Dianichka• 29 марта 2023
Мінреінтеграції - українські діти за кордоном повинні перебувати під юрисдикцією України.
До уваги! Нові виклики, пов’язані з війною, спонукають державу більш виважено формувати державну політику у сфері захисту інтересів дітей, переконана Віцепрем’єрка. Зокрема, учасники засідання розглянули питання захисту прав дітей, які тимчасово перебувають за кордоном у зв’язку зі збройною агресією росії. Відомо, що в деяких іноземних державах підвищені вимоги до дотримання прав дитини. Через це виникають ситуації вилучення у батьків (інших законних представників) дітей органами іноземних країн.
За результатами наради МЗС доручено звернутися з нотою до іноземних держав, куди евакуйовано українських дітей. У ній зазначити, що в усіх випадках обмеження прав батьків і законних представників українських дітей необхідно передати під юрисдикцію України. «До наших дітей повинно застосовуватися національне законодавство. Україна має сприяти захисту прав та інтересів своїх маленьких громадян. Органи іноземних держав повинні розуміти, що наші діти перебувають за кордоном тимчасово. Повернення цих дітей на Батьківщину – сьогодні наш пріоритет», – наголосила Ірина Верещук.
З сайту enovosty.com
Ответ дляПеремога 2022
Вы думаете, родители ничего не говорили? Понятия не имею, как соседи вычислили где детская комната, может эти соседи и есть те, кто принимал эту семью. Вы реально думаете, что в Германии вы перекричите, переубедите службу по делам детей? Это не Украина, это здесь вы будете всем доказывать и про свободное воспитание, и что дети в 22-00 скачут по дому, потому что это дети, что дети громко смеются, потому что им весело в свой ДР. Некоторые критерии для того, что бы изъять детей просто абсурдны. Я не на чьей стороне, но вот так однозначно сказать, что это мамы алкоголички, гулены не могу.
Честно говоря, алкашку по лицу видно. На видео вполне адекватные женщины.
сладкий_ноябрь• 29 марта 2023
Ответ дляПеремога 2022
Вот случай. Соседи пожаловались, что в детской комнате в 20-00 горел свет и не один вечер. Взяли семью на заметку и в итоге детей изъяли. Доводы, что типа дети спали в это время в другой комнате, вызвали еще больше вопросов- а почему девочки спали с папой в одной кровати. Семья не пьющая, спокойные дети.
😂😂
сладкий_ноябрь• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Рот дітям закривати, якщо крикливі). Особливо після 22-ї. Бо українські діти гучні! Маю на увазі нормальні діти з нормальних родин, де мама не кричить і не б´є
Только украинские?
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляSoufit
Найбільш здивував аргумент,що діти спали поряд з татом)) в більшості європейських країн, мама і тато абсолютно рівні в правах виховання
Вони не спали разом, діти в цей час грали в своїй кімнаті, це було не перше попередження, були до неї питання- чому діти в цей час ще не сплять і вона нічого кращого не вигада, ніж сбрехати, що діти сплять з тато
Нам рассказывали немецкие казахи, что никто не имеет право ребенку запретить быть ребенком. Даже ночью. Наши знакомые в свою очередь приводили в пример случай в городке (ребенок плакал ночью, бабушка-соседка сначала тарабанила в потолок, а потом вызвала полицию). Приехали и спросили соседку, чего вызывала. Вроде как есть закон, что ребенок до 7 лет может шуметь в любое время. Ему нельзя запретить и объяснить ввиду маленького возраста.
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляSoufit
Там була претензія - у дітей є свої кімнати, чому вони сплять з дорослими, значить в них якісь проблеми психологічні, що вони в цьому віці засинають з дорослими, значить батьки не справляються зі своїми обов‘язками.
shopaholik• 29 марта 2023
Ответ дляПеремога 2022
Ви знаєте цю сім’ю особисто? Що було в першому попередженні? Чому горить світло в дитячій(за розрахунком сусідів)?
Ответ дляПеремога 2022
Поэтому наверное забрали спасать и корректировать психологическое здоровье чужих детей(( Русский мир какой-то
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляshopaholik
Да, я знаю эту маму и детей лично, папу не знаю, мы не подружки, детей забрали еще 7 месяцев назад. Она попросила меня о помощи, в трёх словах написала, что случилось, ничем помочь я не могу. Но мама, как мама, детей она любит, она ими занималась, дети хорошие, но их трое и когда они собираются вместе, понятно, что они шумные. Я у нее подробности не спрашивала, мы не в таких отношениях, я потом спросила у своей коллеги, что там случилось.
Ответ дляПеремога 2022
В таких випадках, надають спеціалістів, котрі допомагають подолати постравматичні проблеми (не забуваємо, що це діти війни)
Щось не те
Просто помните, где Вы находитесь! Берегите свою семью! Свои нервы! Мы ведь нормально не владеем немецким языком, у нас другой менталитет, привычки, распорядок дня, родственники в Украине, за которых до тряски страшно, особенно, когда их давно нет в сети...Мы лечим детей привезенными из Украины лекарствами, обращаемся онлайн к украинским врачам в соцсетях (а местные казахи сказали нам ни в коем случае такое не сказать немецкому врачу, ’а то вас в дурку сразу заберут’). Много чего отличает и вполне на наш взгляд безобидного. Но это только на наш взгляд. Будьте бдительнее и спокойнее в пределах своей же семьи!
Не лезем на рожон ну и не даем себя в обиду.
Ответ дляshopaholik
Потрібно розібратися що є причиною того, що дітей забирають із сім’ї. Дуже часто це вже крайня міра, коли є реальна загроза життю чи здоров’ю дитини.
Хорошо бы, если это действительно правда, чтобы украинская сторона высветлила бы эти моменты тоже
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляSoufit
Щось не те
Да не было у детей никакой псих травмы, там уже катилось все как снежный ком. Ведь не забирают детей без предупреждения. Но то, что мама там адекватная, не пьющая, которая занималась детьми, семьей. Это современная, жизнерадостная, не бедная, украинская семья. Они уехали 24 февраля, на все аргументы мамы, они находили новые причины изъять детей, по ее словам, они просто поставили цель забрать детей. Зачем немцам наши дети я не знаю. Учитывая, что немцы все равно за чистоту нацию, хотя и толерантные по отношению к другим. Немцы, с рождения привыкают к определенным рамкам, правилам, к неуклонному выполнению законов, зачем тогда им дети и уже не младенцы, которые этих правил не придерживаются? Что бы их переделывать, так ведь потом в итоге, все равно детей вернут. Я не верю, что там что то на уровне денег, кто то из этих мам озвучил, что в службе за изъятие детей доплачивают, бред.
Ответ дляПеремога 2022
Я в жизни не поверю, что маленькие немецкие дети в количестве 3-х штук с маленькой разницей в возрасте ведут себя тише украинских
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Быть может нельзя было шуметь после определенного времени.
shopaholik• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Німецька сторона(вчителі і інше оточення дітей) несе відповідальність за дітей, які перебувають в Німеччині. І якщо дитина, наприклад, регулярно приходить до школи в синцях чи сусіди бачать, що 5-річна дитина вдома сама, а мама повертається під вечір п’яна, то вони не можуть це ігнорувати, і це правильно, на мою думку. У Великобританії моя знайома іноді залишала дитину саму в 6-7 років, сусіди поскаржилися, соцслужби моніторили її 2 роки майже - приходили, спілкувалися з дітьми, з’ясовували в яких умовах діти виховуються і т.п. Вона мала дуже багато цих візитів і бесід з ними, але дитини ніхто не забрав. Слідкувати за такими ситуаціями - це обов’язок робота соцслужб і вони її виконують, але ніхто не має на меті нашкодити сім’ї.
Ответ дляПеремога 2022
Та кто ж его теперь знает... У нас весь многоквартирный дом - глубокие старики и бездетные престарелые пары. А тут мы со своими детьми приехали. Как всегда говорил наш украинский педиатр - нормальные здоровые активные дети. Радуйтесь!
Эх! Ну что же за удивительные немецкие мамы, у которых дети не шумят после 22-х, спят в 19:00, тихо без истерик идут в сад... Мой тоже в пол седьмого просыпается в сад. А отбой к полуночи(
Перемога 2022• 29 марта 2023
Тут недавно была тема, в ней мама пожаловалась, что у нее забрали детей, я тоже на нее там фыркнула, что просто так не забирают, что ее предупреждали три раза, бла бла бла, короче, поумничала. В этот же вечер мне написала знакомая, у которой тоже изъяли детей и после ее случая, я не могу сказать, что забирают только у маргиналов и скандалистов.
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
К полуночи? Да вы плохая мама по мнению немцев
Ответ дляshopaholik
Вообще неоднократно читаю (у нас в соседнем большем городе мамы это обсуждали - ребенка пришли и просто забрали по приезду из Украины), что в Германии обычно без суда и следствия. Пришли и забрали.А отбивать своего ребенка - это еще и статья - сопротивление органам власти. Или даже нанесение им увечий
Ответ дляshopaholik
В таких случаях - то да, конечно. Но в основном те семьи, про которые рассказывается в интернете, не такие. Понятно, что в Германию выехали и антисоциальные неблагополучные родители, но все же...
shopaholik• 29 марта 2023
Трохи інша історія - у моєї знайомої, яка за кордоном зараз, донька живе в Україні, їй біля 30-ти років, у неї двоє школярів від попереднього шлюбу, які живуть зі своєю прабабусею(70 років) і молодша дитина, якій біля 2-х років, яка живе з батьками. Ця 30-річна жінка сильно п’є, чоловік весь час на роботі, часом теж випиває. Її мама з-за кордону стежить за нею періодично по камерах домашніх, іноді вона посеред дня спить п’яна, а дитина сама собі по хаті лазить, часом мале замотується в одяг і засинає в шафі, мама цієї жінки повністю їх утримує і раз за разом платить гроші за лікування, але це нічого не дає, всі сусіди про такий стиль життя знають і ніхто нікуди не рапортує. Як вважаєте, цій дитині безпечно там жити? Зате без соцслужб.
Ответ дляshopaholik
У нас нема анонімності. Нема захищенності на жодному рівні. Той, потенційний сусід, що міг би заявити, може потім сам опинитись в небезпеці, а йому можуть не допомогти! Ніхто не хоче вказувати себе, як особу, що звернула увагу на непридатні умови. Бо можуть прийти тіж сусіди, як протрезвіють, та хату підпалити, щоб помститися. Німці звикли на один одного стукати. Та поліція приїждає активно.
shopaholik• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Не вірю, що просто так, прямо відразу і ні за що. Часом ці новини бувають з серії «баба бабі сказала».