Краля-Галя• 31 марта 2023
Хто знавець реєстрів? Витяг з реєстру.
На порталі витяг по реєстрації місця проживання дає лише останнє, а мамі потрібні всі для пенсії. Потрібно в пенсійний йти з будинкові книгою, чи йти до Цнапу і робити новий витяг?
Просто каралева• 31 марта 2023
А зачем все места прописки?
Никогда не слышала чтоб они были нужны. В паспорте стоят?
Краля-Галя
• 31 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
А зачем все места прописки?
Мама чоловіка працювала і проживала в 4 зоні, там може бути зменьшення віку для виходу на пенсію. А паспорт вона в 1996 змінювала, там тільки її теперішня прописка.
Просто каралева• 31 марта 2023
Так мемто работы в трудовой есть.
В ЦНАПе думаю не дадут список всех мест прописки за жизнь.
Краля-Галя
• 31 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Так мемто работы в трудовой есть.
Раніше в пенсійному вимагали довідку від міськрад, зараз таких довідок вже немає, В неї прописка в старому будинку її сестри в 4 зоні, поки вчилась в школі, а потім робота. Виходить в трудовій занесено рік праці, інше просто проживання на забрудненій території.
Таракашечка• 31 марта 2023
Ответ дляКраля-Галя
Посмотрите в Дие. Вчера только читала, что они сделали все справки для пенсии