❌ Журналисты "Украинской правды" показали как Валерий Меладзе отдыхает в Куршевеле в одной компании со Светланой Ивановой, женой зам.министра обороны РФ Тимура Иванова, Меладзе не стал разговаривать с журналистами.
Видео полностью:
Просто поговорить. На камеру они одни, а так
Развдекаиься с женой зам министра обороны рашки
Про трампа тоже интересное кино
Видео полностью:
Про трампа тоже интересное кино
Так по трампу
Можно обсудить, что дальше, как будет в рп? Кто будет лидером от партии,?
Окружний прокурор Манхеттена Елвін Брегг у вівторок увечері опублікував заяву, в якій детально описав обвинувачення, висунені проти 45-го президента США Дональда Трампа.
Трампа звинувачують у фальсифікації ділової документації Нью-Йорка з метою ’приховування інформації, що може завдати шкоди, від американських виборців до і після виборів 2016 року’.
Серед іншого, згідно з обвинуваченням, Трамп і пов’язані з ним особи використовували популярну в шоу-бізнесових колах схему викупу прав на потенційно шкідливу інформацію з тим, аби вона так і не була опублікована, з метою ’підвищити його шанси на обрання’.
’Потім Трамп доклав чимало зусиль, щоб приховати ці дії, внісши десятки неправдивих записів у ділову документацію, щоб приховати злочинну діяльність, зокрема спроби порушити виборче законодавство штату і федеральне законодавство’, – додав окружний прокурор Манхеттена.
В обвинувальному акті вказують три епізоди, які підтверджують існування цієї схеми:
1) колишньому швейцару готелю Trump Tower через підставну компанію було заплачено 30 тисяч доларів, щоб він не розповів про нібито позашлюбну дитину Трампа;
2) неназваній жінці через ту ж компанію було заплачено 150 тисяч доларів, яка стверджувала, що мала сексуальні стосунки з Трампом (з обставин, які описуються в обвинуваченні, випливає, що йдеться про модель Playboy Карен Макдугал);
3) юридичний радник Трампа за 12 днів до президентських виборів переказав 130 тисяч доларів адвокату порноакторки через підставну компанію (ймовірно, йдеться про Майкла Коена та Сормі Деніелс).
Обвинувачення висунуте Трампу за кожним фактом незаконної виплати, здійсненої через його бізнес-імперію Trump Organization – тобто в тих виплатах, коли оплата одній людині здійснювалась кількома траншами, кожна з них фіксувалась як окремий пункт обвинувачення.
Усі ці обвинувачення – це кримінальні правопорушення найменшого ступеня тяжкості за законодавством Нью-Йорка, за кожне з яких загрожує до чотирьох років позбавлення волі.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
З Трампом усе зрозуміло.
Мета — виключити Трампа з передвиборчих перегонів, оскільки людина з кримінальним вироком до них не допускається.
Загалом, як і передбачалося — Трампа відпустили, знявши арешт. Наступне засідання - через 8 місяців. Сенс зрозумілий: у самий розпал передвиборчої історії Трамп буде сильно зайнятий судовими справами.
Olga Zelenyak• 05 апреля 2023
Он не Юра, он Миша)
Про этого зам министра и его жену ФБК делали большое расследование.
Ответ дляЧашечка кофе
З Трампом усе зрозуміло.
Тоже так считаю.
Ответ дляNat-li
Он вроде особо и не патриотичничал. Такое, и вашим и нашим. Приспособленец.
Кстати, писали, что они в разводе с этой женой.
Но типа нейтрален
Гдето было, что он слава Украине сказал. Тут Речь в даме, которую развлекает.
Вообще ничего нового, артисты на службе
Olga Zelenyak• 05 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
З Трампом усе зрозуміло.
Это наши СМИ так интерпретировали, его задержали для снятия отпечатков и чтобы предъявить обвинение. По такой статье никто в тюрьму из зала заседания не ведет. Максимум залог, а то и просто под честное слово, что в дальнейшем будет являться по вызову в суд.
Ответ дляЧашечка кофе
З Трампом усе зрозуміло.
Так
Хто буде? Від Рп?
Де сантіс?
Помпео?
Аса гатчитсон?
Хто буде? Від Рп?
Де сантіс?
Помпео?
Аса гатчитсон?
Ответ дляOlga Zelenyak
Да у нас и них разное понятие ’ арест’
Ответ дляЧашечка кофе
З Трампом усе зрозуміло.
Нет такого ограничения в США.
Можно хоть из тюрьмы баллотироваться.
Другое дело, что вряд ли сами республиканцы захотят его теперь видеть их единым кандидатом.
Но какой профит демократам?
Трамп чуть ли не единственный, кого они могли бы победить
Можно хоть из тюрьмы баллотироваться.
Но какой профит демократам?
Вкусныйпончик• 05 апреля 2023
Не розумію, навіщо наші витрачають час на зйомки відпочинку росіян? В них війни нема, літаки літають, життя не зупинилось. Цікаво хто і з якою метою влаштовує оці гоніння меладзе? прям журналістам платить і не одну ж тисячу.
Ответ дляJul-Ap
Нет такого ограничения в США.
Можно хоть из тюрьмы баллотироваться.
Но какой профит демократам?
Можно хоть из тюрьмы баллотироваться.
Но какой профит демократам?
Ну единый кандидат от рп -это была б сила, вот в конгресс ( хоть не так, как хотели республиканцы) но чуть больше их , чем демократов
Ответ дляВкусныйпончик
Там не только меладзе
А рашисты, что пол санкциями но ведут роскошный образ жизни.
Ткач делал и про наших.
Помните, батальон монако.
Ткач делал и про наших.
Помните, батальон монако.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Бо русню треба гнати скрізь. І тут питання більше не до Валєри, а до дружини зам шойгу іванова
Тем более, сюжет о шале там Помпянский сын, шале под санкциями, но там живут и мало того - говорят, что взяли в оренду.
Т е как? Человек под санкуиями сдает в аренду и зарабатывает на собственности в ес? Нарушая закон.
Тут такие раследования специально, чтоб искать и искать тех, кто обходит санкции
Ну если на про Меладзе ]
А это вообще стыд потеряла
Великобритания заблокировала выступление в ООН военной преступницы Марии Львовой-Беловой, разыскиваемой Международным судом за депортации украинских детей. Британские представители заявили, что попытками оправдать свое участие в депортациях ей будет уместнее заниматься в Гааге.
Ответ дляВкусныйпончик
Потому что Меладзе условно свой, потому к нему морально-этические требования выше, чем к лаптям.
Плюс известно, что он парашку ненавидит не меньше, чем мы.
Мужчина, кавказец, а за бабки плебействует перед ненавистным сбродом.
Ну, фу же.
Ответ дляLudaSHS
А это вообще стыд потеряла
Преступником человека определяет только суд
Ответ дляLudaSHS
Ну если на про Меладзе ]
Где-то попадалось, что они в разводе и у нее гражданство Израиля. Хз правда ли, не вдавалась в подробности, тошнит уже от них всех.
Ответ дляLudaSHS
Там не только меладзе
Ткач делал и про наших.
Помните, батальон монако.
Ткач делал и про наших.
Помните, батальон монако.
Та наче вже й їжачку зрозуміло, що до дупи ті санкції і багатіям, які як розважалися, так і далі ні в чому собі не відмовляють, так і бурятам з аулів, які як ходили на дірку, так і ходять