Dianichka• 29 марта 2023
Мінреінтеграції - українські діти за кордоном повинні перебувати під юрисдикцією України.
До уваги! Нові виклики, пов’язані з війною, спонукають державу більш виважено формувати державну політику у сфері захисту інтересів дітей, переконана Віцепрем’єрка. Зокрема, учасники засідання розглянули питання захисту прав дітей, які тимчасово перебувають за кордоном у зв’язку зі збройною агресією росії. Відомо, що в деяких іноземних державах підвищені вимоги до дотримання прав дитини. Через це виникають ситуації вилучення у батьків (інших законних представників) дітей органами іноземних країн.
За результатами наради МЗС доручено звернутися з нотою до іноземних держав, куди евакуйовано українських дітей. У ній зазначити, що в усіх випадках обмеження прав батьків і законних представників українських дітей необхідно передати під юрисдикцію України. «До наших дітей повинно застосовуватися національне законодавство. Україна має сприяти захисту прав та інтересів своїх маленьких громадян. Органи іноземних держав повинні розуміти, що наші діти перебувають за кордоном тимчасово. Повернення цих дітей на Батьківщину – сьогодні наш пріоритет», – наголосила Ірина Верещук.
З сайту enovosty.com
Ответ дляshopaholik
Не вірю, що просто так, прямо відразу і ні за що. Часом ці новини бувають з серії «баба бабі сказала».
Тоже не верю, периодически задумываюсь... Местная небольшая мамская группа в Телеграмме, они там все друг друга знают. Но там в Украину нельзя было возить, а они съездили
Ответ дляTammy21
Тобто, ваша пропозиція дитину, якщо вона в небезпеці, залишити там де вона є?
Можливо б не шукати небезпеки там, де її нема. Я не вірю, що 100% у всіх родинах мала місце небезпека. Треба пам´ятати, що є нездорова фантазія та неприхильне відношення до інших, зокрема некорінних мешканців.
Ответ дляDianichka
Ок, не у 100%, у 50%. Дітей залишати у небезпеці?
Ответ дляTammy21
Не у всіх випадках йдеться про небезпеку. Діти самі сказали? На німецькій мові? Сусіди відео надали? Чи прозорливий шкільний психолог виявив професійних хист? Невже ми такі нікчемні, що вважаємо за чисту копійку все те, що нам говорять та навішують іноземці?
Ответ дляDianichka
Я вас прямим текстом питаю, що робити коли небезпека реально є?
Ответ дляTammy21
Залучати україномовних представників комісії. На мою думку. Якщо всі історії втручання німців до українських родин правдиві, то чому українська сторона тримає дистанцію та не є частиною того процесу?
Ответ дляDianichka
Українська сторона -- то хто? Робітники консульств? Волонтери? Хто конкретно? Нема наразі ніякого контролюючого органу та законодавчої бази яка би дозволяла впливати на рішення вилучення дітей. Є суд, максимально, що можна зробити -- забезпечити гарного адвоката.
Ответ дляTammy21
Ви вважаєте це еталонно-правильним засобом впливу на воєнних мігрантів у чужій країні? Тобто, дякувати та погоджуватись?
Ответ дляDianichka
Я вважаю, що кожний випадок індивідуальний, і розбиратися з ним треба окремо. І ще, я вважаю, що багато українців застрягли у минулому і продовжують ’виховувати’ дітей застосовуючи насилля. Це неприпустимо.
shopaholik• 29 марта 2023
От реально - чи багато випадків існує, що в Україні позбавляли батьківських прав алкоголіків, скажімо, але не бомжів, а нормально забезпечених? Чи в школі особливо хтось звертає увагу на синці дитини? Це ок? Німцям варто повчитися як «не лізти до чужих сімей, мають право виховувати як хочуть»?
Ответ дляshopaholik
Трішки - треба. Вони вважають - не тільки мова про насилля в родинах, а його не має бути в жодній цивілізованій країні - що кожен хто приїхав за різних життєвих випадків все одно має натуралізуватись. Вони не розуміють, як це ми хочемо їхати додому. Що нам подобалось більше жити вдома. Просто не можуть того усвідомити. Чого? А от щодо лізти до когось)) бабусі лізуть навіть до візка зі сплячою дитиною. Моя очі відкрила, налякалась, як разоралася, бабуся посмішку вмить втратила, їй не сподобалось, вона ж хотіла ШЕЕН
shopaholik• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Тут питання до бабусі, в Україні бабусі теж люблять лізти до візків. Чому треба їм повчитися? Чим обов’язки батьків у Німеччині викладені на папері відрізняються від українських, за винятком того, що в Німеччині більше стежать за їх виконанням?
Ответ дляshopaholik
Я вважаю, що у більшості випадків вилучення дітей у українців, якщо вони взагалі звісно ж були, є факт фантазійної необгрунтованої небезпеки, наговорювання та голословних підозр. Жодних дій щодо дійсно розібратись в випадку. Як розбиратись у незнайомій мові? Звісно ж, легше, що винен і крапка. Якщо б у алкашів і маргіналів вилучили дітей, повірте, тривоги б ніхто особливо не бив (маю на увазі самих же батьків)
shopaholik• 29 марта 2023
Ответ дляDianichka
Це ви вважаєте їх фантазійними, я думаю, що у професіоналів є свої критерії визначення загрози для дитини, якщо факти не підтверджуються, то дитину повертають батькам без проблем. З дітьми і батьками працюють як психологи, так і перекладачі, тому не думаю, що є вже такі великі проблеми з спілкуванням.
Ответ дляshopaholik
Я виклала власну думку: ніхто не буде завзято копирсатись з щирим прагненням виявити правду в родинах чужаків. Як і лікувати, навчати, туди ж потенційні місця роботи, дипломи, досвід тощо
Ответ дляПеремога 2022
Тут недавно была тема, в ней мама пожаловалась, что у нее забрали детей, я тоже на нее там фыркнула, что просто так не забирают, что ее предупреждали три раза, бла бла бла, короче, поумничала. В этот же вечер мне написала знакомая, у которой тоже изъяли детей и после ее случая, я не могу сказать, что забирают только у маргиналов и скандалистов.
А у неё за что изъяли?
Перемога 2022• 29 марта 2023
Ответ дляKittu2008
А у неё за что изъяли?
Если она прочитает, пусть знает, что я ее не осуждаю, да, она при детях ссорилась с мужем, но блин, не думаю, что прям скандалила и ругалась при детях. Даже на секунду не хочу быть на ее месте
Ответ дляПеремога 2022
Жесть...соседи-стукачи конечно же образец идеальной семьи
Ответ дляshopaholik
А почему вы так уверены, что детей возвращают без проблем? Я сколько таких историй видела - ребенка вернуть огромная проблема и родители семь кругов ада проходят. Очень сомневаюсь, что алкоголики или маргиналы будут нанимать адвокатов, писать в любые инстанции в Украине и поднимать общественность. Если бы только у таких забирали, то мы бы об этих случаях вряд ли узнали.
Ответ дляПеремога 2022
Ой, читала эту ужасную историю в теме. Вот как раз в этой ситуации Украина должна вмешаться
shopaholik• 29 марта 2023
Я вже дуже багато років живу в Європі, не в Німеччині, правда, але система у всіх краінах північної Європи схожа. Ні в мене, ні в моїх знайомих дітей не забрали, хоч і сім’ї у всіх звичайні, і сварки бувають в усіх. Був лише один випадок, коли забрали дітей в українки - минулого року, коли мама потрапила до лікарні, а 4-річна дитина залишилась з 13-річною сестрою і сильно плакала. Через місяць, після того, як ситуацію розгребли, дітей повернули мамі. Українських сімей знаю більше сотні, якби насправді існувало таке неконтрольоване вилучення дітей з сімей, то вже б про це давно писали і говорили. Я вже писала про це - вилучення дитини з сім’ї - це вже крайня межа, коли прості попередження і візити не допомагають(наприклад, однокласницю моєі доньки забрали від батьків лише після спроби самогубства), так само маю знайомих в Німеччині. Чесно кажучи, мене трохи дивує, що тут деякі дівчата пропонують німецьким соцслужбам не лізти до чужих сімей зі своїм захистом прав дітей. Тобто, наприклад, якщо батьки вважають за правильне, то нехай б’ють дітей, бо це чужа культура і їм самим вирішувати, поавильно?
Ответ дляshopaholik
Ну вот последнее время про такие случаи очень часто стали писать и говорить. И хорошо, что украинские власти обратили на это внимание. Кто с этим не столкнулся или не слышал о подобном, естественно считает, что такого быть не может и там мамы наркоманки, алкоголички и детей бьют. Как раз эти мамы бы не кричали о таком. То, что я видела в телеграмм, там нормальные адекватные мамы и поводы забрать детей-это в основном доносы немцев, которым что-то не понравилось. Дай бог чтобы детей вернули и таких случаев не было, но оказывается, что забирают детей и у нормальных родителей.