В собаки чутливий шлунок, зараз їсть Моно протеїн Бріт, раніше відмовився від сухого в 6 міс спробувавши натуральну їжу, але вона не підійшла. Інколи намагалася вводити сухий корм Farmina, Nutram, Brit для чутливого шлунку починалися розлади переходили на вологі дієти, діагностували гастрит лікарі рекомендували коли настане полегшення переходити на звичайний корм. Зараз шпіцу 1 рік і 3 міс нам було б зручніше сухий корм, порадьте Ваші корми для маленьких порід) дякую)
JaSonechko• 03 апреля 2023
Марку корма обсудите с наблюдающим ветом. Если проблема в том, что собака отказывается есть сухой после привычного влажного, попробуйте сухой размачивать.