Теща дочки• 27 марта 2023
Кросівки сину 13років 42-43р , ніде нічого немає... Київ де?
Живемо Київ лівий берег Де ви купуєте кросівки підліткам? В інтертопі на Позняках були там нічого немає, в Адідас аутлет теж, да і просто в Адідас нічого. Навіть у конфіскаті ( терпіти його не можу) теж нічого. Піраміда аладін ньювей нічого. Де ще можна пошукати?
Теща дочки
• 27 марта 2023
Треба обов´язково з приміркою,нога худа вузька. Цілий день сьогодні все об´їздили нічого немає
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
В интертопе и беру
Такой же размер
В інтертопі моделей немає нічого цікавого. Мало вибір. Класичні не хоче. Щось цікаве.
Теща дочки
• 27 марта 2023
Я зрозуміла що не правильно описала ситуацію в старпості(( йому нічого не подобається. Все він каже не цікаве, класичні.
Теща дочки
• 27 марта 2023
Справа не в розмірі (хоча і в ньому теж, бо у нього стопа чітко 26.5 то не у всіх є розмір 27см) а саме в різномаїті моделей
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ дляmasterim
А в дитячому світі на Дарниці не були? Ми на правому, в неділю були в Дрімтауні. Там є Scrachers, all stars, intertop(невеликі) і великий atletics
Моделі є цікаві? Скечерс не цікаво. Інтертопі немає цікавих.
Зроблено у 80-х• 27 марта 2023
Атлетикс (Спортмастер), Интертоп. Заходите на сайт, ставите фильтр по размеру, сезону и пр.. заходите на карточку товара и там есть кнопка ’наличие в магазинах’, выбираете где удобно.
SVETILO-a766• 27 марта 2023
взуття носиться довго і якісне як для дівчат так і для хлопців. Спеціально їздимо за ним з лівого берега на Борщагівку
мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
Ну мой тоже классика не носит
Кеды взяли Ванс,кроссовки найк
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ дляSVETILO-a766
Нажаль на сайті розмір сина три моделі. Ні.
Зашла на 5минут• 27 марта 2023
Автор, в Пума в НьюВей чудовий вибір. Очі розбігаються) у сина такий розмір, дивимося дорослі моделі. 13 років йому. Це вже не діти)))
Чорнобаївка• 27 марта 2023
Гляньте ще staff, крім того, що писали вище. Молодь любить цей магазин
Зашла на 5минут• 27 марта 2023
Ответ дляSVETILO-a766
Хлопцю підлітку дттячі фасони? Ви серйозно?)))
Підлітку нормальні модні молодіжні кроси вже хочеться
Соседушка• 27 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
Найк,Адидас та інші?
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Нью беланс,north face
Посмотрите еще там
Дякую в ньюбеленс були нічого не сподобалося (( я їх люблю, син ні. Нортфейс незнала що там кросівки є
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ дляСоседушка
Найк,Адидас та інші?
Нічого не сподобалося. Найкі ні, Адідас теж нічого не сподобалося. Пума теж. Хоче щоб не звичайні, але й не занадто вичурні. Не білі і не чорні. Це капець.
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Пума нічого не сподобалося сьогодні були
ГонУрова дівка• 27 марта 2023
Я не из Киева. Мегаспорт есть в Киеве? Вот на выходных купила 2 пары найк и пума. Сыну 14, нога 43. В интертопе у нас тоже ничего интересного не было.
ГонУрова дівка• 27 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
Ну и балуваний :).
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ходить бурчить що для дівчат повно цікавих моделей а для хлопців немає
Теща дочки
• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ну и балуваний :).
Та да. Щось примітне, але не прям кручуще, а татові ще бажано бюджетне
в нас так завжди. Розмір підібрати та щей щоб сподобалося і щоб в тата від ціни очі не сіпалося
Ворожу на каві• 27 марта 2023
Я люблю Двринок. Донці дивилась кросівки. В Дрім Тауні, New Balance 4500 з дермантину, поххала на Даринок, там є улюблений магазинчик - 2500 шкіра зверху та всередині, донька в них пішла, цілий день ходила - нічого ніде не натерла.