Хтомолодець? Я!• 01 апреля 2023

5-7 хвилин це замало чи ні?

Кому достатньо 5-7 хвилин (якщо є прилюдія, куні перед сексом)?
Результат:
вже голосів: 133
73 (54.89%) 5-7 хв - саме те, що треба
54 (40.6%) 5-7 хв - замало
6 (4.51%) 5-7 хв - дуже довго)
Я на хвилинку• 01 апреля 2023
Мне до оргазма как раз минутки 4-5,так что нормально.после оргазма клитор не приятно какое то время когда трогают,а потом по новой))))

Мой завтрак• 01 апреля 2023
iдеально
Простецкая• 01 апреля 2023
Оо, пішли цікаві теми👍
Рожева юбка• 01 апреля 2023
Чого я знаю тільки людей, які від півгодини? Для мене шок як тут пишуть в хвилинах
Дайте подумать• 01 апреля 2023
Якщо з прелюдією то мало, а для статевого акту достатньо) Не розумію коли кажуть що ми там 2 години цим займались, таке відчуття ніби у людей геть все немає чутливості.. Мені особисто не приємно довше 15-30 хвилин..
Дюймовочка• 01 апреля 2023
Как по мне нормально .
НуКаНаКа• 01 апреля 2023
Мне надо с 10 долбиться
Указка• 01 апреля 2023
Когда как
Когда - самый раз
Иногда хочется подольше (минут 20 достаточно)
Криниця щастя• 01 апреля 2023
Ответ дляПростецкая
Оо, пішли цікаві теми👍
Так Пашку ж під домашній арешт посадили і заборонили з вірянами спілкуватись)))

іронічна антитеза• 01 апреля 2023
У нас 30 хв зазвичай 🤤
Фиктивная• 02 апреля 2023
Юра,угомонись,иди вздрочни и пропустит
7_кг_рыбы• 02 апреля 2023
Ответ дляРожева юбка
Пол часа могу елозить если дама не возбуждающая. На красивой фигуристой за пять минут сдуваюсь
МинерАлочка• 02 апреля 2023
Ответ дляРожева юбка
А у меня ни с одним мужиком сам половой акт никогда не длился полчаса
Мию чакри щоденно• 02 апреля 2023
Мені це оптимально, прилюдій і не дай боже куні не треба, не люблю… отих що годинами не можуть кінчити свят свят, також не розумію такого
Астоновитесь!• 02 апреля 2023
А мой импотент больше 5 никогда и не мог. Зато куни часами может делать.