Накладні мюслі• 27 марта 2023

Объясните про закон 8131.Будет двойное налогообложение для тех кто кто в Европе

для украинцев которые в Европе будет налогообложение и нужно доказывать Украине откуда деньги или что?
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляksena555
Людина, яка працює за кордоном офіційно сплачує податки в країні працевлаштування.
Якщо хоче платити податки в Україні, то тоді так...
Не путайте грішне з праведним!!!
Звичайно сплачує! Але повинна цей дохід декларувати в Україні! І дивитися на суму податків! Якщо в іноземній країні податки сплачені у сумі більше 18% - все Ок. Якщо менше - потрібно доплачувати в Україні, а також 1,5% військового збору!!!

ksena555• 28 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Скажу вам з досвіду, люди беруть довідку про отриманий дохід і за який період, і цей дохід потім враховується в пенсійний стаж України.
Податки ніхто в Україні не доплачує, бо з певними країнами є взаємозалік
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляksena555
В цій довідці є сума сплаченого військового збору?))
ksena555• 28 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Прочитайте про взаємозалік між державами- партнерами і будете в курсі)))
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляksena555
А може бути взаємозалік між податками різних видів або взагалі між податком та збором?)) зателефонуйте в податкову і проконсультуйтесь)
ksena555• 28 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мені консультації не потрібні, я в цій сфері більше 5 років)
Я думаю, наші юристи міжнародного права краще в курсі
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляksena555
😂😂😂
Korsika999• 28 марта 2023
Интересно, если человек давно живёт в ЕС и имеет гражданство или ВНЖ, соответственно платит в е налоги в той стране где живёт и работает. То за что он должен платить, за паспорт? И как технически, возможно отчисление этих сборов?