bessiny75• 03 апреля 2023

Хочу уехать в Германию как беженка. Помогите советом, ПОЖАЛУЙСТА

Здравствуйте. К прсоветуйте, пожалуйста, как выезжать? Где искать волонтеров в Германи? Куда потом заселяют? Можно ли найти работу? Пожалуйста, напишите как быть. Спасибо большое
олена олена• 03 апреля 2023
Ответ дляСланочка
Де я писала що то супер життя? Я писала що це факт. І додому не їдуть, сидять. Ніхто не їде)
Да багатьом немає куди їхати - або будинку немає, або окупація. Але чого сидіти на бутербродах і гроші під подушку складати? Якщо можна знайти окреме житло, нормально харчуватися, вчити мову і йти працювати?
Сланочка• 03 апреля 2023
Ответ дляолена олена
Ну тому ще це на словах швидко. По факту мова важка, вчити її і вчити. Це взагалі ну дуже довго.
Із всіх хто в мене в тому готелі повертатись є куди якщо що)
олена олена• 03 апреля 2023
Ответ дляСланочка
Діти мову дуже швидко вчать. Дорослі за півроку до В1 також в своїй більшості
Сланочка• 03 апреля 2023
Ответ дляолена олена
Ага) Це такий В1. Знаю, знаю. То пародія на В1. Вони не говорять нормально. Ледь бекають. Тому до роботи після такого В1 як до Києва
олена олена• 03 апреля 2023
Ответ дляСланочка
Значить потім В2)) ще пів року. А взагалі мова краще вчиться з практикою, на тій же роботі
Услада• 03 апреля 2023
Никто вас там без знания языка на работу не примет, а учить его до полгода.
Khmelnichanka• 03 апреля 2023
Статус тимчасового захисту - це не біженство.
Приїжджаєте в розподільчий табір.
Там живете дечеий час.
Потім Вас перенаправляють в інший табір, під час перебування вякому робите документи по параграфу 24. Після отримання параграфу маєте право шукати окреме житло, працювати, отримуаати соцдопомогу. Соцдопомога для дорослої самотньої людини 502 євро в місяць. Якщо знайдете житло за відповідними соціальниии нормами, то Джобцентр оплатить його оренду (безробітним), також оплатить медстраховку та інтеграційні курси. При працеалпштуванні на повну зайнятість соцдопомога знімається, тобто оренду і всі інші витрати оплачуєте Ви. Якщо коштів недостатньо, тоді Джобцентр доплачує до прожиткового мінімуму.
Німеччина - соціальна країна, з голоду не помрете.
А з житлом - великі проблеми, треба бути готовим довго жити в таборах.
Проте - з часом все владнається.
Якось так.
Khmelnichanka• 03 апреля 2023
Ответ дляолена олена
Хто саме годує? Додому в квартиру їсти приносять?
І хто одягає?
Триразове харчування, підтверджую. Ми теж жили в таких притулках довгий час, а дехто там живе вже рік.
julia_kid• 03 апреля 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Все вірно.дівчата навіть по кілька тисяч євро зуміли привезти додому, але наші люди вміють економити ).та й проживання, їда , одяг все безкоштовно
Такого давно вже немає , було в перші місяці війни
julia_kid• 03 апреля 2023
Ответ дляOla_la-d152
ну к пособию ж еще я так понимаю квартира оплачивается? а если самой от минималки отнять аренду, почти то на то и выйдет. А если пособие на себя и ребенка, то может выйти что пособие выгоднее...
С дітьми так , якщо самому то набагато вигідніше працювати .
ce• 03 апреля 2023
Ответ дляолена олена
Тобто сидіти в гуртожитку, жувати бутерброди ( і то, якщо встигнеш їх з’їсти, бо люди в обід з курсів приходять - а вже немає нічого), і відкладати гроші - це таке супер життя? Ну кожному своє…
Ну те кто дома работал на минималку , еле выживал, конечно им сейчас за счастье сидеть в германии. Других там нет