ШобВам_КакНам• 03 апреля 2023

Не почуваю себе на свій вік

Мені 31. Крайнім часом працюю з 20 річними, на їхньому фоні почуваю себе дуже старою. Я загалом не почуваю себе на свій вік, дивно розуміти, що я жінка. Думаю, що я якесь непорозуміння. Якесь не прийняття себе. Як з цим справитись, без психолога? Що можна почитати? Дякую
Лагшмивара• 03 апреля 2023
Крайнім часом... 🫣
Заздрість то погано• 03 апреля 2023
Интересно, в какой сфере вы работаете с 20-летними?
Просто красавица• 03 апреля 2023
да, к психологу(... 31 это еще девочка совсем
Чучело-Мяучело• 03 апреля 2023
Это просто неизбежное течение времени.
Мне 40, но все кажется, что меньше хоть на пару лет.
Конечно , для 20-ти летних я тетенька, а для кого-то - еще девочка :)
Нужен ли тут психолог, не знаю.
Фрикаделька• 03 апреля 2023
Старой - это на сколько? На 70? Вам же всего то 31
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Мені 28 років, я заступник директора в магазині, продавцям по 20 років мені також здається що я вже ‚підстаркувата‘, але не настільки коли спілкуюся з іншим персоналом яким за 40)
Шкварочка• 03 апреля 2023
Мне 45 , а я себя 25 летней чувствую в душЕ, не могу осознать свой возраст. Только здоровье уже не то)
Люблю Украину• 03 апреля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
В маке
Нічна ненажера• 03 апреля 2023
Мне 45 работаю с 25-27 летними, вообще себя не чувствую старой, автор, все вашей голове. Будьте уверены в себе и не надумывайте лишнего. В работе с молодым коллективом тоже есть много плюсов. Найдите их у себя и радуйтесь жизни.
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
З 27 років я почала відчувати своє «старіння», почалися проблеми зі здоров’ям, перші зморшки, помінялася зовні, почала поправлятися і це вганяє мене в депресію, тепер щоб добре виглядати треба набагато більше старань і фінансів, а не просто виспалася і підфарбувалася. Пару днів назад мені було 28 років хотілося плакати, відчуваю як закінчується молодість, особливо лякає наявність зморшок на лиці…не можу поки прийняти себе, дітей ще не має, відчуваю якийсь перехідний вік тільки не підлітковий, а зрілість мабуть
Юсия• 03 апреля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
А какая разница, я в бухгалтерии работала с 19, был разный возраст и 40, и 50...в других отделах вообще под 70 были сотрудники
Творог для розжига• 03 апреля 2023
31 это молодость в самом расцвете, в 20 еще дурь в голове.
Анонім Секретар• 03 апреля 2023
Крайнім часом
Новая срань.
Вы какие то реально ё.....Вы думаете что здохнете, если напишете ’в последнее время’, ’последний раз’? Вот мне интересно что в головах у этих людей? Что случится если вы скажете ’последний’?
Чучело-Мяучело• 03 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я в 31 вышла из декрета. И мне сначала тоже казалось, что старуха вернулась:)
Ума Палата• 03 апреля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Крайнім часом
Новая срань.
Сегодня надела крайние чистые трусы.
парИла я парИла• 03 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
ого! щось у вас дуже рано почалися вікові зміни , але думаю це в вашій голові і це надумане. я тільки в минулому році почала відчувати , що молодість і хороший вигляд потребують підтримки, а мені 36. до того взагалі не заморочувалася
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Мабуть важка робота дає свої результати
Метелик• 03 апреля 2023
мне 35, у меня есть разные коллеги, и те кому 23 и те, кому 40.
но мне вообще не 35. иногда кажется, что мне 14. внешне я тоже выгляжу моложе. не знаю, меня это не парит. меньше всего на свете мне хочется стать серьезной тетенькой
toric1207• 03 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Це ви наближаєтеся до свого 30 річчя, де розміняєте аж четвертий десяток(звучить прям як пенсія)), і думаєте шо будете після 30 старою, це такий собі віковий кризис, тому багатьох так штормить!)) Але повірте, ви ще молода, і молодість проходить досить швидко, тож насолоджуйтеся цим часом, не забивайте голову дурнею!!!
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Ответ дляtoric1207
Дякую)
Горня капучіно• 03 апреля 2023
20летние - это новое поколение. Общаясь с ними узнала, что у каждого поколения есть свое название. Мои 12летки - это поколение ’альфа’, с 2000 г по 2009 г тоже есть какое то название....
Заздрість то погано• 03 апреля 2023
Ответ дляЮсия
Просто, автор пишет, что работает только с 20-летними, как будто всем 20 и только ей 30, поэтому интересна сфера. Я не только работаю, но и дружу с молодыми, и у меня нет ощущения, что я старше. Но не с 20 - летними, 23-25, мне 40+
Котогосподиня• 03 апреля 2023
Ответ дляУма Палата
Сегодня надела крайние чистые трусы.
Блин, раньше крайняя всегда свекровь оказывалась....а теперь уже и трусы делают крайними
бифидобактерияЖоржик• 04 апреля 2023
Не відповім, що почитати саме про сприйняття віку. Але універсальна книга з самодопомоги для мене це Терапія настрою Д. Бернса. Там розбираються різні автоматичні думки (а відчуття себе старою теж підходить під це поняття) і що з ними робити.