Кайдашева дочка• 28 марта 2023

Парковка во дворах. У всех такой трындец по вечерам?

Машинами заставлено так что яблоку негде упасть. Придомовая территория очень маленькая. Дом многоквартирный. Каждый день квест куда ее приткнуть:((. Есть гараж, но он в часе ходьбы от дома. Стоянка в 20 минутах. А машина нужна каждое утро в 6 утра. Как вы решаете проблему парковки в ваших домах? У нас есть возможность расширить парковочные места, но бабулька захотели там клумбу. Теперь там растет 2 цветка.
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Якби на тих стоянках ще місця були, я вже 3 роки намагаюся місце знайти, недалеко 2 стоянки і місць немає ніколи.
На нашій є, вона досить велика, і вільних місць близько 25-30%. Люди просто не хочуть платити. Їм легше поставити машину у дворі, забравши вільний простір прибудинкової території у сусідів.
Дивно, що я ставлю автівку, а активіст з сусіднього під’їзду пхає її мені під вікна

ksyuha831• 28 марта 2023
Ответ дляsweetkillah
Бачите, у всіх по різному, я б і рада була на стояці ставити, а то кожного вечора квест, знайти місце для парковки.
Tacay• 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
На каком основании? У вас ОСББ?
Жек, центр Киева. Не занималась этим, не знаю.
Марика-bf42• 28 марта 2023
Считаю, что под каждый дом должна быть выделена придомовая территория. Не по бумагам, как сейчас, а по факту с правом установки шлагбаумов и заборов. У нас большой двор, куча места и ...куча чужих авто во дворе. Вечером приезжаешь, а мест нет)
Люблю море• 28 марта 2023
Подземные паркингы большие. Ничего не заставлено
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
10 мин это нормально еще:)Я б на такую бы ставила.Правда 100 грн сутки у нас стоит самая дешевая стоянка
В нас коштує трохи дорожче, але це нормально. Особистий транспорт це витрати, потрібно враховувати всі за та проти перед купівлею
Марика-bf42• 28 марта 2023
Ответ дляTacay
Ну тогда вы не имеете на это права. Вся земля принадлежит городу, кроме той, что в собственности ОСББ и ежи с ними.
Jave• 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
А, ваше рішення-це продаж авто і перехід на громадський транспорт?))
А моє рішення всі платять за парковку однаково в межах міста і будуть будуватися БАГАТОРІВНЕВІ паркінги за ці кошти
Даксо• 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Ну в Європу йдемо, тому так. Ви з села мабуть, що дивуєтесь?:)

Nature is a miracle• 28 марта 2023
Ответ дляksyuha831
У мене квест просто під´їхати для розвантаження авто та не пошкрябати наставлені як оселедці у бочці машини.
п.с. Гараж. Авто ставлю там.
Унция яда• 28 марта 2023
У нас тоже задница, не Киев. На мой самый маленький дом на районе самая большая парковка, ставятся со всей округи: как попало, длинные бусы, грузовики и т.д. Наверное могли бы заехать - парковали бы фуры. Уже года два залезли на зеленую зону прилегающую к спорт площадке - мамочки теперьь кипишуют и летящие мячи на машины не их проблемы, хотя там же их машины тоже стоят. Осбб нет. Делали запрос на депутата, что заасфальтировать занятый кусок и расчертить под парковку, нужны подписи, все морозяться и никому оно не надо. Короче тоже в печали.
Марика-bf42• 28 марта 2023
Ответ дляJave
Ой) На моїй пам’яті вже купа різного роду податків, на які мало щось будуватися. Але щось пішло не так) Або не туди)
Даксо• 28 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
А на чем они передвигаються?У нас не купи машину то прийдеться ездить на вонючих автобусах и поездах.А за границу поехать?,Самолеты не летают:(((,
Поїдьте закордон і подивіться на чому люди їздять в мегаполісах
Tacay• 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
До этого мы не могли поставить свою машину, т.к. парковались все офисы. Если схема работает -значит можно. Не думаю, что позволили бы. Соседний двор поставил шлакбаум.
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляJave
А Ви в якому місті?? Розумієте година паркування на паркінгу в Києві 40 грн, доба 400 грн. Красота)
Це зараз такі ціни в Києві🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Ніколи не переїду з приватного будинку)
Марика-bf42• 28 марта 2023
Ответ дляДаксо
Так, з села, глухого)) Без освіти, та грошей. Зібрали за 10 років на ланос)) Вам легше?))
Возрастная• 28 марта 2023
Це проблема величезна, особливо в Києві. За кордоном забудовник не дозволяється будувати дім без певної кількості паркувальних місць для мешканців. А у нас будуть махіни на 25 поверхів і 100 паркомісць для них.
nataangel• 28 марта 2023
Таксі, автобус, пройти до стоянки.
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Так, але це ж той фактор, який потрібно враховувати перед купівлею авто. Ви ж розумієте, що якщо просто кидати машину у дворі, вона буде перекривати тротуар, забирати простір у сусідів, то це буде дратувати. І авто можуть пошкодити, а винних так і не знайдуть.
Мені дуже сподобалась європейська практика, де діють штрафи за паркування (таке, як у нас в Києві в кожному дворі), штрафи високі. Люди більш обдумано підходять до купівлі авто, вони відразу думають, де будуть його ставити

Линда• 28 марта 2023
Ответ дляJave
Що не можна? Взагалі вважаю дуже чесним якби власники машин оплачували парковку своїх машин біля будинку..
На другу машину в сім´ї був великий податок.. питання загруженності мегаполісів машинами вже давно час вирішувати..а то бідна країна а машин немає де пройти пішоходам
Я ж говорю, что эта территория не принадлежит жителям дома.
У нас несколько соседей поставили, не знаю как называются, такие железные петли с замками, чтобы забронировать себе место. Приехал ЖЕК и все это срезал, соседи вызвали полицию, полиция приехала и впаяла им штраф за самозахват территории общего пользования.
ksyuha831• 28 марта 2023
Ответ дляsweetkillah
Жодного разу не паркувалася на тротуарі, не перкривала проїзд для колясок та пішоходів. Завжди шукаю місце відведене саме для авто. Навіть записки місцевим ’лосям’ розклеюю на авто в дворі, трохи дисциплінує потім))
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Сама основна проблема - корупція.
Проблему з особистим транспортом можна вирішити, але нею влада не займається. Додатковий податок це гідна плата за комфорт, просто потрібні діі від влади. Але, зрозуміло, що зараз це не актуально(
автор Наталья-249d • 28 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Да ,увы ,пренадлежит городу.Но город не занимаеться этими дорогами давным-давно.Все в ямах было.Торчала арматура.Пришлось ОСББ за свои деньги ремонтировать.Просим город передать придомовую территорию дому.В ответ’а в друг вы на ней магазинчик построите и будете иметь выгоду вы ,а не мы’
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Записки то гарна ідея)
Марика-bf42• 28 марта 2023
Ответ дляTacay
Она работает до того момента, пока кто-то не пожалуется.
ksyuha831• 28 марта 2023
Ответ дляsweetkillah
Записки то гарна ідея)
І головне, що працює))) А нещодавно почав хтось паркуватися на тротуарі, прямо біля клумби, повністю перекриваючи прохід, я не встигла і записку написати, хтось на лобове скло де двірники нарвав з корінням рослин і розклав прямо з землею, більше не паркується)
иркин• 28 марта 2023
Ответ дляJave
Треба зробити щоб за паркування своїх машин платили всі власники машин що проживають в будинку і питання вирішиться моментально і двір не буде заставлений машинами і пішоходи зможуть НОРМАЛЬНО ходити а не скакати між машинами
sweetkillah• 28 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Ого, рослини з землею то вже радикальні діі)
От я про таке вище й писала, що від гріха подалі краще на парковку машину поставити, 10 хвилин пішки, зате відносно спокійно почуваюсь. Невідомо, як поведе себе людина, якій не сподобалась неправильно припаркована машина
Jave• 28 марта 2023
Ответ дляsweetkillah
Сама основна проблема - корупція.
Я не згодна що не актуально, у нас величезний дефіцит в бюджеті
kabatosa• 28 марта 2023
Ответ дляdulenok
насколько знаю, такой самозахват и огорождение чревато
Якщо це ОСББ то все законно