Читаю по вечерам• Изменено 27 марта 2023
З подивом узнала, що Канада схода на Росію кліматом і ще дечим?
Дівчата, не кидайте тапками, але розхотілося Канади((((
Оце ось що зауважила про Канаду, що в них багато дечого так, як в Зазеркаллі:
В столиці одне життя, а десь глибоко в "замкадьях" варять оленячу тушонку і вибирають клюкву на болотах...
Бездоріжжя, до автобуса може бути кілька годин пішого ходу, якщо жити в глибинці. Комарі, сніг місяцями, до паски приморозки бувають
В низці міст оренда найгіршої квартири + комуналка+проїзд вище мін.зарплати, а ще ж їсти треба щось...
Величезні відстані.
Хто не пахав півстоліття офіційно, пенсії манюні.
Бюрократія на відчепись, попробуй оформи бумажку.
Є окремі ніби на наш смак необхідні продукти харчування, від ціни яких очі на лоба вилазять.
Приміські електрички майже "ізвели на нєт, за межами мегаполісів і 1 на добу це ще добре, а то й жодної (правда, такою бідою останнім часом і Україна захворіла, але ж в Європі такої проблеми нема). Автобуси між різними населением пунктами теж недалеко втікли.
А далеко в основному летіти мало не за півзарплати((
Мікробізнес типу шмоток по пошті Чи чайника на купки на базарі як тимчасовий варіант при безробітті /безвиході обкладений мало того що податками, так ще й просто невиправдано високими звичайними затратами.
Без "бознаскількох" тисяч можна геть не влазити...
Дівчата, а варто їхати в таку країну?
А психологічно там хоч не схоже на запорєбрік?
Надіюсь!!!
Може, все ж краще Європа?
Величезні відстані.
Дівчата, а варто їхати в таку країну?
Надіюсь!!!
Може, все ж краще Європа?
pragaElena• 27 марта 2023
Автор, вам в Канаду не надо, оставайтесь в Украине. У нас пенсии огого и пахать полвека на неё не надо ;) А по теме: Канада отличная страна, но по вашим взглядам на жизнь она вам не подойдёт.
Ответ дляКузякин
Дівчата.
Блин, сколько можно. В каждой теме - Дівчата.
Це вже така мовна формула, іноді так звертаються навіть не конкректно до жінок, але й до різносиатевого загалу поруч із собою.
Вы ж три дня назад точно такую тему создавали, до Вас с первого раза ответы не доходят?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3303140