Просериарила молодость• 29 марта 2023

Подібна сукня доречна на весілля?

Весілля у близьких родичів, в травні.
ТочноБудет• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Покажіть, що класне. Готова обрати інше.
автор ,по теме, мне платье для свадьбы вообще не нравится... оно очень обычное!
75В• 29 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
белое платье - это неуважение к невесте, а не сиреневое.
Вы не видели, но решили поспорить🥴
ЛюблюДевчонок• 29 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
ну откуда вы знаете, что запланировано на вечер после росписи!
может, пикник в лесу
Потому, что автор это написала. Но вы пока смайлики выбирали пропустили очевидно.
автор Просериарила молодость • 29 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
а на фото разве теплое платье?))
Ні, але піджак до нього можна не одягати.
ЛюблюДевчонок• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Я готова купити і так, щоб не носити далі. Але обійшла всі магазини і нічого не сподобалось. В Інтернеті також не можу знайти.
Ну ще місяць є, можливо щось з´явиться. Зараз дійсно ще мало літнього одягу в магазинах)
Марічка• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
29. 168 зріст/53 кг.
В ресторані, але невелике(на 60 чоловік).
Ну такое, детское платье для тети. Посмотрите другие варианты . Даже если вы выглядите на 18 )))
ДелиВерка• 29 марта 2023
Платье очень простое и все таки подразумевает, что грудь должна быть побольше 1,плюс если будет прохладно то Вы замёрзнете, а если тепло то Вам будет жарко с рукавами. Поищите ещё варианты. Платье в принципе не практично
Lennochka• 29 марта 2023
Ну куда оно, серьезно
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ось приклад того, що в тц. Суцільний проліт. Просто мені моделі жодні не сподобались. Таке враження, що відшив з Алі.
ХвилювАллочка• 29 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
https://www.next.ua/uk/style/ls346108/k33362#k3336...
от наприклад,ваша ідея
100% полиэстер. Но идея поискать на Нексте хорошая!
Я супер-пупер• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
У мене є плаття комбінація міді червоного кольору. З піджаком непогано виглядає. Але якось все весілля в піджаку провести незручно буде, а без нього холодно.
Розглядала і такий варіант.
а ця сукня типу тепла?))
Почекуха• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Весілля в Ужгороді, там тепліше.
уже и свадьбы у нас ’беженцы’ играют
кому шо, блин
по теме: платье, как выше написали, реально для фотосессии в поле, где-то среди стогов сена, простите(
ХвилювАллочка• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Такі кружева вже давно не носять..
Вот категория ’гостья на свадьбе’. Если у вас хватит терпения, посмотрите на досуге
https://www.next.ua/en/shop/gender-women-category-...
Чаклунка-ведунка• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Була в тц. Адекватних суконь не знайшла все формату атлас і ніяк. (На фото приклад такої сукні)
Порекомендуйте щось. Розгляну інший варіант.
нііііііііііііі
Natalifairy• 29 марта 2023
Фотосесія а-ля пастушка - перша думка.
Rey_555• 29 марта 2023
а комбінезон не розглядаєте? або піджак+штани?(костюми зараз дуже актуальні, на весілля можна спокійно йти,а потім 100% ще десь вдягнете) Який у Вас бюджет?
Гола з конопель• 29 марта 2023
по платью из топика-дело в ткани.Оно повседневное.надо искать ,если нравится модель,подобное,но из более дорогой ткани. Платья из фото в теме просто из дешевого полиэстра(. Для ресторана все-таки надо что-то хоть отдаленно напоминающее нормальный шелк (шифон многослойный,креп,креп-жоржет).Или уже плотный трикотаж.Кстати,сейчас вернулись пайетки и серебро.Посмотрите в сторону такого трикотажа
Гола з конопель• 29 марта 2023
Ответ дляRey_555
++ или светлый брючный костюм с красивым топом .Если будет жарко,можно снять жакет)
Зрадорозганячка• 29 марта 2023
Ні, скоріше на пляж
Ответ дляRey_555
Комбінезони незручно. Костюм не розглядаю, бо знайти якісний за мій бюджет нереально. Нещодавно шукала суто піджак чорний, то заплатила 4 тисячі в lipar .
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
ТочноБудет• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
ужасные варианты... смотрите длину до колена.
ТочноБудет• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
такое не нравится?
https://www.next.ua/en/style/ls245693/q10497#q1049...
Ответ дляГола з конопель
Костюм не розглядаю, бо знайти якісний за мій бюджет нереально. Нещодавно шукала суто піджак чорний, то заплатила 4 тисячі в lipar .
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
Rey_555• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
Тоді навіть не знаю...Зараз в Mohito міжсезонний розпродаж і багато гарних суконь можна відносно недорого купити. Чесно кажучи, я думала у Вас менший бюджет судячи по фото, яке Ви вказали. По суті нормально одягтись можна легко і до 1000 з +/- норм якістю (можливо суб`єктивно). Я б і 1000 в принципі не віддала б просто за те, що вдягну 1 раз до когось на весілля. Хіба, якби знала, що ця річ сильно сподобалась і ще десь її вдягатиму. Бо оце: і подарунок принеси та ще й на зовнішній вигляд потраться мені не дуже подобається. Якщо не любите замовляти через інтернет - то можна просто в теж саме Mohito чи Reserved зайти. Якщо пошукати бюджетніше - можна в стокові магазини/секонди по цінах зайти - там іноді бувають справді гарні і нові речі за доволі хорошими цінами.
ТочноБудет• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
https://www.next.ua/en/style/ls349439/k35567#k3556...
или такое?? там выше ссылка на все платья, много хорошеньких. уж точно лучше тех ,что вы примеряли..
ТочноБудет• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
На весілля 3-3,5 бюджет на одяг.
https://www.next.ua/en/style/ls213817/l52732#l5273...
Ленивица-красавица• 29 марта 2023
А як щодо таких варіантів? Такі кольори на весілля хтось обирає? Бо особисто мені подобаються, і бюджетно)
Коко Шанель• 29 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
У Вас красивая фигура.)
Омлетик• 29 марта 2023
Ні, доречна на побачення і зустріч з подругами
Коко Шанель• 29 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
от наприклад,ваша ідея
красивое и сексуально платье.)