Лупаю цю скелю• 04 апреля 2023
Ви екосвідомі? У чому це проявляється?
Просто цікаво, чи багато людей намагається залишити після себе менше сміття.
Я сортую сміття, до магазинів ходжу зі своїми торбинками, намагаюсь у побуті менше використовувати "хімії", заощадливо користуюсь водою ( не запускаю неповну пралку, пмм) і привчаю до такого свою дитину. Не скажу, що це забирає у мене багато додаткового часу, просто вже такі побутові звички
Удачная• 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Вы еще проследите как эти баки потом вывозят. Отдельно или сбрасывают все в одну кучу
Пункти вторсировини не зкидають все в купу. Вони за це гроші платять за папір пляшки скляні і бомжі туда зносять і я якось привезла здоровецьку коробку, заплатили аж 15 грн
але ідея була в фншому)))
Лупаю цю скелю
• 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Ошибаетесь. С украинцев это все и начнется
Скоріше, на українцях і закінчиться
Королева Сарказма• 04 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Баки належать підприємцям які займаються переробкою, везуть на сортування і ще раз перебирають сміття, якось з таким спілкувалася(отримує нову ліцензію, будує переробку медичного сміття в Бородянці зараз), задавала питання чому погано так з медичним склом, виявляється, просто необізнане населення, куди ті пляшечки відсортовувати
Мульйонерша• 04 апреля 2023
Отвожу в Метро отдельно тетрапаки, пластиковые, стеклянные бутылки, жестяные банки. Бумагу собираю и оставляю возле мусорных баков, ее забирают. Растительные отходы компостирую.
Кукарачка• 04 апреля 2023
Ответ дляУдачная
А як корелюється коротке життя зі срачем після себе?
Живу в своє задоволення. А ви сортуйте мусор, який все рівно повезуть в одній машині на одне звалище.
Королева Сарказма• 04 апреля 2023
Ответ дляКукарачка
Це далеко не так. Сміття сортують, навіть на звалищах, подалі від людських очей.
Ви про місто мусорщиків в Каїрі що знаєте? В Каїрі переробляється більше за 80% сміття, це вищий показник, ніж в Німеччині
Лупаю цю скелю
• 04 апреля 2023
Ответ дляКукарачка
Навіть сперечатись не буду. Ви живете собі в задоволення, а ми невимовно страждаємо, сортуючи, і все марно. Хай буде так
Королева Сарказма• 04 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ось , друге життя різним зношеним джинсам- накідушка на двиван.