КоролеВешна• 05 апреля 2023
Клініки для лікування спини
Хтось ходив в такі профільні заклади?
В Києві чимало таких, є проблеми, думаю краще йти до звичайного невролога чи в профільний заклад?
ЗавЛабСнаб• 05 апреля 2023
Що вас саме турбує?
Є інститут вертебрології, там комплексно підходять до проблеми. Невролог приймає. Є реабілітаційні центри в яких фізичне навантаження з реабілітологом, кінезіотерапія та масажі. Там не скрізь є неврологи.
КоролеВешна
• 05 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Що вас саме турбує?
Спондилоартоз по мрт, болі в поясниці, ногах.
ЗавЛабСнаб• 05 апреля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Тоді зверніться краще до гарного невролога. По відгуках пошукайте, тут багато було тем. Щоб спочатку лікування, а потім вже яке навантаження можна вам.
У більшості своїй ці центри займаються розводиловом, розраховуючи на те, що у багатьох випадках біль через декілька місяців проходить навіть без лікування. Лікарів в них зобовязує керівництво навязувати процедури, від яких немає ніякої користі. Краще шукати порядного і кваліфікованого невролога або вертебролога, але він теж може направити вас до свого не дуже порядного знайомого. В інтернеті є чимало вправ (цього, як правило, досить для лікування і профілактики) і порад, мені саме це дуже допомогло. Мені також пощастило, що я знайшла кваліфікованого реабілітолога (лікаря спортивної медицини). На порадциці пошукайте посилання на ці вправи.
Все до блиску• 05 апреля 2023
клініка Берсєнєва на Львівський площі, недешева, потрібно декілька курсів, але допомагає