Jave• 31 марта 2023

Хабар за повернення ПДВ, пише Бутусов.

Зустрівся на великому заході, який влаштувало НВ, з кількома бізнесменами, основна тема розмов:

- За повернення ПДВ податкова виставляє багатьом підприємствам вимогу - сплатити хабар 0,3% з обігу підприємства. Хочеш, щоб тобі вчасно повертали - плати на контору, яку вкажуть. Кажуть, ніби адмініструє це Гетьманцев, а лякають тих, хто не хоче платити Татаровим.
. Ми податківцям кажемо, ми сплачуємо 1,5% податків на війну, збільшить офіційно виплати, хай буде не 1,5 а 2%, але ми не будемо платити на ваші контори хабарі. Ні, офіційно в бюджет не хочуть. Джерело: https://censor.net/ua/b3409174

Від себе, така ставка взагалі не хила 0.3% ! ВІД ОБІГу грошових коштів підприємства
begovelik• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Матеріали купили, списали
а куда они потом делись, эти материалы?
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
а куда они потом делись, эти материалы?
малоцінка якась
Марика-bf42• 31 марта 2023
Ответ дляJave
Тобто якщо так було завжди, і вам від цього смішно то з цим не треба боротися? І ми про це не мусимо говорити?
Треба боротися. Сумно тільки, що Бутусов про то раніше не писав)) Не бачив, чи ’то нога, кого надо нога’)
Prervana• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
як у звіті показати неофіційний платіж? )
Всем плевать, как вы будете выкручиваться. Хоть от физлица платеж делайте, наличными, которые из под матраса своего достанете
begovelik• 31 марта 2023
Ответ дляJave
Неофіційно , погугліть значення слова.
як це показати у баланcі, загугліть значення слова
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Речь о том, что платить не на счет налоговой за возврат НДС, а на счет какой-то конторы. Ну выставят вам счет от ФЛП/ООО за услуги, дадут акт выполненных работ 🤷🏻‍♀️
begovelik• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
малоцінка якась
малоцінка на 0.3% від обороту? )))
автор Jave • 31 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
Мне смешно со всего этого цирка. У нас ничего не меняется. ’Борьба’ начинается тогда, когда в кресло нужно посадить своего. Это не первая такая ’сенсация’.
Ні, боротьба починається з таких людей, як ті бізнесмени, які відмовляють податківцям і освітлюють цю проблему в пресі і суспільство про це говорить БАГАТО і відкрито.. а такі як ви, тільки можете сказати так завжди було це смішно і не треба про це говорити
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
малоцінка на 0.3% від обороту? )))
а ви реально думаєте, що податкова буде карати за невідповідне відображення свого ж хабаря? ))))
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
малоцінка на 0.3% від обороту? )))
Юридические консультационные услуги, бухгалтерские консультационные услуги и т.п.
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Если реально - да. Не думаю, а знаю на 100%
begovelik• 31 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
ну хіба так. мені цікаво, як вони примушували таке робити західні компанії, типу Ікеа, коли вони ще у нас працювалиЮ які декларують прозрачне ведення бізнесу.
автор Jave • 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Боже для зовсім ’непонятлівих’, це хабар податківцям, а як ви спишете з балансу цю сумму ТО ВАШІ проблеми))
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
то вже треба геть везунчиком бути, щоб таке трапилось ))
begovelik• 31 марта 2023
Ответ дляJave
хабарі нікому не даю і давати не збираюсь))).
цікаво, ІКЕА також давала такі ’хабарі’?
автор Jave • 31 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Ви завжди могли про це говорити, в будь-які часи за будь якої влади, чого чекаєте що тільки Бутусов повинен про це говорити.
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Нет, вы просто не знаете, как они работают. Взятка - это одно, а проверка - другое. И никак оно не взаимосвязано.
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
А куда налоговая потом пускает эти 0.3? На премии работникам?
конечно!)) все на благо рабочего народа, ага..
Или откуда у бедных налоговиком такие не бедные жизни.. прям новость
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Думаю, такая опция только для наших предприятий
Prervana• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
В Икее наши люди работали) и они точно знали КАК. И если вы не знали, то Икея очень долго не могла зайти, так как не могли порешать. Когда все-таки местный менеджмент подсуетился, то все у Икеи стало хорошо
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
Чи не сенсация. Так было всегда. Вернуть НДС было очень проблематично. Особенно фирмам с большим оборотом.
Вобще смешно от всего происходящего. То вдруг прозрели, что Одесская таможня взятки берет, что в порту нужно дофига денег заплатить, чтобы растаможили без задержек, то еще где-то откаты. Теперь вот до НДС добрались.
С большей долей вероятности, через такие скандалы просто садят на потоки своих людей.
’С большей долей вероятности, через такие скандалы просто садят на потоки своих людей.’
Саме так.. если нужно кого то подвинуть начинается этот примитивный слив
автор Jave • 31 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Це точно)) такі міжнародні корпорації їм точно не позубам.. і яке ПДВ відшкодовує ІКЕА? Вони щось виготовляє в Україні?
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
на рахунок неофіційно? це як?
ну Вы серьезно?)
Марика-bf42• 31 марта 2023
Ответ дляJave
Та про цю проблему не знають тільки геть відсторонені) Було і буде. На жаль. Але Бутусов щогось прозрів тільки при цьому президенті. До того не бачив, чи не можна було ’качати лодку’?
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляJave
так а кто с этим борется? Это же не для глобальной борьбы делается.. Вон вчера в ТГ новость что положили в пол начей житомирской таможни.. ну смешно просто.. Как будто никто не понимает почему это и зачем.. да и куда шли те деньги от них выше.. Просто смена лиц нужна
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляBusinka_05
Проблема с возвратом НДС появилась еще при ’оранжевой’ власти. С 2008, если не раньше. В 2008 вернуть НДС без взяток было очень сложно. Разве что взаимозачетом.
и еще раньше..
Елена1265• 31 марта 2023
Ответ дляJave
А импортное НДС?
Аренда помещения?
Правда, и продают они много 🤷🏻‍♀️
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
А раніше виплати ПДВ можна було чекати вічно, як ти не в ’друзях’. Ви як говорите про проблему, то говоріть все , або нічого. З цим ПДВ завжди так було. Для повернення мали бути умови)
кто то выкручивал более официально.. импортеры, к примеру, от себя чей то экспорт вывозили
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляbegovelik
а на каком основании я буду перечислять деньги этой конторе? как это показать в отчетности?
какую то хрень купят типа, за услуга, консультации.. вариантов куча
Dani777• 31 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
заказ сделали- написал