Фуліганка• вчера в 00:03
Є лише одна причина по якій ті хто залишився в Україні ненавидять тих хто виїхав
І ця причина така що ті хто ненавидять роблять це через власну слабкість, страх перед новим, самі себе ненавидять за те що не наважились, побоялись, полінились, не повірили в себе, і так це певною мірою заздрість. Інших причин, просто, немає.
І прошу не валити все в купу і перекручувати.
Я не пишу про тих людей яким пофігу на інших
Обстановщица• вчера в 00:15
Ответ дляФуліганка
Ви читати вмієте?
Зачем ты пришло высраться сюда?
Мы выживаем во время войны, и выживем, назло русне, назло таким как ты. Можешь издеваться вечно, но ты нас не сломаешь.
Фуліганка
• вчера в 00:15
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
А що такого в цій темі? Чотири роки люди в темах пишуть про ненависть до виїхавших. Це ж правда, купа таких дописів
Мао_Мяо• вчера в 00:16
Ответ дляAnnaOst
А чого тоді так реагуєте? Коли зробив так, як вважаєш правильним, коли це твій свідомий вибір, то якось байдуже хто там що скаже
Тоже так считаю
Обстановщица• вчера в 00:16
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
Бог тебе судья.
От того що перейшла на мову, ти не стала українкою. Це маніпуляція і не більше
Мао_Мяо• вчера в 00:17
Ответ дляОбстановщица
Зачем ты пришло высраться сюда?
Нас уже сломал потужный зелеклоун
Фуліганка
• вчера в 00:17
Ответ дляКастрюлька
Да нам насрать на тех, кто выехал .
У нас свои проблемы и своя жизнь
Кому вам?
Особисто вам не насрать, ви якраз відноситесь до тих хто ненавидить
Мао_Мяо• вчера в 00:18
Ответ дляФуліганка
Кому вам?
И не может быть насрать
Потому что у каждого человека в обществе и кругу знакомых люди, которые выехали и с которыми раньше было более тесное общение
Фуліганка
• вчера в 00:18
Ответ дляОбстановщица
Бог тебе судья.
Я не переходила на мову 🤷🏼♀️
Просто красавица• вчера в 00:19
Не через це,а через відірваність від життя. Ну і це не про ненависть, це надно сильне почуття, просто роздратування і нерозуміння. Таке ж саме відношення і до деяких жителів західної України - була підписана на одну львівську панянку, ще до війни купувала в неї пальто - дійсно гарне пальто, якісне, тепле, стильне. Але в сторіз у неї рікою л´ється шампанське, суцільні вечірки, Емілі резорт і найбільша проблема, то підбір тканини для нової колекції.
Справедливості заради, весною 2022 року думки нашої родини розділилися, чи норм святкувати Паску - одна половина була за - ’нарешті зустрінемося’, друга половина була проти - ’як можна сидіти за накритим столом, коли люди в Маріуполі голодують і мешкають в підвалах’.
Обстановщица• вчера в 00:18
Ответ дляМао_Мяо
Нас уже сломал потужный зелеклоун
Нас все ломают. А мы стоим. Но как же их колбасит от того что мы еще живы, и хуйла, и зелебобу, и трампа, и си, и автора. Они в шоке что мы еще живы. Как так? А вот так
Мавка• вчера в 00:19
Как и выехавшие завидуют тем кто остался в Украине, в своем доме, с любимым мужем, с родными, друзьями, а скитаться забугром и мыть унитазы много ума не надо.
Вумна вутка• вчера в 00:19
Ответ дляФуліганка
Я не тему створила про тих людей які НЕНАВИДЯТЬ !!!! виїхавших, ви в цю категорію не попадаєте, ця тема не про ВАС!! не про ВСІХ ХТО ЗАЛИШИВСЯ в Україні, це про тих зто ЗАЛИШИВСЯ І НЕНАВИДИТЬ !! людей які виїхали
Нашли о чем и где писать. Я выехавшая, с развитым эмоциональным интеллектом, сразу поняла, что вы о той категории людей, которым именно не все равно, которые хейтят выехавших, вы о них речь ведете. Но сейчас и мне клоунов с синемордыми тетками налепят и рашисткой обзовут. Ибо читать не все умеют. А кому-то правда глаза колит.
Кастрюлька• вчера в 00:19
Ответ дляФуліганка
Кому вам?
Там выше написали,куда вам идти
Отчебучкина• вчера в 00:19
А как же те, кто не выехал сразу, а потом 4-5 стран сменили, да за свой счет, а вы только в одной жопу уронили ?) Куда вас кабачком довезли?
Мао_Мяо• вчера в 00:19
Ответ дляОбстановщица
А зачем нужна такая жизнь, объясните?
Міряю від одиниці• вчера в 00:19
Ответ дляНаташа_32
Українці дійшли до межі, коли всі ненавидять всіх.
Кажіть тільки про себе, а не про всіх.
Фуліганка
• вчера в 00:20
Ответ дляПросто красавица
А я підписана на панянку з Маріуполя яка виїхала в Америку і слухає стаса мізайлова, бутирку, круга, танці під це все, розваги, вечірки в Маямі, шампанське рікою і шо, будемо мірятись цією темою?
Я Вас не боюся• вчера в 00:20
Не беріть на себе стільки )
Взагалі всім пофігу на тих, хто виїхав.
А от виїхавшим уваги бракує, тому хоч роздратування зібрати сюди пару раз за тиждень набігають.
Заборонити вам клянчити цю емоційну милостину неможливо.
Взагалі всім пофігу на тих, хто виїхав.
Мао_Мяо• вчера в 00:20
Ответ дляФуліганка
Ну и молодец
Отчебучкина• вчера в 00:20
Ответ дляФуліганка
Имеют право, а вам-то что до них?
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не беріть на себе стільки )
Взагалі всім пофігу на тих, хто виїхав.
Ну так можна ж просто не подавати?
Кастрюлька• вчера в 00:21
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не беріть на себе стільки )
Взагалі всім пофігу на тих, хто виїхав.
Как эти нищебродины замахали трёхрублевые,провокаторши сраные
Фуліганка
• вчера в 00:21
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не беріть на себе стільки )
Взагалі всім пофігу на тих, хто виїхав.
Ні всім не пофіг, є люди які НЕНАВИДЯТЬ ВИЇХАВШИХ І ТЕМА ПРО НИХ , а не про тих кому пофіг!
Кастрюлька• вчера в 00:21
Ответ дляФуліганка
Отпишись
Файна дівка• вчера в 00:21
Ответ дляФуліганка
Авторко , іди нах 🤬
Фуліганка
• вчера в 00:22
Ответ дляМао_Мяо
Ну и молодец
Ну і панянка зі Львова молодець