не варто, серед них мало реально крутих спеціалістів.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
кхе кхе.
Вы точно специалист?
Каждый специалист в своей отрасли, я в своей.

Если есть риелторы и агенство с какой то базой, то, наверное имеют право и смысл для существования.
Поэтому я на данном форуме и задаю вопрос.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляФорточка
дякую за детальну відповідь!
Соня-сонятко• 05 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
кхе кхе.
Вы точно специалист?

С какой базой ?
ОЛХ - это их база. Вы точно хоть раз что-нибудь покупали или продавали Украине, адвокат?
Сказку про ’великую базу риэлтора’ уже лет двадцать как никто не рассказывает...
Яжбоматуся• 05 декабря 2024
Я теж продаю і в тому ж місці . Сама , ріелтори телефонують , типу беруться продавати і тиша . Мені на олх пишуть більше чим рієлтори .
Дівка в намисті• 05 декабря 2024
Надо искать профі я сдавала сама квартиру искала клиентов три месяца а риэлтор за два дня мне нашла приличных людей
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
С какой базой ?
точно.
Как то ж у меня в собственности оказались и квартиры, и нежилые помещения.
Но не буду вам мешать самоутверждаться))
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
корочше, в тому нашому районі тиша, бо сусід теж своє приміщення поруч з моїм продає, не сам, а через агенцію в Соф.Борщ., я була в їх офісі, непогана з виду агенція, але 6 міс у них тиша по цьому приміщенню, ціна не космос, ринкова, але за 6 міс - нуль бажаючих.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ви в оренду здавали? це простіше. Я сама цим займаюсь, як правило 1-2 покази і другий-третій клієнт твій, а наразі, то і з першого разу. Я просто дивлюсь на людей і кому здавати, щоб не розгромили квартири.
А продати вже якось важче, покупець не йде косяком))
Бачу_майбутнє• 05 декабря 2024
Если у Вас есть время и желание бегать на каждый показ так называемых потенциальных клиентов, среди которых немало туристов, то можете самостоятельно этим заниматься. Процент риелтору не останавливает покупателей, если они хотят приобрести именно Ваш вариант недвижимости.
автор Свекруня • 05 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
в том то і справа, немає зараз на нежитлові приміщення потоку бажаючих.
Ці продажі нежитлових підвісли вже давно.
Живу я поруч, показати об´єкт мені не проблема. Тим паче відразу обговорити можливу снижку та умови продажу, ніж я буду це чекати такого фідбеку від ріелтора.
Просто питання в тому, щоб продати , а не 6 міс чекати хоч одного покупця.
Може через ріелторів є фішки з реклами через сайти оголошень, про які я не знаю, або чарівна база клієнтів.
Блискавка• 05 декабря 2024
Услуги риелтора не помешают
ПампушОК• 06 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
Є такі прийоми і база. Але тільки у класних дійсно ріелторів. І вони візьмуть процент з вас як замовника послуги.
Олена Маленкова займається комерційною нерухомістю. Є на ФБ.
автор Свекруня • 07 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
дякую, зайду до неї, подивлюсь