Маргарита и Мастер• 01 апреля 2023

Група «Доказові лікарі», не занадто дорого?

Написала їм з приводу онлайн консультації невролога. Ціна- 1499 грн(((
Це не дохера?
Татьяна-bfd8• 01 апреля 2023
Дохера)

автор Маргарита и Мастер • 01 апреля 2023
І Да, записалась на очний прийом до спеціаліста в приватну клініку- 450 грн
Единорог помог• 01 апреля 2023
Ого. Нифига себе
Збрехала на 9 грн- 1490
Невидимка Майя• 01 апреля 2023
Ого. Я вообще онлайн-консультации не воспринимаю, тем более за такую цену
Вільний митець• 01 апреля 2023
Нолик за заочную консультацию явно лишний... или единичка)
І це ж модна група в ФБ , там маса людей консультуються. Хіба всіх ціна влаштовує? Навіть якщо ти в селі, то дешевше з’їздити в місто і отримати онлайн зустріч…

Майор Медуза• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви тут напишіть, можливо Вас безкоштовно проконсультують і краще!
Ось так
Силиконочка• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Развод какой-то с припиской ’доказові’.И самое интересное,что даже в случае ошибки врачи не несут никакой ответственности.
ЛижТолько• 01 апреля 2023
Они в последнее время вообще офигели. Сначала раскрутили себя, а теперь продают себя. Что не спроси у них, ответа два либо записывайтесь к нашим врачам в клинику доказови хоть офлайн, хоть онлайн, либо записывайтесь к нам на марафон. Кучу марафонов придумали. Вот и вся консультация. Если раньше ещё консультировали, то теперь фиг
Ответ дляСиликоночка
Ні, в них і стаціонарний прийом в Києві, є своя клініка
ЛижТолько• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ось так
Того Давида уже просто распиарили, есть куча нормальных врачей неврологов
КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
там купа лікарів на різний бюджет, не бачу проблеми підібрати те що вам треба по спеціалізації та вартості консультації
Силиконочка• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ищите врача по отзывам реальных людей.А раскрутить можно любое дупло,это я вам как рекламщик говорю.
Ответ дляКрестьянинДиор
І на який бюджет, поділіться) я до якоїсь міжгалактичної зірки хотіла потрапити?
КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
ну ви не знали що вартість консультацій буває різною?
є і 3 тис..на кожного лікаря свій пацієнт як то кажуть
Ответ дляКрестьянинДиор
Знала. Але дякую, що підказали))
ЛижТолько• 01 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А какого невролога вы посоветуете с той группы?

КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
по неврологу не підкажу, бо я шукала іншу спеціалізацію, як онлайн варіанти так і офлайн у своєму місті
СамавиховуюКота• 01 апреля 2023
Бажаю всім здоров´я, щоб вони лишились без роботи
ЛижТолько• 01 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Вы просто написали, что там купа других врачей. Так вот, нет там купы, там всего лишь несколько своих врачей, поэтому они и гребут купу денег
Ответ дляКрестьянинДиор
І? Якщо не секрет, інші специ як оцінювались? Хіба може бути значний розрив?
мистерЛяпсус• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Збрехала на 9 грн- 1490
Нє, тепер норм
КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
ну наприклад, гінеколог 800, гастроентеролог дитячий 700

а чого не може розриву бути в ціні? я, наприклад не знаю що за лікар в автора 1400 грн, провідний можливо, чи ще якісь нюанси, я б уточнила цю інформацію, те саме Призвіще лікаря аби почитати відгуки
КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
В моєму випадку підібрати лікаря який мене влаштовує не виявилось проблемою.
Якщо не влаштовує, то як вони працюють, які послуги пропонують (якість/вартість), то що заважає звернутись до іншого..не розумію. Вам або підходить або ні, ціна зі стелі не ставиться.
Ответ дляКрестьянинДиор

Вище писали, який лікар. Він там самий провідний невролог. Та і скрін додала.
Після озвученої ціни не мала бажання нюанси уточнювати
Ответ дляКрестьянинДиор
А по-моєму, зі стелі якраз. Ще раз кажу, очна консультація в МЦ обласного центру 450 грн. Має ж бути якась відповідність…
ЛижТолько• 01 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Да это все ясно понятно, кто не хочет платить тот идёт в поликлинику бесплатно. Тут в целом обсуждают, что сначала раскрутили себя, теперь онлайн консультация полторы тыщи
КрестьянинДиор• 01 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
ваше право не користуватись їх послугами, але не вбачаю що вартість прям сильно завищена для провідного