Чекаю завтра• 27 марта 2023
Єротичний фільм для сімейного перегляду :-)
Порадьте, будь ласка, еротичний фільм для сімейного перегляду з чоловіком. Щоб там були і гарячі сцени і цікавий сюжет.
Цікавіше, щоб це був триллер або детектив, де головна героїня розслідувала б якусь справу, а її б звабив головний підозрюваний :-) Чи якось так :-) Цікаво уявити себе в ролі такої героїні, щоб мене звабив якийсь такий антигерой :-)))
Дівка в намисті• 27 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я думала вы с мамой и папой хотите кино посмотреть
А я подумала, що з дітьми
Чумацький Шлях• 27 марта 2023
Тюремный романс!
На основе реальных событий. Потом можете у дяди Лени Каневского поискать серию с первоисточником
Мушля з Криму• 27 марта 2023
50 відтінків сірого - не зовсім всі ваші критерії, але саме для перегляду з чоловіком еротичний фільм чудовий
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Двуличный любовник
Не совсем под Ваше описание, но фильм достойный и глубокий.
Чекаю завтра
• 27 марта 2023
Ответ дляМушля з Криму
Спробували дивитись, знудило через 30 хвилин :-(
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Попробуйте еще 365 дней польский, там 3 фильма
МЧСница• 27 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
А какого года фильм, как его найти?
Извините, Опасный соблазн, 2020 года
Не танцую- но пою• 27 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Да там сюжету немає ,навряд таке буде чоловік дивитися
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Не совсем эротика, но сцены есть. The Color of the Night с Брюссом Уиллисом молодым. Ну вдруг не видели)
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну если сравнивать с порно, то таки есть)
Додаю напруги• 27 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
красная шапочка_ порнуха
Не бачила ніколи, але саме зараз дивлюсь серіал, де показують, як його знімали)
Чтооооооооооо?• 27 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Это который получил золотую малину? Кроме саунд-трека нет там ничего хорошего. И сюжет совсем не тот, психолог там не преступник.
Виннипуховна• 27 марта 2023
Ответ дляДодаю напруги
ух ты)))) ссылкой поделитесь
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так под все пожелания автора я ни одного фильма, пожалуй, не знаю)
Додаю напруги• 27 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
ух ты)))) ссылкой поделитесь
Серіал Двойка. Це не лише про Червону Шапочку, а про проституцію і становлення порно в кіноіндустрії. Спочатку дуже незрозумілий, таке враження, що сюжету нема, просто знімають все підряд. Потім починає прояснюватись, що і до чого. Не факт, що Вам зайде.
Злюка бобер• 27 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ми до війни дивились ’Беспринципные’, такий він прикольний і сексі
Отвернуло из-за пророссийской позиции автора. Говнюк он цыпкин этот.
Злюка бобер• 27 марта 2023
Сериал Бриджертоны. Первый сезон 8 серий. Второй уже не очень эротично.
Чекаю завтра
• 27 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
’Неверная’ с Ричардом Гиром. ’9,5 недель’ с Мики Рурком.
Этот фильм смотрели, мне понравилось.
Представила себя в роли героини :-)))