А поговорить?• 03 апреля 2023
В яку країну поїхати, щоб заробити, і в якій швидко можна отримати
прихисток, щоб офіційно працювати? В якій країні більше отримає некваліфікований робітник? Виплати не цікавлять.
Мадам Подлинник• 03 апреля 2023
Так зараз у любій країні дають українцям прихисток з правом працевлаштування.
А поговорить?
• 03 апреля 2023
Ответ дляТам-тарарам
А ехать и жить первое время есть за что?
так
А поговорить?
• 03 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Так, дають. От у Германії, наприклад, дуже довго чекать. Германію не розглядаю.
Так точно!• 03 апреля 2023
Англія, Швейцарія, Канада. Але з прихистком уже не розгонишся. Раніше треба було. Чи їдьте по робочій візі. Я маю на увазі безкоштовне житло.
Пушкининиана• 03 апреля 2023
Ісландія, кажуть дуже хороші зп. Знайомі їздять на заробітки, заводи
Створіть тему конкретно з країною і вам підкажіть
Ms. Iphone• 03 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Прихисток дають в будь-якій країні
Але не скрізь легко зняти житло, і не скрізь легко знайти роботу.
Наприклад , в Польщі самі поляки не можуть знайти роботу,а їдуть в Німеччину , Бельгію ітд на роботу. А ті, що залишилися , працюють по 12 годин на день.
В Бельгії потрібне мінімальне знання мови і великі проблеми з житлом.
В Нідерландах достатньо знання англійської мови , але дефіцит житла і його висока вартість +/- 1500 євро
І тд :)
А поговорить?
• 03 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
От цікаво, як у Швейцарії? Знаю, що самим треба платити за страховку кожен місяць більше 300 франків, житло дороге і життя. Чи воно варте того, щоб туди їхать?
Так точно!• 03 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Вибачте, але не у ’любій’, а у будь-якій. Дуже ріже око.
Так точно!• 03 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Прихисток дають в будь-якій країні
І тд :)
Поляки їдуть не того, що не можуть роботу знайти, а тому, що хочуть більшу зп
За житло повністю згодна
А поговорить?
• 03 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
В Англію складно потрапить, Канада дуже далеко.
Бронетапці• 03 апреля 2023
Ответ дляА поговорить?
Данію не розглядали?
Так точно!• 03 апреля 2023
Ответ дляА поговорить?
По програмі житло для українців не складно було. Зараз звичайно усюди складніше.
руки_Крюги• 03 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Туди віза потрібна?
Сама розглядаю заробітки, навіть на сезонні роботи згідна.
А поговорить?
• 03 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
Ірландія теж непогано, але з житлом кажуть не дуже.
Дуже далеко.
Магиня• 03 апреля 2023
Ответ дляА поговорить?
На счет Швейцарии наверное шутка была. Прихисток получите в том кантоне, куда распределят. Может быть город, а может и глубокая деревня, где и работы не найти. Выбирать вы не можете. Знание языков есть? Без местного языка найти работу -шансы приравниваются к нулю. Жилье нереально дорого, страховка 400-500 франков, проезд очень дорого. На пособии можете пересидеть войну, накопить что-то вряд ли.
Пушкининиана• 03 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Туди віза потрібна?
Цих нюансів не знаю, вони їздили кілька разів по 3 міс. Не настільки близькі, щоб питати
руки_Крюги• 03 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ось і я хочу для початку на 3 міс...