Вас муж или постоянный мужчина ревнивый?
Вас это напрягает или наоборот считаете, что чем больше ревнует, то значит больше любит?
Результат:
вже голосів:
32 (42.11%)
Совсем не ревнивый
20 (26.32%)
Почти не ревнивый
11 (14.47%)
Ревнивый
7 (9.21%)
Ревнивый до чёртиков
6 (7.89%)
Я не замужем
Я люблю когда ревность носит конструктивный характер, а не деструктивный)) Все мужчины ревнивые, но одни эту ревность направляют в поступки, покупки, приятности)))) а другие- в истерию и негатив) я люблю первый вариант. Приревновал=позаботился, одарил, накормил, согрел, полюбил, выслушал😂
Ответ дляGaleTTa
А без приревновал это нельзя делать?
Ответ дляGaleTTa
Нужно)) но жизнь такова что не бывает это на постоянном уровне, с годами всё равно этого меньше. А ревность это хороший стимулятор, напоминание что не нужно человека рядом воспринимать как данность
ну таке собі сумнівне задоволення
для мене ревнощі - образливі
harchushyn• 04 апреля 2023
Ревнощі на певні ДІЇ-це нормальна реакція.
Я завжди вважала чоловіка неревнивим, навіть от дуже неревнивим.
Але згодом зрозуміла,що саме моя поведінка,мої слова і реакції на залицяння його влаштовували.
Десь років через десять була ситуація,де він заревнував.
Просто зрозуміла,що він адекватний
harchushyn• 04 апреля 2023
Ответ дляАнна-3006
мне кажется ревнуют те, у кого самого рыльце в пушку, по себе судят. А лучшая защита - это нападение
Це одна з найпоширеніших причин.
Бо мені дивно,що коли ти прийшла з роботи на півгодини пізніше,то можна ревнувати.
Але якщо мужчина встигав після роботи саме за півгодини потрахати співробітницю в машині і приїхати додому, то він розуміє, що і дружина б могла.
harchushyn• 04 апреля 2023
Ответ дляGaleTTa
Почему?)) Раньше за женщин и на дуэлях сражались, а сейчас прям это обидное что-то.
У вас поняття ревнощів не правильне.
Ревнощі — почуття пристрасної недовіри, сумнівів у коханні та вірност. Визначення з вікепендії.
Почуття НЕДОВІРИ
Ответ дляrybka21
ревнощі не бувають здоровими
це завжди страх втрати контролю, страх порівняння не на свою користь. що в цьому здорового
Автор попросила высказать своё мнение, что я и сделала, а вы меня пытаетесь переубедить и навязать свою точку зрения))) Это здоровая реакция?
Так что всё относительно в этом мире, а тем более в мире эмоций и чувств, нет однозначного понимания того что такое ревность в мироощущении каждого конкретного человека. Кто-то может деградировать в ней, кто-то наоборот усовершенствоваться)
Ответ дляGaleTTa
і теж висловлюю свою думку і точку зору. до того ж, ви самі поставили мені запитання.
одного разу з-за мене була така ’дуель’, колишній чоловік намагався ’розібратися’ з нинішнім. це було огидно.
harchushyn• 04 апреля 2023
Ответ дляGaleTTa
Саме так.
Висловлюєте свою думку,свій досвід, як і більшість.
Насправді, я рада,що у вас не було негативного досвіду ревнощів і в найближчому оточенні.
Бо у моєму був.
Де хлопець низького зросту і не надто симпатичний, в сім´ї його якось так вважали по замовленню ’ніяким’)). Познайомився з дівчиною, яка дуже красива, а ще показна така, ’кров з молоком’. Вони одружилися. Вона класна. А от він просто висував і себе і їй. Він не міг повірити,що вона з ним щиро.
Він постійно слідкував за нею. Визначав її місцезнаходження.
Приходив несподівано на дівішніки.
Таки хотів підловити її на тому,що вона не вірна.
Це комплекси. Це невпевненість в собі. Невпевненість,що він вартий такої жінки.
Бо у моєму був.
Приходив несподівано на дівішніки.
Ответ дляharchushyn
Саме так.
Бо у моєму був.
Приходив несподівано на дівішніки.
Бо у моєму був.
Приходив несподівано на дівішніки.
Ну в моем первом посте указано что я против такого деструктивного проявлення ревности.
harchushyn• 04 апреля 2023
Ответ дляGaleTTa
Я так зрозуміла,що для вас ревнощі-це вияв небайдужості.
Це єдиний здоровий варіант.
harchushyn• 04 апреля 2023
Ответ дляGaleTTa
Нет) не поняли) не услышали. Но я так поняла что вы и не слушали) есть только ваша точка зрения, а вокруг шум.
Я слухала, но певно таки ’не услышала´..
І зовсім не хотілося б,щоб ви подумали,що ваші аргументи просто шум. Може, я просто тупа?)))