Атятя_тётя• вчера в 19:56

Хочу весною посадити щось уздовж паркану, щоб закрити сусідів, але щоб не треба

але щоб не треба було доглядати. Що порадите?
Кицюююня• вчера в 19:57
Дівич виноград
А у нас макарошки• вчера в 19:58
Топінамбур
Неваляшкина• вчера в 19:59
Штучний газон на забор наклейте.
Понятно, что за всем уход нужен. Хотя бы полив первый год в нашем климате.
Бюджет у вас какой?
Подвійна веселка• вчера в 19:59
А я пораджу рокамболь. Воно на 1,5 м вимахує, і квітка, і їстівне, і незаморочливе
Куколка-мяуколка• вчера в 20:01
Виноград (росте миттєво), гліцинія (довго росте, але густа і гарно квітне), піраканта (ще не бачила, але наче швидко росте і декоративна).
Подвійна веселка• вчера в 20:01
Дівчата, краще зразу розказуйте як від винограду і топінамбуру потім позбавитись на своїй ділянці...
котопёс• вчера в 20:02
Ответ дляПодвійна веселка
Спасибо, первый раз такое название слышу.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 20:03
Ответ дляПодвійна веселка
Виноград просто срубить стебель и он сам завянет, он выглядит очень красиво, можно еще ежевику, не так красиво, но соседи точно не перелезут.
Файно Замало• вчера в 20:04
Ответ дляПодвійна веселка
Вот это?😂
Подвійна веселка• вчера в 20:05
Ще пораджу гібіскус. В маї кущі відростають на 1-1,5м, густющі і величезні. Квітнуть до морозів дуже красиво, догляду взагалі не потребують, крім поливу як згадали, і обрізать усі гілки під зиму
Кручу хвости• вчера в 20:06
Знакомая жимолость посадила. Ещё не знаю, какой результат, но на фото выглядит очень красиво.
Подвійна веселка• вчера в 20:06
Ответ дляФайно Замало
Вот это?😂
Да, воно!)
Ксюшка94• вчера в 20:14
Кукурузой засадите
Подвійна веселка• вчера в 20:17
Ответ дляКсюшка94
Кукурузой засадите
О! Тоже класна тема!)
Наполеон Бонапарт• вчера в 20:22
Нормы закона прочитали?
Ну и сеткой можно всё обтянуть, у нас, модно....
Подвійна веселка• вчера в 20:22
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нормы закона прочитали?
А які норми проти кукурудзи виступають?)
Не гоню• вчера в 20:24
Ответ дляКуколка-мяуколка
Кампсис ещё.
Наполеон Бонапарт• вчера в 20:24
Ответ дляПодвійна веселка
Я не знаю. Можливо, ніяких.
Мала наувазі, кущі, дерева. Навіть, малина, ожина...
Не гоню• вчера в 20:25
Ответ дляПодвійна веселка
А чего? У нас рос, никому не мешал, на подсолнух похож, но без цветов, вкусный свежий)
ЯблокоРаздора• вчера в 20:25
Ответ дляПодвійна веселка
вы про травянистый?
Говорю-балакаю• вчера в 20:25
Туї
Ми хочемо садити декоративні трави - їх багато різних видів
Подвійна веселка• вчера в 20:27
Ответ дляЯблокоРаздора
вы про травянистый?
Так
Куколка-мяуколка• вчера в 20:32
Ответ дляНе гоню
Кампсис ещё.
В нього мало маси листя, рідкуватий.
Сколько_мне_лет?• вчера в 20:32
паркан, так, другий, якщо перший не ок:) Можна старий красиво розписати.
за всім живим потрібно доглядати, на жаль
Не гоню• вчера в 20:34
Ответ дляКуколка-мяуколка
В нього мало маси листя, рідкуватий.
Кампсис? Нет, он довольно устой обплетает точно так же как глициния, растет хорошо, цвет красиво, можно придать любую форму, навить куда хочешь. Но надо сажать де нет фундамента и пр. У него сильная корневая система.
Подвійна веселка• вчера в 20:34
Гібіскус.
Він взагалі як бур´ян росте))) Я аж не очікувала такого від такої величезної і красивої квітки)
Червона ікорка• вчера в 20:37
Плющ
Флюорография гуся• вчера в 20:42
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я не знаю. Можливо, ніяких.
Так, нам сусідка мізки винесла, довелося кущі малини пересаджувати подалі від її паркану.
Наполеон Бонапарт• вчера в 20:44
Ответ дляФлюорография гуся
Так. Cусіди....
Всех в сад• вчера в 20:45
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Что вы рассказываете. У нас вырос среди плюща. Мы вырубили. Снова вырос, выкопали яму убрали корни. Не рос год. Через год снова виноград вымахал