Админко• 31 марта 2023

Горох під агроволокно можна вже садити? Київська обл

І ще питання, шпинат та салат.
Саджаю перший раз
БолеИменее• 31 марта 2023
планую горох садити та редис на цих вихідних
parele• 31 марта 2023
Днепр, муж посадил на прошлой неделе.
Кукусик• 31 марта 2023
Горох можно и раньше садить, есть пословица «сади горох в грязь- будеш князь»
Лялькодзьоб• 31 марта 2023
горох вже посіяла у відкритий ґрунт,без агроволокна.про князя- підтримую).
автор Админко • 31 марта 2023
Дівчата, а салат, шпинат, цибулю -тиканку на зелень коли саджати?
_Helenn_• 31 марта 2023
Київська область.На початку неділі свекор вже пів города засадив :горох,шпинат,кріп,петрушка,щавель,базилік.... Знайшов сховане насіння , яке я на пару років закупила і все висіяв за один раз
Клевотница• 31 марта 2023
Ответ дляАдминко
Уже можно, они все холодостойкие, если конечно не минус 19 по ночам у вас
Клевотница• 31 марта 2023
Ответ для_Helenn_
Базилик помянем, остальное нормально)
автор Админко • 31 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Але можна без укриття агроволокном? На ніч ще передають -1 ...-2
автор Админко • 31 марта 2023
Ответ для_Helenn_
Ото він у вас ракета
_Helenn_• 31 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Базилик помянем, остальное нормально)
там 20 соток , Я здохну там все полоти.
За ціну насіння я вже мовчу.
Клевотница• 31 марта 2023
Ответ дляАдминко
При -2 семена не всходят они пролежат в холодной земле до тепла. Но эти культуры можно посеять и под зиму, осенью, а весной они сами всходят.
Поэтому можете смело сеять и без агроволокна. Петрушка многолетний куст, если взойдет, будет потом их года в год.
Кроме базилика можно сеять все. Базилик теплолюбивый
Сокодавка ще та• 31 марта 2023
Ответ дляАдминко
Я шпинат , лук и лук тыканку сажаю осенью. Отлично зимуют. Кременчуг
_Helenn_• 31 марта 2023
Ответ дляАдминко
Ото він у вас ракета
О,да,за ним не вгонишься. Засіяти і забути де шо посадив це святе. А потім починається розшуки
_Helenn_• 31 марта 2023
Ответ дляКлевотница
Базилик помянем, остальное нормально)
Я вже з ним попрощалася,буду розсадою купляти пізніше)
Клевотница• 31 марта 2023
Ответ для_Helenn_
Базилик очень легко черенкуется. Я на рынке пучек покупаю фиолетовый и зелёный, нижние листья в еду, стебли в воду, серез неделю они уже с корнями, через 2 там клубок уже.
Не сею последние лет 5. Только так, черенками, быстро и не дорого