.Апельсинка.• 30 марта 2023
Накрутки лайків у телеграм каналах саме під постами пов´язаними з подіями в Лаврі.
У всіх каналах активно накручують лайки під поганими новинами і дизлайки під хорошими. Видно сильно москалі вкладаються в розгойдування цієї теми
Я просто в шоці, що знаходжуся в одному місті з такою кількістю неадекватних людей. Фсбшнв попи на пряму кажуть, що за кирила і путлера, а ці голосять, що ’несправєдлівиє гонєнія на православную вєру’. П**ц просто, інших слів немає. Йшов другий рік повномасштабної війни....
Татьяна-bfd8• 30 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Типу таких
Они и паблик х..вый Харьков постоянно атакуют. Сегдня под этими новостями тоже самое было
Татьяна-bfd8• 30 марта 2023
Ответ дляleka_l
Потому что верунство хуже наркомании
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляМамаБест
а на шо вони розраховують, цікаво? Єдине на то, шо люди помилково це приймуть за загальну думку
Сделают скрины и в своих группах разнесут, что ’видите, простые украинцы против того, что вытворяет власть!’
Ответ дляleka_l
Где можно посмотреть, как они это говорят?
Ответ дляAmalpi
В усіх каналах в телеграмі була ціла купа відео з інтерв´ю, як вони звинувачували наше керівництво і говорили, що ніхто на нам не напав і не вбиває. Просто треш. А одна’манахіня’ сказала що вбивають ’бічів’, поганих, тих кого вбили, це заслужив. Дивитися таке -просто кров з очей і вух.
Ответ дляAmalpi
Общественное мнение верующих такое, что ПЦУ это раскольническая церковь и ее нельзя пускать в Лавру. Не верующим или все равно или зависит от промытости
Я віруюча, і моя думка така, що ПЦУ це єдина помісна автокефальна православна церква України. московський патріархат в Москві.
healer09648293• 31 марта 2023
Точно. Жалюгідні...
А ми то...як допустили аби москальське гімно просто у нас під носом себе нормально почувало стільки часу? Треба було ще раніше в шию гнати! І зараз треба силою виганяти, не інакше. Це ж нечувано!
Ответ дляhealer09648293
Точно. Жалюгідні...
Почему москальское, наше украинское, или они граждане раши?
healer09648293• 01 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Тому що вони топлять за мацкву. Ви бачили вчора відео? Казав священник що просить допомоги у ’наших воїнів’ бо розбійний напад наче як готувався вчора о 17:00 на лавру. Чим то все закінчилось - сбу йому підозру виставили. От дурне....ну закінчився договір на оренду - звільни приміщення. Ні...Навіщо влаштовувати цей цирк...та ще і ’розбійний напад’ каже. Клоун блін
Ответ дляAmalpi
Это на марафоне сказали? Хорошо, что я это не смотрю
Можете мені, людині далекій від церкви, пояснити в двух словах, чому ПЦУ МП має бути в Україні, тоді коли на нашу країну напала Росія, при тому, що кирил мало того що не засудив війну, так ще й призивав вбивати українців.
Ответ дляМамаБест
Потому, что приставку мп придумал раскольник филарет. Это все политика. И ПЦУ это новая церковь, а старая кононическая называется УПЦ