лаМпочка• 03 апреля 2023

Заява в поліцію.

Дівчата звертаюсь до вас з таким питанням. Мій сусід неадекватна людина, він ненавидить мою сім´ю. Написано за років 5 на нього сотні заяв, ніяких дій поліція не приймає, ніби не п´є підстав, це лише погрози і ТД.
Останнього разу він вистрілив в мою машину і пробив скло, коли я їхала додому після роботи.
Я одразу викликала поліцію, все зафіксували з понятими, поліція закрила справу на наступний день, не надала їй розгляду бо увечія не на 200 тис і поранення не було, тобто немає підстав для відкриття справи .
Я шокована, і думаю що робити далі?
Писати заяву в прокуратуру?
Чижик Пижик• 03 апреля 2023
Найти юриста.
Журналистов.

Ласковая_львица• 03 апреля 2023
Да, в прокуратуру, на горячую линию полиции, на правительственную линию.
Вашей жизни и здоровью угрожают.
Я б уже у начальника полиции в кабинете сидела бы с ультиматумом, или я у него остаюсь жить или он мне обеспечивает безопасность.
Дюймовочка• 03 апреля 2023
Так, звертайтесь в прокуратуру.
Бутерброд з ікрою• 03 апреля 2023
Делать такое же с и ним,в тихушку портить ему имущество и прочее.или чтоб в рыло кто то дал,такие бояться только физическую силу
автор лаМпочка • 03 апреля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я не маю доступу до нього ,і що я взагалі можу зробити мужику з відшибляною головою
Зілля до весілля• 03 апреля 2023
За что он вас ненавидит?
Бутерброд з ікрою• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Да взять в руки арматурину,подойдет,по голове лупануть,или нож носить
автор лаМпочка • 03 апреля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
За что он вас ненавидит?
За те що я заступилась за його дружину коли ми всі спілкувались. З тих пір я ворог,і вона зі мною не спілкується,хоча похрестила мою дитину. Він людина яка живе за їх кошт,не працює ,і йому нудно ,от він і погрози шле і стріляє ,бутилки розбиває під моїми дверима. І багато іншого ,вже як 5 років.
Бутерброд з ікрою• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Машину облейте,есть жидкости,краску под чистую выедают.проводку обрежьте,двери облейте

автор лаМпочка • 03 апреля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я вже за ці роки все думала,яле я не хочу робити зло,хочу все по справедливості,адже я не така людина.
Бутерброд з ікрою• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
То нойте ходите,а психу пусть с рук сходит все
Женщинас• 03 апреля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ага, прибить его и присесть в тюрьму потом из-за идиота?

Автор, это кошмар, конечно. Почему закрыли дело, если прямая угроза жизни и здоровью, покушение?
У меня тоже сосед придурок конченый, но в основном словесные перепалки, мелкие пакости делает, проезд блокирует. Но у вас треш вообще, странно, что не реагирует полиция
Снежнакомка• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Военкома приведите, скажите мужик стрелять умеет - в армии пригодится
Бутерброд з ікрою• 03 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас

Пусть докажут,что она
Тень льва• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Никогда!!!! Не отвечайте вредительством и агрессией на такое если у вас нет возможности чтоб пару качков с оружием его отметили и забрали его оружие по первому вашему звонку.

Вам правильно пишут: журналисты, Фейсбук. Вам надо максимально предать это огласке. Просто чтоб ВСЕ в округе знали что он творит с вами и почему.
И прокуратура конечно.
Анонимус Я• 03 апреля 2023
переехать не вариант?он может вам хату спалить в один прекрасный момент
автор лаМпочка • 03 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я через нього продала житло і переїхала на іншу сторону міста,від шукав майже 2 місяці де я живу, знайшов підкидає під ворота гвозді жменями тепер коли проїзжає повз. Але я працюю там де жила раніше і їжджу на роботу ,тому він царапаж мені машину кидає камні,тепер стріляє .
Анонимус Я• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
ничего себе, но странно,что из-за выстрела не открыли дело,надо идти в прокуратору
Мадам Тю-лю-лю• 03 апреля 2023
Так, ідіть в прокуратуру. Наполягайте, шоб заяву внесли до ЄРДР, тільки не за пошкодження майна, а мінімум хуліганство. А на замах думаю не потягне ( але я не знаю всієї ситуації і які докази по Вашій заяві можна зібрати). Можете до суду звернутись з заявою про нанесення відомостей до ЄРДР.

Мадам Тю-лю-лю• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Він офіційно хворий?
І до речі з чого стріляв?
Поліція вияснила ?
автор лаМпочка • 03 апреля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Він офіційно хворий?
І до речі з чого стріляв?
Поліція вияснила ?
Ні не офіційно
Стріляв з воздушкі
Бритоножка• 03 апреля 2023
Кайдашева семья, двадцать первый век?
Брюлик в стразах• 03 апреля 2023
У военкомат на нього заявіть,скажіть що снайпер
І в прокуратуру справу відкрити по іншій статті
Розголос в соц.мережах,напишіть на сайти тсн,говорить Україна
Н@Диете• 03 апреля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Та военкомат это же не стол заказов. Что Вы все с этим вонкоматом носитесь? Автора даже не пустят в здание военкомата без повестки.
Оксана_Т• 03 апреля 2023
мої заяви в поліцію спрацьовують, навіть на психічно хворого

там є один момент, про які юристи не розповідають

поліція коли приїжджає, то першим чином хоче встановити вашу особу, тобто приєднами вам статус фізичної особи. А якщо прочитати закон про поліцію та міжнародні договори, то поліція захищає права людини, а права фізичної особи ніхто захищати не обіцяв. Право носить заявний характер, а отже треба заявити свій статус людини.

Берете паперову конституцію, кольорові маркери і виділяєте різними кольорами такі слова: людина, громадянин, громадянин України, особа. Тоді вам стане зрозуміло, чиї права захищає Конституція.

Всі матеріали щодо захисту прав зі статусу людини в відкритому доступі, плати ніхто за це не бере, можу поділитися посиланням
Анонимба• 03 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ні не офіційно
Стріляв з воздушкі
Автор, наче є така стаття в кримінальному кодексі
129 Погроза вбивством. Не зрозуміло, чому поліція нічого не робить. Обов´язково звертайтесь у прокуратуру. Пишіть в соцмережах на сторінки поліці, прокуратури. Тільки не терпіть і не мовчіть, потрібно розголошувати цю ситуацію. Вам дійсно загрожує небезпека. Сподіваюсь, у Вас все вийде і того неадеквата покарають.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 апреля 2023
Автор. А по якій статті відкрили справу? Чому відразу не внесли в реєстр.
Добивайтесь. В вашому випадку чиста ч 4 ст 296. Добивайтесь. Там від 3 до 7 за застосування зброї. І ще. Ставте відеофіксацію. Хоча б відеореєстратор.
І ще, обов’язково пишіть скаргу на слідчого.
ПС прокуратура вам не допоможе. В них немає вже ніяких функцій контролю.
Манкоголік• 03 апреля 2023
обратитесь к адвокату по уголовным делам. он доведет дело до конца.
думаю, что вопрос в правильной подаче заявление о возбуждении уголовного дела и потом сопровождении. например, взять вовремя талон уведомление в полиции, подать жалобу в прокуратуру и т.д. много нюансов и много надо знать законов, положений КПК
Ласковая_львица• 03 апреля 2023
Ответ дляМанкоголік
Адвокат по уголовному праву слишком дорого берет.
Почему человек должен защищать свои права за деньги?
РокерША• 03 апреля 2023
ого! а в мене свіжак, получається взагалі дитячі збавки проти вашого:
гульдебон вночі - звична справа, добре хоч не щодня. Сусіди писали в чат, не допомогло. Я виключила рубільнік, почалась суперечка. Підійшов мій муж - почалась бійка. Зранку 1 номерний знак спижжений. Ну звісно ж провини не визнає. До цього ніразу не викликали поліцію, якось обходилось але його зачепило , що могла зламатись його техніка від переваду напруги і через бійку, хотів показати співалкашикам, що авторитет у нього непохитний, от і впадлив. Аж тоді ми зрозуміли, що це червона лінія і написали на зникнення номера. Кримінального впровадження не відкрили, бо складу злочину нема , знаки - державна власність, хоч і коштує 350 грн один. 10 днів ще мають щоб внести і ЄРДР, а не внесуть треба буде подавати скаргу на бездіяльність дізнавача , з відкриттям кримін справи.