Яжемать Мне можно• 30 марта 2023
Чи влаштовуєте ви собі після прийому їжі сієсту?
Мені після того як поїла, потрібно хочаб до 10 хвилин полежати на ліжку, а краще на дивані. Чоловік сміється, називає це сієстою. А у вас є така звичка?
Результат:
вже голосів:
18 (58.06%)
Є
13 (41.94%)
Немає
Околовита• 30 марта 2023
Это не привычка, а резкий скачек инсулина. У меня бывает только после переедания, редко.
Так что проверяйте сахар.
всегдаДаДа• 30 марта 2023
Ага, особливо після сніданку коли всіх в школи і садочки треба випхати і після обіду на роботі люблю полежати
Яжемать Мне можно
• 30 марта 2023
Ответ дляОколовита
Так что проверяйте сахар.
Перевіряла рік назад. Все було в нормі. Здавала різні види, типу прихованого і ще якогось. Ендокринолог сказала, все Ок.
Тролю як можу• 30 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
я теж рік тому при вагітності як тільки його не здавала, все Ок. А таке буває, розслабляюся. Ось таке читала. Найбільш вірна відповідь.
« Найлогічніша полягає в тому, що після прийому їжі змінюється кровообіг: приплив крові до шлунку, тонкої й товстої кишки збільшується, а до мозку зменшується. Мозок починає отримувати менше кисню та поживних речовин, тому виникає бажання відпочити.»
Лепешечка• 30 марта 2023
Я так живу последний год. Поела и поспала пару часиков. Как результат +6 кг.
Непозбувна Бентега• 30 марта 2023
В обед такое наблюдаю только,очень хочется прилечь
но на работе,жаль,нельзя 😁
Напланетянка• 30 марта 2023
Я на подсчёте калорий, так что всё время слегка голодна и очень активная, после еды необходимость лежать не возникает.
Смайлик• 30 марта 2023
Ответ дляTaFo
в моем детстве это называлась ’ жирок завязать’
Точно, батьки лежать, а ти витерпіти не можеш коли вже можна бігти