ПуГоФФка• 02 апреля 2023

Поясніть, як працює проституція.

Це ж типу незаконно в нас в країні

А якщо поліцейський під прикриттям замовить дівчину і домовляться про зустріч, що тоді?

Срок чи ніхто цим займатися не буде?
автор ПуГоФФка • 03 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Почитайте отзывы индивидуалок о их клиентах. Думаю, что Вам сразу перехочется этим заниматься.

https://forum.prostikom.com/forums/forum-otzyvy-o-...
Вже читала раніше,таке всюди може трапитися
УжеВотДа• 03 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Вам не страшно?

https://forum.prostikom.com/threads/0660485922-097...

Может лучше уже вебкам моделью, сидя дома в безопасности, чем неизвестно кто попадётся и чем это может закончиться?
автор ПуГоФФка • 03 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Вам не страшно?

А веб кам хіба багато заробиш?
І куди будуть приходити ці гроші наприклад?

До речі парадокс в тому ,що в поліцію наврядчи звернеться за згвалтування так,як займалась проституцією
УжеВотДа• 03 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
А веб кам хіба багато заробиш?

Да, вебкам модели, кто раздевается в привате на камеру, те хорошо зарабатывают - от 1000 евро в месяц, те кто не раздевается, то около 100 евро в неделю.
Деньги выводятся на любую банковскую карту, за 2-5 минут.

П.С. про клиентов.
Это ещё в лучшем случае изнасилование без особо тяжких, а сколько я читала, что избивают до посинения девушек и они себя никак звщитить не могут, грабят, заражают специально ЗППП, СПИДом.

То лучше уже вебкам попробуйте.
Могу рассказать подробнее.
Напишите имейл, если интересно)
Сиреневенькая• 03 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа

П.С. про клиентов.

То лучше уже вебкам попробуйте.
Могу рассказать подробнее.
Напишите имейл, если интересно)
А куда вам е-мейл написать?
D_A_V• 03 апреля 2023
привіт
займатися цією справою зазвичай з відчаю і браку коштів, багато таких що з різкою зміною настрою та т.і.
захиститись від ЗПП лише презервативом майже не вийде, а лікуватися довго, дорого і не від всього можливо.
дуже багато хто захоче без презерватива і питати не стане - багато агресивних військових, держлужбовців.
деякі почнуть бити, щоб збудитися від агресії, деякі не захочуть платити або захочуть пограбувати.
автор ПуГоФФка • 03 апреля 2023
Ответ дляD_A_V
привіт
Ви проститутка?
Чи колись працювали нею?
D_A_V• 03 апреля 2023
дівчата вам добрі речі пропонують з онліфанс - я б на вашому місці кращє на це приделив свою увагу.
D_A_V• 03 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ви проститутка?
Чи колись працювали нею?
я чоловік- повії мені допомогли розірвати емоційний звязок з людиною при розлученні.
деякі дівчата жалкували, що таких хлопців за гроші не знайти в багатьох містах(для тих самих цілей).
через то я бачив як працюють, багато розказували особливо після довгих гарних ночей.
УжеВотДа• 03 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
А куда вам е-мейл написать?
Здесь напишите, я Вам отправлю письмо с пометкой ’Советчица’
Божа кульбабка• 03 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
helena.sikorskaya@gmail.com
Самохвалова• 03 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Хотіла б в майбутньому зайнятися можливо, надіюсь ,що ви не поліцейська
Ні, бухгалтер. Так що я мовчок