Кидстаффовка• 24 февраля в 15:40

Як ставитесь до того, що хлопець не дарує подарунки, квіти?

Дівчата, як ставитесь до того, що хлопець не дарує подарунки, квіти ?
Зустрічаємося 8 міс, з яких 3 міс майже живемо разом (майже щодня ночує в мене) дарував квіти разів 4-5 в самому початку, останній раз на день народження дарував ще восени.
Подарунки були тільки на день народження і новий рік (обидва подарунка на бюджет в загальному десь пів його місячної зп).
Може замовити суші/ піцу раз на тиждень/два тижні.
Але і я так само замовляю.
Я йому дарувала також на ДН та новий рік дорогі подарунки, але і періодично якісь дрібниці презентую: книги, футболку, павербанк.
Я вже сама купую собі квіти, він бачить і жартує : ’ тобі що нікому квіти подарувати що ти сама купляєш? Я думав зараз не сезон’.
Ось і думаю, що буде далі, бо і з´їхатися мені не дуже хочеться, бо і так романтики нема, і хочеться насолодитися цим періодом закоханості, коли тобі приділяють увагу.
До слова, на побачення ми не ходимо, бо поки в нього немає броні. Я все розумію, і мені не треба якихось овердорогих подарунків. Але щось відчуваю не так, хоч з ним і дуже класно мені душевно і тілесно.
Черпак_для_фантазий• 24 февраля в 15:50
Так а питание , бытовые расходы за чей счет?
Коварная Зая• 24 февраля в 15:50
Колись, як було мені років 20, зустрічалася з хлопцем, на всі свята робив подарунки, а я йому ні😂😂😂. Це були 90-ті, у мене на їжу не вистачало, і модно було бути содєржанкой😂. Прочитала тему - ну блін, я молодець, що ж казать😂😂😂
Бутербродница• 24 февраля в 15:50
Ответ дляМизимец
это у вас исключение или вы его так приучили
И приучила тоже. Я всегда ему благодарна, искренне, будь то шоколадка или машина, я всегда говорю: ты у меня самый лучший, спасибо тебе, ты так радуешь и балуешь меня! Какой мужик не захочет такое слышать? Сейчас куры набегут и закудахчут)
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 15:51
Ответ дляЛюблю пиво
Уже ничего,ему удобно,напрягаться не нужно.Обстиран,накормлен,физически удовлетворён
Обстиран...ахаха
на морозе, в полынье, красными руками)))
прачки, мля.
Снегопадка• 24 февраля в 15:51
Ответ дляКидстаффовка
А так він дуже турботливий, і приготує і подбає коли хворію. Не знаю що робити (
У вас може бути такий само турботливий та дбайливий, але і більш практичний та здатний підтримати, а не лише ховатися.
Ні за холодну воду• 24 февраля в 15:51
Ответ дляКидстаффовка
Продукти іноді купує.він частіше у себе їсть
Не вечеряж і не снідає з вами чи як?
Коварная Зая• 24 февраля в 15:52
Ответ дляПишу_граммотно!
Обстиран...ахаха
прачки, мля.
Вам смішно, а в мене чоловік не знає, як машинка вмикається)). Да, обстіраний, моїми трудами))
Ні за холодну воду• 24 февраля в 15:53
Ответ дляКидстаффовка
Ну книга або букет гвоздик за 500 грн це спонсорство ?
Ні, це нормально.
Але порадниці(деякі) вважають що і за каву треба розраховувати натурою або самій платити
Муууумие• 24 февраля в 15:53
А на день влюблённых ничего не дарил что ли?
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 15:53
Ответ дляКопуша
Цветы в Украине очень дорогие, да и свежими они стоят день-два и на выброс
зато через день фотка с новым букэтом.
иначе подружки не поймут))
Люблю пиво• 24 февраля в 15:53
Ответ дляПишу_граммотно!
Обстиран...ахаха
прачки, мля.
Хуячки.Мужик сел на голову и ноги свесил.Вам норм тянуть такого,а кому-то нет
Снегопадка• 24 февраля в 15:53
Ответ дляКопуша
То краще взагалі не дарувати? Було б бажання - дарував би в горщиках рослинки, робив інші милі дрібнички - їжу купував, фрукти, щось в дім, раз там так часто ночує.
Разгуляшка• 24 февраля в 15:53
Ответ дляКидстаффовка
все відносно. В мене чоловік такий. Але купив мені комерційну нерухомість, купив дитині квартиру. Забезпечує абсолютно все (я теж працюю). Дбає про нашу старість (ми одружені 25 років). А от подарунки-квіти не вмів ніколи дарувати.
Вкуси мене• 24 февраля в 15:54
Ответ дляКоварная Зая
Ввімкнути машинку то великий труд?
Ні за холодну воду• 24 февраля в 15:54
Ответ дляКоварная Зая
І хто його так навчив? Прям на знаю
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 15:55
Ответ дляКоварная Зая
медаль себе повесьте из картошки
не перетрудитесь, нажимая кнопку ’старт’.
автор Кидстаффовка • 24 февраля в 15:56
Ответ дляНі за холодну воду
Не вечеряж і не снідає з вами чи як?
Тільки снідаємо- каву з булочкою чи бутіком Він може купити або я
Коварная Зая• 24 февраля в 15:56
Ответ дляПишу_граммотно!
медаль себе повесьте из картошки
Я вже від самої думки втомилася😂. Навіщо нагадали??😂😂😂
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 15:57
Ответ дляЛюблю пиво
ну не стирка же в стиралке!
это ставится за великий труд...и не надо на меня переводить стрелки.
смотрите в свои трусы.
Царевна в уггах• 24 февраля в 15:57
Я вообше не люблю цветы дарить, для меня это кринжово еще с детства, когда заставляли в первом класе дарить цветы учителям и носить на вечный огонь на 9 мая, мне комфортней деньги дать, несколько новеньких хрустящих купюр по 1000 грн. как по мне тоже эстетично смотрятся
Мизимец• 24 февраля в 15:57
Ответ дляБутербродница
Ні за холодну воду• 24 февраля в 15:58
Ответ дляПишу_граммотно!
медаль себе повесьте из картошки
Треба правильно посортувати, обрати програму, пральний засіб))
Ні за холодну воду• 24 февраля в 15:58
Ответ дляКидстаффовка
Ви студенти?
ГейТуда• 24 февраля в 15:59
Ответ дляКидстаффовка
У кожного своя мова кохання. Можливо для нього подарунки не так важливі, як обійми. А для вас важливі подарунки. Просто проговоріть це. Що «милий, мені так подобається, коли ти щось мені даруєш. Я так почуваюся коханою дівчиною. Для мене це знак уваги, навіть дрібнички. Квіти без приводу- взагалі відпад». І вже дивіться чи дослухається.
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 16:01
Ответ дляНі за холодну воду
сортувати те джинсы и трусы, в которых он пришел? ахаха
и не факт что автор ему стирает.сохнет сейчас плохо, особено если нет отопления как у меня.
Марічка• 24 февраля в 16:02
Ответ дляМизимец
мужики этого не понимают, снимите розовые очки. или вам15?
Все они понимают.
Копуша• 24 февраля в 16:02
Так вы не нам жалуйтесь. Скажите то же что и нам своему парню. Пусть приносит продукты, если он вас объедает или покупайте 50/50. Готовить можно вдвоём. Будет вам романтика и романтический ужин и времяпровождение. Что поделать война сейчас. Денег у людей нет. Кино можете и дома посмотреть под романтический ужин. Подарки без повода ему не дарите. Человек может не может вам ответить, потому что ограничен в средствах и вы ставите его в неловкое положение
Зайченя• 24 февраля в 16:03
Ответ дляКидстаффовка
Мені хочеться від душі якусь дрібничку купити. Я за обмін
Вы ему сказали что это не от души а обмен?)
Ні за холодну воду• 24 февраля в 16:03
Ответ дляПишу_граммотно!
Я ж не думаю що він має одні труси і джинси і їх треба вечором швидко пограти на ранок
Пишу_граммотно!• 24 февраля в 16:05
Ответ дляНі за холодну воду
так они вместе не живут. автор писала что часто ночует.
он приходит со сменным бельем в рюкзаке?