Крошка Енот• 28 марта 2023

Проголосуйте за костюм, будь ласка.

Доброго вечора.
Сусідка продає новий, з бірками такий спорт костюм 56 розміру. Реальне фото як на фото 2.
Розмір мій, сів нормально, но не знаю чи не буду гопніком виглядати з тими лампасами, і чи в рижому кольорі на такий розмір тоже таке собі.
Продає за 300 грн.
Дівчата, підкажіть.
Мені для прогулянок з дитиною, мені 36 років.
Результат:
вже голосів: 113
66 (58.41%) Брати
43 (38.05%) Не брати
4 (3.54%) Інше
Заздрість то погано• 28 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
мне не нужно ничего предлагать.
вы зафукали костюм автора. вот ей и покажите ЧТО прилично, современно и хорошо будет на ней смотреться. В чем по Вашем мнению не стыдно выйти в магазин и на детскую площадку.
Вы же хотите что бы все прилично выглядели, советы раздаете, обсуждаете. А по факту помочь людям не сможете.
Ну не купит автор это костюм (вас послушает). а что тогда ей покупать? в чем ходить?
Автор спросила мнение на счёт костюма?- да. Автор просила меня ей что то посоветовать? - Нет. Вы то чего лезете?))))
Сільський ансамбль• 29 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
В чому логіка? Як з дитиною на площадку чи в магазин, то можна й гопніком виглядати? Ну тоді й в театр на виставу теж в ньому можна
Потому что костюм за 2 тыс по площадкам, лавочкам, горкам уйдет точно так же за 2 месяца как и этот за 300грн. Если что у меня дочке 4 года и я знаю о чём говорю.
Если автору не делают погоды эти деньги то можно и за 2 тыс покупать.
Сільський ансамбль• 29 марта 2023
Нет, ну стоит сказать что мамы бывают разные, есть те кто боится подойти близко к площадке в своем беленьком костюме. Я с малой и на качелях могу покататься, и на велике. Посидеть на краю песочницы с ней, а это не бывает чисто, а ещё зацепки на лавочках, пакет с игрушками для песочницы в руках, самокат или коляска.
И потом скажите что для этого надо покупать каждые 2 месяца новый хороший костюм
Міні-бікіні• 29 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
По-перше костюм за 300 грн і за 2000 грн по-різному виглядає. По-друге ніт, костюм за 2000 грн за 4 місяці не зіпсується. В мене 2 дітей і я теж маю досвід дитячих майданчиків. Не можу точно сказати за скільки саме, але не набагато дорожче 1000 грн я купила костюм в Нью Йокер восені 2021 року. Я його і на дачу, і на майданчик дитячий вдягала і він доси в нормальному стані, але він мені вже морально набрид. Не розумію нащо купувати кожні 3 місяці костюм за 300 грн, як можна купити щось краще за півтори тисячі та носити рік чи більше і головне виглядати добре