Триндичіха Байрактар• сегодня в 08:17

У Запорізькій області розширили зону примусової евакуації сімей з дітьми

У Запорізькій області розширили зону примусової евакуації сімей з дітьми. Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров в ефірі телемарафону.

За його словами, примусову евакуацію поширюють на території Запорізького та Пологівського районів. Конкретний перелік населених пунктів буде оприлюднений згодом.

Очільник ОВА зазначив, що рішення пов’язане зі зростанням дальності застосування російських безпілотників. За його словами, противник використовує нові засоби ураження, зокрема дрони типу «Молнія» на оптоволокні, здатні долати відстань до 30–35 кілометрів.

Федоров наголосив, що попри невеликий бойовий заряд такі дрони становлять загрозу як для інфраструктури, так і для цивільного населення.
Natabond76• сегодня в 08:47
Куди евакуюватися маю надію сказали і житло для людей підготували?
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 08:52
Ответ дляNatabond76
ОБщаги, санатории, школы, садики.
Masushki2• сегодня в 10:58
Ответ дляТриндичіха Байрактар
ОБщаги, санатории, школы, садики.
Какие санатории ?
Какие школы ?

Вы жили в садике ?
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 11:00
Ответ дляMasushki2
Какие санатории ?
Какие школы ?

Вы жили в садике ?
Обічніе, которые сейчас пустуют. Особенно студенческие общаги.
Masushki2• сегодня в 19:24
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Цікаво, а студентів куди ?
Masushki2• сегодня в 19:26
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ви так і не відповіли : ви жили в дітсадку ?
Є такий досвід ?