Послушная• 04 апреля 2023

Чому такі дорогі психологи?

Прийом лікарів в приватних клініках міста 400-600 грн. А психолог від 800…
Так, зараз для них час рубати капусту, але ж якісь межі мають бути…
Крихітка на всі• 04 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
У этого конкретного был законченный институт по специальности психолог, учился он там или гулял я не знаю. Я говорила про тенденцию модных инстаграм психолог сейчас, с ними же астрологов, нутрициологов и так далее
Ну ви так написали, що з контексту виходило, що пішли саме до такого. А те, що попали до подібного ідіота, хоч і з освітою -ну так ніхто від цього не застрахований. І до лікаря можна подібного попасти. Такі типи є в будь-якій роботі.

ДинамоКит• 04 апреля 2023
1. Освіта психолога дорожча, ніж освіта лікаря (якщо мова про психотерапію, а не вуз)
2. Психолог зобов’язаний постійно відвідувати власного психолога та супервізора, що коштує дорого
3. Психолог зобов’язаний постійно навчатись, проходити підвищення кваліфікації. Таке навчання дороге, на жаль. Дорожче за навчання лікарів.
4. Психолог не може брати 10 людей в день. Максимум 3-5, не більше. Інше його психіка не переварить
5. Так як і писали, лікар зазвичай витрачає на прийомі менше часу
Этожзвяздаяегообожаю• 04 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
У меня тоже печальный опыт,после таких «специалистов»не веришь,что психологи бывают другими.Плюс,ухудшение состояния!!С ужасом вспоминаю ….
А мені доплміг писихолог. Порадила знайома родичку, яка в 40+ вивчилася на писихолога, в мене була пооблема, їй потрібна була практика. За 150 грн годину вона хі мною працювала онлайн, правда 7 років тому. Мені дуже помогло, можливо вона і не була дуже профі, але змогла найти до мене підхід. При чому я говорила, а вона тільки направляла мою розмову і спрацювало.
энциклопУдия• 04 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы хотите сказать, что дебил - я, которая обратилась с птср после взрывов? Ну, спасибо
Я из Краматорска. Ето не значит, что побегу отдавать свои деньги шарлатанам, ищу другие способьі
аромат Жука• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
мой психолог берет 600 грн, я ей довольна. Онлайн
як там Лисиця з Котом Базиліо співали
’Покуда есть на свете .....’
А судячи з того, що тих психОЛУХів розвелось, як псів нерізаних або ’магів/ясновидящих/гадалок’, то більше підходить
- Що робимо?
- Баранів розводимо
Белоснежко• 04 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Чим їх спеціалізація цінніша роботи хірурга чи кардіолога…
Не варто навіть порівнювати. У нас ще тільки сама ледача домогосподарка не отримала диплом психолога.
аромат Жука• 04 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Спрос рождает предложение.
Если люди готовы платить, то почему нужно снижать стоимость?
во-во, якщо самі несуть, то чому не брати?
Этожзвяздаяегообожаю• 04 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ви бачили ціни в медичний? А курси всякі? Курси хороші дуже дорогі. Це не порівнюється зрвсім. І так, медичний 6 років вчитися + 2-4 роки інтернатури, рахуйте
аромат Жука• 04 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Какой колледж. Курсы.
ну, так ’по мощах і єлей’ які пацієнти - такі і ’психологи’

энциклопУдия• 04 апреля 2023
Девочки, моя кума из Краматорска окончила местньій КИИ по спеціальності сварка и 30 лет торговала на базаре. Внимание! 1.5 года и 1.5 тьіс баксов- и у нее магистерский диплом психолога !!!!! Я обалдела еще больше, когда узнала, что она собирается работать Сейчас во Франции, но , думаю, еще вся карьера психолога у нее впереди)))
автор Послушная • 04 апреля 2023
Ну от була в невролога, член європейської асоціації, медична література англійською, весь час розвивається, їздить за кордон на семінари. 40 хв рівно в нього була. 450 грн в касу.
Чим його рівень «дешевший» психологині, яка сьогодні озвучила 800 грн?
энциклопУдия• 04 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Короче, секта
Мир Мир Мир!• 04 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так і у психолога ризик професії, в сому різниця?
Я там вище написала. Часу витрачається більше, а психіка якою працюєш має відпочити і переробити все те що клієнт вивантажив. тому і дороще. До того ж якщо психотерапія буде дуже дешевою то клієнт не буде відноситись серйозно. Ось хтось і до Лабковського ходить з його прейскурантом а робить він там +\- те саме.
энциклопУдия• 04 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Во!!!! Вьі говорили. У меня есть 3 бесплатньіе кумьі для етого- могу говорить круглосуточно и бесплатно
автор Послушная • 04 апреля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
То дешевше самій курси закінчити, мабуть, і самолікуватись)
Верочка 100%• 04 апреля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Это вообще не одно и то же, сравнили
Мстящий за Зайца• 04 апреля 2023
Це ще дешево. В Києві аід 1000-1200++
энциклопУдия• 04 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
У воспитателей тоже психика портится и шо, им платят????
Мир Мир Мир!• 04 апреля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Неа не платят - берут практически любую желающую

Мстящий за Зайца• 04 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Холоденко он 5500 евро бере за свій семінар в Монако...
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляаромат Жука
як там Лисиця з Котом Базиліо співали
’Покуда есть на свете .....’
- Що робимо?
- Баранів розводимо
вы лично знаете женщину врача, с которой я работаю?
Марічка• 04 апреля 2023
Хороший психолог постійно вкладає в свою самоосвіту,виїжджає на платні семінари для обміну досвідом,тренінги у відомих психологів для самоосвіти і т.д.
Це все дуже не дешево.
Часто самі сертифікати(бланк) про участь у семінарі коштують більше,ніж участь у семінарі.
Я останнім часом просто не беру ті сертифікати,бо в мене їх достатньо,якщо хтось спитає,то є,що показати.
А платити зайві 2400-3000 грн за папірець не бачу сенсу.
Вважаю достатнім,що приймаю участь і набираю знання і досвід на таких семінарах/практикумах/тренінгах
ДинамоКит• 04 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В медичної є шанс навчатись на бюджеті, на психотерапію таке виключено. Щоб нормальним психологи бути треба не два роки вчитись. Якщо рахувати з вузом у 4-6 років, то психотерапія може і на 5 років бути навчання. Разом близько 10
Alla_mk• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Можно телефон вашего психолога в личку
Wseravno• 04 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Може тим, шо на хірурга вчаться 10 років ? А не двотижневий курс психологів , коучів
Wseravno• 04 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Клоунесса 🤡🤡🤡 тобі до психіатра , бо живеш в паралельній реальності
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляAlla_mk
Можно телефон вашего психолога в личку
написала вам
ДинамоКит• 04 апреля 2023
Ответ дляWseravno
Ого як ви мило спілкуєтесь) і аргументи дуже інтелектуальні маєте
Оля_с_киркою• 05 апреля 2023
Тому що кожному гарному психологу, теж потрібен свій психолог.
Все і одразу• 05 апреля 2023
Люди навчилися цінувати власні знання, досвід та час.

Коли ви навчитеся - теж стільки зароблятимете і розцінки інших вас вже не хвилюватимуть.