Дівчатка, хто вже пробував професійну косметику Smart4Derma (Україна-Німеччина)??? Як вам? Сподобалася? Цікавить лінійка для чутливої шкіри з Розацеа, бачу в них ще є кремчик з азелаїновою кислотою))) Але відгуків на просторах інтернету нуль) Це нова фірма тільки з´явилася)))! Косметолог каже спробувати, а я вагаюсь).
Ответ дляКира1313
Покупала, ерунда полная)) просто выкинула деньги ! Пенка, крем дневной , ночной , серия которая вас интересует с розовой полосочкой!
Дякую)
Ответ дляКира1313
А крем від Медік8 CALMWISE COLOUR CORRECT часом не пробували? Я зараз користуюсь сироваткою і спф від Medik. Мені ще потрібно щось на ніч для шкіри з Розацеа. Ось думала щось бюджетніше купити ніж Medik8. Але дякуючи вашому відгуку напевно зупинюсь все-таки на Medik8 )
Ответ дляКира1313
Medik 8 не пробовала) у меня тоже кожа с розацеа сколько всего перепробовала, но сосуды крема не уберут, хорошо подходит сыворотка с витамином С и азелаиновой кислотой беру jole нравится!
Дякую)