Баба_Воля• 28 ноября в 09:41
Цветы в тёмную холодную квартиру
Какие?
Мы переехали и все мои цветы пропали.
Квартира на восток, большие окна, холодно (но мне норм). Когда на улице жарко - у нас тоже жарко. Окна всегда открыты.
Что завести? Очень люблю растения в доме, но не люблю когда они умирают
Мы переехали и все мои цветы пропали.
Дарина-Aha• 28 ноября в 09:45
У меня орхидеи любят холод, когда были в теплой комнате, то не цвели, сейчас в холодной цветут 2 раза в год
Щепотка_совести• 28 ноября в 09:53
Ответ дляДарина-Aha
І гнити буде.
Щепотка_совести• 28 ноября в 09:56
Сансенверії-кращий варіант. Вони є маленькі, середні,високі, різних кольорів.
Тільки треба враховувати,що яскраво-жовті, полоса і, світлі потребують більше світла, в зелені можна ставити на підлогу подалі від вікна.
В мене стоять на холодному підвіконні, світла взимку мало, вікно відчиняю і їм по барабану. Просто зимою не ростуть.
Ще важливий момент-тоеба зменшити полив, коли холодно.
Можна ще завести шефлеру,, юкку, вони не вибагливі до світла.
Люблю джаз• 28 ноября в 10:04
Які квіти були до цього? Щоб розуміти, з чим ви мали справу. В загальному, більшості квітів підходить саме східне вікно. Багатьом підходить прохолодна температура взимку (їм прям вау). На схід зазвичай не так вже і темно, ви не поплутали сторони? Бо наступний напрямок за сходом по інсоляції - південь, на якому вже далеко не всі витримують
Щепотка_совести• 28 ноября в 10:07
Ответ дляЛюблю джаз
Доречі також про це подумала. В мене в квартирі попередній були вікна на схід, сонце до обіду навіть взимку було. Кактуси стояли на світлі в прохолоді, літом квітли,що дурні, а вони без сонця не цвітуть.
В от зелені декоративні рослини навпаки пропали. Я думаю, що автор просто їх залила, в з настанням холодів, коли квіти в спокої, просто треба значно зменшити полив.
Люблю джаз• 28 ноября в 10:11
Ответ дляЩепотка_совести
О, так, для кактусів це насолода: щоб взимку було прохолодно (не морози звісно ж). В мене їх близько 40 різних сортів.
І так, скоріше за все зі зміною мікроклімату авторка не поміняла свій ’підхід’
Щепотка_совести• 28 ноября в 10:13
Ответ дляЛюблю джаз
Я в телеграмі читаю декілька груп з квітами, то навіть професіонали в цю пору ведуть боротьбу за життя з квітами, особливо,коли в Україні не було опалення довго і світло виключають. В першу чергу зменшують полив.
Люблю джаз• 28 ноября в 10:18
Ответ дляЩепотка_совести
Цікаво, які у вас кактуси? Мої не влазять не тільки на підвіконні, а й у повідомлення
СКИБИДЫШь• 28 ноября в 10:39
Ответ дляЩепотка_совести
І гнити буде.
Ну то поливати рідше..я дивлюсь по стану корневої/у орх це легко/. Гарно просушую. В таких умовах навіть чужі реанімую
Дарина-Aha• 28 ноября в 10:49
Ответ дляЩепотка_совести
І гнити буде.
Да что вы говорите? Уже более 5 лет все хорошо, цветут и радуют глаз, а не гниют!
Щепотка_совести• 28 ноября в 10:53
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це виключення. Залежить ще від світла, від вологості. До того ж поняття холодно дуже суб´єктивне. В мене в квартирі часто буває 18-19 градусів, а інколи 17.
Баба_Воля
• 28 ноября в 15:43
Ответ дляСиреневая цапля
Замиокулькасы разве что
Спасибо, такого у меня еще не было.
Зимой выживут? Есть смысл покупать сейчас?
Баба_Воля
• 28 ноября в 15:43
Ответ дляДарина-Aha
А света им много надо? Я уже о них думала
Баба_Воля
• 28 ноября в 15:44
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую ❤️
Піду дивитись що воно
Баба_Воля
• 28 ноября в 15:46
Ответ дляЛюблю джаз
Всього різного багато.
Але переїзд, стрес і т.д - може і це все вплинуло. Але я вже боюсь щось нове купувати
Перед моїм домом ще один, тому сонця начебто не так і багато. Влітку буває спека іноді
Баба_Воля
• 28 ноября в 15:48
Ответ дляЛюблю джаз
Яка краса 😍
НеКонец-Света• 28 ноября в 16:19
восток - это достаточно много света. Хорошо.
Какие цветы у вас дохнут?
И холодно - это какая температура?
При переезде надо пользоваться эпином. Или другим стимулятором. Помогает акклиматизации.
Какие цветы у вас дохнут?
И холодно - это какая температура?
Баба_Воля
• 28 ноября в 18:35
Ответ дляНеКонец-Света
Какие цветы у вас дохнут?
И холодно - это какая температура?
Какие цветы у вас дохнут?
И холодно - это какая температура?
У нас солнце с 10-11 до 13-14 и часто солнца вообще нет.
Холодно - около 17-18 градусов. Окна на проветривании почти всегда
Спасибо, буду знать. Раньше проблем с растениями не было.
НеКонец-Света• 28 ноября в 18:58
Ответ дляБаба_Воля
не знаю, какие цветы вам нравятся.
Сансивиерии нормально перенесут, их сейчас много разных. Азалии без эпина на подоконнке плохо живут. А с ним хорошо цветут весь год.)
. Можно фуксии пробовать - Им зимой можно и ниже температуру, а летом не надо много света, не любят сквозняки, но можно экранировать.
Баба_Воля
• 28 ноября в 18:56
Ответ дляНеКонец-Света
не знаю, какие цветы вам нравятся.
Спасибо большое
Вы подарили мне надежду )
Экранировать я уже и сама думала. Сквозняков особо нет, но от окон потоки холодного воздуха
Вы подарили мне надежду )
Акукарача• 28 ноября в 20:21
Ответ дляБаба_Воля
Это не восток. На востоке солнце всходит рано утром и до 10-11 светит. В родительской квартире реальный восток и любые цветы прекрасно росли. Не совсем понятно - если холодно, то зачем держать окна на проветривании? А вообще у вас нормальные условия для выращивания многих цветов, ну кроме тех, кто не любит сквозняков от открытвх окон
Акукарача• 28 ноября в 20:21
Ответ дляНеКонец-Света
не знаю, какие цветы вам нравятся.
Азалии очень привередливые при любых условиях
НеКонец-Света• 29 ноября в 00:54
Ответ дляАкукарача
уменя дома азалии цвели непрерывно.
Им нужно почва для азалий, удобрение для цветущих и эпин раз в 2 недели. Стояли на подоконнике. Все просто.
Просто не надо поливать их с лимоном, как советуют при продаже.))
У меня они были неприхотливые вообще.)
Метелики на душі• 29 ноября в 07:19
Ответ дляСиреневая цапля
Замиокулькасы разве что
В мене здохли(