Пульт от линолеума• 02 апреля 2023

Податкова декларація. Яка відповідальність за неподання

Будь ласка! Дуже прошу по суті тих хто НАСПРАВДІ знає ТОЧНО. Не хочу описувати всоьго...маю подати 4 шт. Так я знаю, що можна після війни, але я не хочу в принципі цього робити. Яка за це відповідальність?
Просто каралева• 02 апреля 2023
При звільненні? Маєте подати всі, штраф, далі вас викличуть на допит, у знайомої пів року мудохали її, їотіли притягнути до кримін.відповілальності- і це лише за те що вона з запізненням на 2 тижні подала!

Просто каралева• 02 апреля 2023
Якщо при звільненні, то не після війни, а 10 днів з моменту звільнення. Це обовязково. А якщо ще працюєте, то після відміни вс ще якийсь час.
Мяо мой мяо• 02 апреля 2023
Це всім потрібно?
Стетоскопуло• 02 апреля 2023
Податкова декларація чи декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави на сайті НАЗК?
автор Пульт от линолеума • 02 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
А уть друге, , звичайний держслуж овець, зараз за кордоном. Не хочу здавати, треба 4 шт(