успокойте_Меня• 05 апреля 2023

Чи виключаєте ви на ніч WI FI?

Результат:
вже голосів: 950
800 (84.21%) Ні
112 (11.79%) Так
38 (4%) Постійно відключений
Потужна махіна• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
облучение
Чим?

Потужна махіна• 05 апреля 2023
Ответ дляРяженка
Чорт...треба купити такі маленькі вентилятори на батарейках...бЯда, а батарейки вони безпечні?
Це чортове 21 сторіччя, скрізь небезпека от були часи, 100 років назад....жили люди до 30 років і горя не знали з вашими вай-фаями отими і гамбургерами
Ой, і не кажіть, і хвороб оцих усяких не було - бо більшість населення помирало молодим.......
Потужна махіна• 05 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Яка сумна статистика. Автор, ви молодчинка. Я як адекватна людина виключаю, сортую сміття, живу в будинку, мікрохвильова під забороною, мінімум платстику. Більшість до цього не доросли (
почитаєш ваші відповіді - якісь як розумна людина говорить, якісь - наче в школі не навчалися....
Потужна махіна• 05 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
Доречі, там потрібно не просто приватний будинок, а будинок, який стоїть десь у полі. Інакше сусідські вайфай дістають )
Там все одно буде опромінення нейтріно, а це супер-пупер небезпечно
Залізний занавіс• 05 апреля 2023
Автор, не вайфай вредный а мобильник, потому что постоянно ищет сеть. Я переводу его в состояние полета на ночь. Так экологичнее всего.
Пупуговка• 05 апреля 2023
Раньше в большой квартире нет, а теперь когда роутер в метре от детской головы, то выключаем. Она правда уже включает обратно и сидит в интернете до 3х ночи, но это уже другой момент)
Молчавочка• 05 апреля 2023
Ответ дляВельшановна
А в чем удобство?
Що всі спати йдуть і ніхто в інтернеті не сидить
Молчавочка• 05 апреля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Повірте і в лісі зараз далеко не втечеш від того вайфаю!
Да ладно, в нас на дачі точок менше і враховуючи відстані вони слабші.
Ви ж не думаєте, що він на кілометри від роутерів б‘є?
Я живу на третьому поверсі. На перший поверх мій вайфай вже не дістає.
Руда ліса• 05 апреля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А от в лісі, до речі, краще довго телефоном не балакати. Як і в інших диких місцях. Бо дуже вірогідно, що там сигнал від моб вишки гірший. Телефон сильніше ’тужиться’, щоб з’єднатися. І випромінює більшу потужність.

Але я іноді думаю, що всі ці випромінення в порівнянні з повітрям, яким ми дихаємо в містах ... то вже пізно пить боржомі )

ЖонДуан• 05 апреля 2023
У себя вы отключите. А у соседей?
Ведь у них может стоять супер мощный роутер. Что отключай что нет.
іронічна антитеза• 05 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса

Виживають лише ті особи, які здатні адаптуватися до змін. Тому - в усьому розумна міра має бути.
Не пхати голову у мікрохвильовку і ок :)))
Знала людину (помер вже, онко) - зовсім не бідна. Кращі клініки світу, останні роки вже у Карпатах серед мольфарів і їх настіянок доживав. Таке. Ховайтся не ховайся. Як на Долі написано так і станеться.
Викачую яйцями• 05 апреля 2023
Задумалась після вашої теми
Тримбулька• 05 апреля 2023
До війни відключала, а потім спати перестала. завжди новини відстежуєш, потім відключення світла, хотілось хоч іноді зловити зв´язок. Можливо зараз знову стану відключати. Але коли щось гримає, літає уночі, хочеться мати зв´язок хоч якийсь.
Освічую темряву• 05 апреля 2023
Отключаю, но не целенаправленно вафлю, а кнопку на сетевом, в итоге выключается всё, что в него воткнуто. Благо, мобильного инета и так хватает, а лишние светодиоды мне не нужны в комнате во время сна.
Светка-пипетка• 05 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Ем-с, сортую сміття, маю відповідальне споживання, мінімізую використання пластику, компостую. Але не займаюсь псевдо-науковою маячнею з відключенням роутера та мікрохвильовки. Не зрозумілий ваш комент, адже жодної валідної аргументації про шкідливість хвиль немає.
Светка-пипетка• 05 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
https://youtu.be/_UdkaypjXBo
Це ж пранк 🤦‍♀️
Спробуйте відтворити експеримент, і здивуєтесь що нічого не палає. Навіть в коментарях до відео користувачі це пишуть, і є купа відео спростувань.
СкумбріяП8• 05 апреля 2023
Я на ніч взагалі ставлю ’політ’.
ПриснитсяЖЕ• 05 апреля 2023
Ничего не отключаю. И телефон под подушкой держу. Мутировала уже и не парюсь.
Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляПолуничка
Сотовый телефон тоже вреден, велком
Читаю тему и немного в шоке,не думала о всем.Но на консультации у нейрохирурга он показал свой кнопочный телефон и порекомендовал ночью телефон под голову ( вернее подушку не ложить).А я ж ночами тут люблю зависать,то обычно подо мнойваляется или под подушкой.А ведь скорее не нужно.

Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляЧупокабра
ничем, но судя по некоторым ответам, то он обостряет псих. расстройства
По поводу псих.расстррйств.,конечно не по этой теме ,но уже дважды видела в метро женщин которые говорят ,в воздух´, какие-то реплики , как будто с кем-то но никого нет.Изза чё это ,кто знает? Довольно прилично одетые,так жаль их было.
Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну вот я, когда кому-то звоню, стараюсь держать телефон на расстоянии от головы, пока идет дозвон до абонента. Но иногда забываю
А я думаю чего моя сестра со мной на громкоговорителе всегда
Потужна махіна• 05 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну ви знаєте, лікар лікарю рознь. Не всі навіть хорошистами в інституті були. Нагадало мені тему, пару років тому, то одна форумчанка доказувала, що зуби чистити не тільки некорисно, а навіть шкідливо. Звідки вона взяла? Це казав її дідусь, глубокоповажний стоматолог, який працював до 75 років і до нього їздила лікувати зуби партійна верхівка . з вашого приводу - не дарма ж є пословиця, так сказати, народна мудрість, що треба сходити до мінімум трьох лікарів, щоб підтвердити/спростувати хворобу/лікування.
І ще одне: при, наприклад, неврозах (і не тільки), дійсно треба обмежувати себе в гаджетах. Може людина втрачає зв´язок з реальністю, то тільки кнопочний спасе від безконтрольного впливу на психіку.
Полтавська галушка• 05 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Может у них наушники беспроводные?
Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
От ви знаєте,ваш смайлик іноді не в тему.Я не знаю по темі автора досконало ,але притримуюсь думки що кожний має право на думку.І сміється той хто сміється останній.
Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Я на восьмому і на вулиці автоматом коли підходу підключається.
Затишне кубло• 05 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
По поводу нейрохірурга взагал краще в трьох це зрозуміло,але казав про це відомий в нейрохірургіі Розуменко.Можливо знає більше ніж ми.В мене пухлина в голові і таку пораду про між слів сказав.
Потужна махіна• 06 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Чому смайлик не в тему? Що ви робите, як спасаєтесь від опромінення нейтріно з нашої зірки? Інші види опромінення знижує магнітне поле та атмосфера, а саме цей вид проходить навіть скрізь землю.
Полуничка• 07 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
Пакетник на комнату отключайте в распределительном элетрощитке и будет все хорошо
Полуничка• 07 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Самый пик излучения в телефона в момент приема или передачи звонка, поэтому не прикладывайте сразу к уху. Узи беременности тоже не такая простая штука для плода, хотя врачи убеждают пациентов в обратном.
Полуничка• 07 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Что у вас за мощный аппарат такой?