Прикуси Язика• 28 марта 2023
Який купити небулайзер і чи потрібен він? Дитині
Дитині 3р є щестарша 6р. Менша виписалися з лікарні з вірусом були, пройшло 4 дня почала кашляти безперестанку ( врач послухала, тяжке дихання, небулайзер дуже допоміг би, але його немає приписала лонгес сироп. Сьогодні знов до вовча, може призначить АБ бо ще десь підчипили вже іншу інфекцію ( і в лікарні ж пропили АБ, може мало пили 5днів?! Не доліили, не знаю (
Так от який купляти щоб не дуже дорогий?
Домашка• 28 марта 2023
Небулайзер у нас номер один при лечении дыхательных путей.
Хорошо снимает отек, я никогда не пользуюсь сиропами от кашля и каплями для носа.
Небулайзер + ампулы с физ раствором. Тема.
Домашка• 28 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дочке 22 года и все детство обошлись без небулайзера и ингаляций
И?
Я без небулайзера кашляю неделю, с небулайзером 2 дня.
ПростоБелка• 28 марта 2023
З появою небулайзеру в мене 2/3 аптечки відпало за непотрібністю. Про дешеві не підкажу, в нас омрон, але купували декілька років тому.
Сижу_и_плачу• 28 марта 2023
Ответ дляДомашка
И?
Тому кожен повинен вирішувати сам
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
22 года, тоді їх не було )) звичайно мучались, лічились довго
Зараз є, якщо допомає і правда то чого не користуватись?!
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляДомашка
При нежиті теж можна?
Домашка• 28 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тому кожен повинен вирішувати сам
У меня старший рос без небулайзера, и я жалею, что не купила его раньше.
Потому что вижу разницу
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Треба, якщо дитина страждає бронхоспазмами, стеноз (не знаю чи вірно пишу, коли проблема з диханням) чи коли є часті пневмонії
З старшою один раз брали в оренду колись
З меншою ось тільки пригодився б, як далі не знаю
Мабуть тре купити
Домашка• 28 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язика
При нежиті теж можна?
Да, классно очень разреживает густые сопли, снимает отек.
Я ампулы в холодильник ложу, тогда эффект еще лучше.
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тому кожен повинен вирішувати сам
А що тут вирішувати, я спитала, багато людей вже пише що допомагає добре )
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляneortoju
Вещь нужная, у меня юлайзер, помогает с первой ингаляции. Сиропы - зло.
Та я знаю за сиропи, але купила бо ніч впереді і страшно, це вчора було вечером. Не знаю, я дала, дитина всю ніч спала, кашлянула один, два рази
Я готовилась не спати всю ніч
Фляшка на трьох• 28 марта 2023
Я в шоці.
Пічкати дітей гормонами, бо мамкам так хочеться і модно? Чи тут всі астматики поголовно?
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Прикуси Язика
• 28 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я в шоці.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Але сироп довго тре давати, гормони бистріше діють, бо проникають далі
Ля-ля-ля• 28 марта 2023
У сина схильність до стенозів. Тому без небулайзера було ніяк ( Використовували лише за призначенням лікаря
KaterionOK• 28 марта 2023
Ответ дляneortoju
У мене також Юлайзер (виробник Юрія-фарм, Харків). Але я не впевнена, що це прям необхідна річ, це при тому, що у мене троє дітей. Автор, якщо вам лікар порадив у вашій ситуації і вам таке допомагає, то звісно потрібно придбати.
Ответ дляKaterionOK
Конечно его использовать только после назначения врача, это не физ раствор в нос. Но я действительно вижу по ребёнку, что он помогает намного лучше и в 10 раз быстрее, чем любое другое лечение.
Домашка• 28 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я в шоці.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Где пишут о гормонах?
Я использую только физ раствор. Все
Домашка• 28 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я в шоці.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Типу : сироп- зло.
Гормони- супер.
Кстати да, если нужны гормоны при обструкции, то лучше гормоны, чем уколы, антигистаминные и потом антибиотики
Кому там слова не давали• 28 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Да. Если бронхоспазмов и стенозов у ребенка нет, то небулайзером можно и ухудшить ситуацию.
Кому там слова не давали• 28 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язика
При нежиті теж можна?
Нет. Вы скорее бактерии опустите ниже.
Банка з медом• 28 марта 2023
На фиг не нужен, если нет бронхоспазмов, стеноза и прочих серьезных вещей. И то по назначению врача. Это просто модная тема, как пробиотики - всем подряд и без разбору. Но на форуме сказали - помогает, значит, срочно купить
Трахтибидох• 28 марта 2023
Если мои дети склонны к ларингита и обструкция, то у меня уже лет 10 небулайзеру. Выручает, когда резко начинает нехорошо кашлять поздно вечером или ночью. И в больницу с ним катались, до их небулайзеру вечно очередь, а тут в палате сделал когда удобно.
Раз одела не бу• 29 марта 2023
Купили лет 8 назад из за ребенка. Сопли постоянно густые, не достать. Небулайзером пользуемся для разжижения. Сама также использую часто, как только горло начинает болеть . За осень- зиму 3 раза сама болела, то хоть бронхитом не заканчивалось. Думаю , что все таки он выручил.