Невидимка Майя• 30 марта 2023
Не можу собі дозволити
Це капець, дівчата. Дуже люблю парфумерію, до війни часто собі замовляла різні відливанти постійно. З початку війни і по сьогоднішній день нічого собі не купувала, на те були різні причини. І от скільки в мене парфумерних бажань зібралось і я вже третій день закидаю їх в корзину і видаляю. Дуже хочу, але не можу замовити, прямо якийсь внутрішній супротив йде, і що не на часі, та й за ті нещасні 5 мл. такі гроші платити, парфумерія за цей рік дуже здорожчала. А в мене прямо ломка, хочу собі якийсь аромат замовити. Хто знайомий з цими парфумами? Які з них найдостойніші? Можливо замовлю 2 штуки чи один, не так по карману вдарить...
Дякую_аж_підскакую• 30 марта 2023
Уг, покрутила в руках вчора в Єві тестер Тачіні за 199грн. і поставила назад (((
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я з нішевою почала знайомитись, так хочеться всі затестити
культУра• 30 марта 2023
Вибачте, що влажу в тему....обіцяла подарувати, але мені не відписалися
Дівчина, що хотіла Ейвон Перлину ( я в темі кидала фото) ! Відгукніться! Я Вас і тему загубила....
Тану на сонці• 30 марта 2023
Тонкий намек на то, чтобы кто-то даром поделился? Вы так узнаваемы. Главное, что Эйвон Вас не устраивает, нужна ниша.
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляКузякин
Какое-то массовое помешательство на вишне
От через те, що про неї всі говорять і я її хочу спробувати. Хоча сам аромат вишні мені не подобається
Губка Боб• 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ну,назбираєте-купите.В вас дуже багато позицій.В мене мало грошей одні і нічого.
Гравіцапа• 30 марта 2023
А я помешалась и покупаю полноразмеры…… остановиться не могу. Это не норм! Но я, конечно, далеко не последние деньги трачу на это. Цыганская вода, кстати, есть у меня, не нравится
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ длякультУра
А по темі - Ого....
Я сама накидала і обалділа від суми, можна купити якийсь флакон
культУра• 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ну, флакон ні, але ж все таки - ОГО ціна
Коленная ложечка• 30 марта 2023
Мне мама подарила эйвон литл блек дресс, ностальгирую
Как экономно не быть парфюмерно зависимой)
Борщик• 30 марта 2023
А навіщо Вам щоб спробувати, купувати 5 мл? 1 мл вистачає,щоб зрозуміти ваш аромат чи ні. А так,звісно, том Форд і подібні йому дешевими не бувають. Пробуйте в менших об´ємах.
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляТану на сонці
Вперше таку тему створила, ніяких тонких намьоків
Злюка бобер• 30 марта 2023
Вибачайте що влажу,але хочу запитати) хто тестив чи може має Vertus Narcos’is? Хочу собі,але відгуки неоднозначні або вау або фу
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Я маю гроші зараз, і якщо замовлю ці аромати, то з голоду не помру. Але все рівно, якийсь стоп в середині. Хіба виберу два якісь аромати
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляГравіцапа
Так в мене теж як манія якась, я з ранку до ночі думаю про ці парфуми
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляБорщик
Можливо по 2 замовлю, просто за тару платити, що за 2, що за 5 одинаково і плюс доставку ще
Невидимка Майя
• 30 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Сходите в брокард, зачем тратить деньги на 2 мл
Нажаль немає такого магазину
Любви вам!• 30 марта 2023
Я пишу список, что надо купить, а потом получаю зп и вычеркиваю, понимаю, что так много мне не надо)
Miss October• 30 марта 2023
Автор, не гоните с Томом Фордом сразу 5 мл. Я тоже люблю нишу, люблю необычные ароматы и аромат вишни люблю, но ни ваниль фордовская, ни тем более вишня вообще мне не подошли. Попробуйте меньше сначала.
Борщик• 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ну так і різниця,вибачте,але прям максимально різна. Тим паче що парфюмованумводу Ви обираєте не саму дешеву. Та і хіба класно заплатити за те, що потім не сподобається? Том Форд, наприклад,взагалі неоднозначний. Я люблю лише три парфюми його,а знайома майже з усіма. Тому..ну не знаю. Краще потім на ці гроші купити один( хоч і на розрив),але який сподобається
Ластовиння• 30 марта 2023
Можно пожаловаться?))) А у меня после ковида искажение такое,что любимая туалетная вода воняет консервированной кукурузой ((( так обидно, вообще ничего не хочется теперь .
ДолькиКабана• 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Нажаль немає такого магазину
Езжайте туда где есть