Спішу - перекидаюсь• 28 марта 2023

«Народиш, будеш годувати - скинеш вагу» говорили вони

В мене після пологів був гарний, невеликий животик… а зараз, через рік після живіт як у вагітної, + 10 кг.. при тому, що постійно в русі, харчуватися не встигаю.. коли ж піде мінус в вазі?
Тишком нишком• 28 марта 2023
Ответ дляСусідка зверху
А какой у Вас рост?
У меня 164, и 43 кг это было ужасно.
После вторых родов прошло 10 лет, вес вернулся, слава Богу, к 50 кг. Мне 40.
БоХатая• 28 марта 2023
Я во время беременности набрала 7 кг и то ели ели , я худела чего то . После родов спустя пару месяцев фигак и у меня +6 кг((() и скинуть не могу
Полюю на дрони• 28 марта 2023
Во время ГВ, похудела на 15 кг, не ела много, после завершения все вернулось
Та не реву я• 28 марта 2023
За беременность +16 кг, после родов осталось +13. Когда ребенку было 1,5, стало уже опять + 16!
Далее худела три года разными способами и стала уменьшаться только на подсчете калорий, причем у меня это не более 1500, а лучше 1300. А пока ела больше, ничего не помогало, ни спорт, зал, ни бег, ни пп. Вот 1300 плюс зал два раза в неделю и пошло дело.
Цигарний шланг• 28 марта 2023
Я йшла народжувати 68 кг,коли дитині було 8 місяців,я важила 43 кг ,на мене страшно було глянути,завершила гв,успішно набрала 5 кг
Кудрі кручу сама• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Їм один раз в день, на ніч коли дитина вже спить. Вдень коли спить вона в мене прибирання, готування, стірка… коли ж істи?
Не знаю
Не прибирайте кожен день, купіть пралку-автомат, вирішить проблему прання.
Схуднете як налагодиться харчування. Їжте протягом дня, прості страви.
18 мнеУЖЕ• 28 марта 2023
До вагітності було 55, йшла народжувати 62, через рік на ГВ стала 48.. Їла все , але от так чомусь
Душка-свекрушка)))• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Сон впливає на вагу?
Да.
Пс привет всем полуночникам, которые тут в 2:00 пишут о помощи похудеть.
З горіха зерня• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В цьому вся проблема.
Треба їсти 4-5 разів маленькими порціями, а не наїдатися на ніч.
Однозначная• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Сон впливає на вагу?
Правильний розпорядок дня впливає
Великий сатирик• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Организм поэтому запасает ресурсы. Вы поправились тк едите один раз, наверняка больгую порцию, а днем перекусы может быть калорийные. Паника, еды нет, запасаем жир так думает организм.
Ешьте 3-4 раза небольшими порциями, сбалансировано, белок и овощи, нежирное диетическое. На гв моя подруга была стройной, а как завершила +15. Налаживайте питание, желчный оч страдает от такого и вообще жкт.
Уборка раз в неделю, готовка на три дня, мужа к быту привлечь, помощники. Удачи вам и здоровья
Брюльтик• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Гормони перевірте
Я_и_моя_собака• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Та прям, готуєте і не їсте? Я знаю, як вдома, то постійно в кухні заглядаєш, що б з´їсти, в мене троє дітей, то насиділася вдома 10 років і 15 кг
МояХатаЗкраю• 28 марта 2023
Как закончила кормить вес стал приходить в норму, на гв не есть хотелось, а сожрать все что видишь, вечно голодная.
Я_и_моя_собака• 28 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
Ой, где мое кормление, весила 52 кг, а сейчас 63
Я перед родами була 82 кг(ставала на облік 60 кг). Пройшло 20 років і я вже 88 кг..
Я_и_моя_собака• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Да. Зранку чай з яблуком, в обід нічого і ввечері після 9 тарілка велика м’яса з кашою
А чого каша з м´ясом не в обід, ну хай в 16-17, не пізніше?
Я в дамках• 28 марта 2023
Когда начнёте нормально питаться и заниматься спортом. Я за год после родов вернулась к своему весу и форме до беременности. Но в зал пошла через несколько месяцев после родов.
Дюагональ• 28 марта 2023
така ж фігня
Брюльтик• 28 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Люди різні,я теж готую і не їм,я їм тільки коли відчуваю голод,в мене перекусів
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не можна так їсти, треба харчуватися нормально повноцінно . Що ви там прибираєте в готуєте кожного дня? Налагодять свій графік
А що таке?• 28 марта 2023
Раджу перевірити гормони, щитопоібну.
Миззери• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Сон впливає на вагу?
Да, сильно причём
Мовчу, але хочу• 28 марта 2023
Я скинула очень много, и когда родила, не значит что можно есть всё подряд и будешь худеть
Фокус-Покус• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І прямо не робите перекусів, типу печеньки з чаєм чи кавою?
Анонимушка• 28 марта 2023
Схудла на ГВ, після закінчення набрала 2-3 кг від довагітної ваги.
Угги_в_горошек• 28 марта 2023
Їсти треба нормально, 3 рази в день, а не на ніч тарілка з кашею. + недосипання + стрес. Але доки не будете нормально харчуватись - толку не буде. Я набрала за вагітність 40 кг ( через гормони), після народження протягом півроку скинула 10 кг, потім це протягом 2 років повернулась до ваги 62 кг. Так що все реально. Головне нормально харчуватись і менше стресу.
автор Спішу - перекидаюсь • 28 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
Дайте лайфхак як її пити коли дитина то на руках, то біжить як різана
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую!
По коментарям вище видно треба пробувати якось істи хоча б тричі на день… просто от коли з малою дитиною( нічого не встигаю
Але буду намагатися🙏
Фокус-Покус• 28 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Якщо у вас дійсно споживання їжі 1 - 2 рази на день, немає перекусів - то це похвально. Якщо ще й раціон більш-менш правильний (без цукру, швидких вуглеводів, булок, макаронів, солодкого....) + п´єте вітаміни і мінерали (вітамін Д, Омега, магній, цинк, йод...), то здоров´я реально довести до толку.
автор Спішу - перекидаюсь • 29 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
От вітаміни не п’ю, дякую, що нагадали. Треба закупити і все пропити бо на вагітності пила, а зараз якось все не до того
Тут ще про щитовидку писали, в мене деякі гормони не в нормі, а їжу їм на ніч.. буду все виправляти. Сподіваюсь результат порадує 🙏