Вот Она Я• 29 марта 2023
Скважина Киев ремонт чи нова?
Добрий день! Підкажіть, чи можливо "реанімувати" скважину. Глибина 50 м, вода є, але не придатна для вживання по результатам аналізу. Чи можливо її якось покращити, чи поглибити? Чи це тільки нова скважина?
Фільтри не варіант, порахували, треба більше 100000 сказали.
Розбещена цяточка• 06 апреля 2023
Звертайтеся до інших спеціалістів, бо частіше за все скважину реально реанімувати і це буде значно, значно дешевше, ніж бурити нову. раджу подзвонити з приводу ремонту свердловини ось за цим номером, там вас принаймні усно проконсультують і Ви будете розуміти, які у Вас є варіанти