Ленивица-красавица• 30 марта 2023

Проголосуйте за сукню, яка краща

Допоможіть, будь ласка, визначитися із вибором. Захід - весілля брата.
Результат:
вже голосів: 147
74 (50.34%) Бежева
73 (49.66%) Блакитна
сладкий_ноябрь• 30 марта 2023
Любое подойдет, при условии, что вы тростинка
Щастя-здоровля• 30 марта 2023
мне больше бежевое нравится
Відірву та викину• 30 марта 2023
Проголосувала за блакитну, так як бежева як на мене більш вікова
Папина дочка• 30 марта 2023
Голуба далеко не на кожній фігурі гарно буде виглядати, бежева більш універсальна.
Кракадэ• 30 марта 2023
Мне голубое нравится, бежевое не выразительное
Анютины ласки• 30 марта 2023
Голубое платье не плохое, но только не на свадьбу. Так, на каждый день.
Області пітьми• 30 марта 2023
Смотрите по вашему цветотипу, если холодный, то больше голубое подойдёт, если теплый, то бежевое
Області пітьми• 30 марта 2023
Бежевое мне кажется более интересное за счёт декольте, а голубое очень простое
Shik_sale• 30 марта 2023
Голубое очень классное
А Я Самая Самая• 30 марта 2023
Голубое мне нравится
Розвідка Маші• 30 марта 2023
Голубе гарне, але на кожен день. Це ж сукня-сорочка, а не нарядний одяг.
А друге нарядне, але для жінки 50..
Танго утрьох• 30 марта 2023
Голуба більш повсякденна
Пацака-задирака• 30 марта 2023
НИКАКАЯ....ищите дальше.
Не вмію заміряти• 30 марта 2023
Офисные платья на каждый день. Надо что то понаряднее. Но, если стоит цель носить платья эти и дальше, то любое. А нарядности добавить украшениями, прической, возможно обувью сумочкой, пояском.
автор Ленивица-красавица • 30 марта 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вечірня сукня не підійде до формату свята.
Не вмію заміряти• 30 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Якщо очі у вас блакитні, то і сукню треба блакитну)))
Якщо карі зелені то може й друга буде пасувати. Прикраси, взуття, може якась біжутерія крупна допоможе утворити більш святковий образ.
Мороженная курица• 30 марта 2023
Проголосувала за бежеву, але якщо у вас волосся світле, то будете зливатися з сукнею, тоді краще блакитна.
Рожева юбка• 30 марта 2023
А второго платья в голубом цвете нет? Было бы отлично!
euhunter• 30 марта 2023
Буде різне освітлення, фото-відео. Мені здається блакитна сукня більш фотогенічною. Доречна сукня, лише додати гарні аксесуари.
olaila• 30 марта 2023
Давайте еще варианты. Голубое для официальных приемов, а бежевое выглядит халатиком
KROX@• 30 марта 2023
автор, а где вы их смотрите? я голубое хочу
Ответ дляKROX@
https://natalibolgar.com/ua/catalog/platya/goluboe...