Хвильоватиша• 05 апреля 2023

Боюся відправляти фото паспорта для дистанційної роботи

Ви не боїтеся відправляти фото документів в таких випадках? Чи я одна така перелякана.
Контакт центр, є офіс в моєму місті, тобто роботодавець наче реальний.
Але хвилює, що це перед стажуванням потрібно і фото паспорта з пропискою надати, і договір про нерозголошення підписати, і дані картки для виплат.
Цикавенная• 05 апреля 2023
Нормально. Они должны понимать кто вы и з/п вам выплатить тоже
Заела_пластинка• 05 апреля 2023
Треба на копії обов´язково написати кому була надана ця копія, шоб вони не використали її не за призначенням.
автор Хвильоватиша • 05 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Просто це перед проходженням навчання/стажування, раптом я через тиждень передумаю.
На оффлайн роботах наче тільки при влаштуванні паспорт просять, а не перед стажуванням.
Меряю линейкой• 05 апреля 2023
Дані картки для виплат - буде достатньо номеру картки або айбану. Термін дії картки і свв-код не потрібно надавати, це ж Ви розумієте, так?
Пусин Кукин• 05 апреля 2023
Ватермарку поставьте и отправляйте
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А банки как же. Они тоже просят с подписью и инициалами.
Гага Газу• 05 апреля 2023
Авторко, ви особисто були в тому офісі? На yoycontrol перевіряли, чи дійсно існує таке підприємство? Шукали про них відгуки? Якщо ні, то дуже схоже на розводняк. Мене б насторожило те, що треба якийсь договір нерозголошення підписувати і давати дані картки, хоча ви ще не працівник і договір про трудові відносини з вами ще не укладали. Мені особисто все це підозріло. Коли не секрет, киньте посилання на оголошення, як називається фірма.
Гага Газу• 05 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Банк - це не ліва контора. Трудового договору нема, нафіга давати дані картки і все інше? На такі обіцянки про стажування часто клюють, щось підписують, а потім ніхто нікого на роботу не бере, бо в папірці, який підсунули на підпис, була якась лажа типу ’надання інформаційних послуг’.
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
В банке тоже нет договора. Не клиентов банка чтобы получить перевод все наксерили просили подписать копии...
Но да, я тоже не сторонник фото доков раздавать.
Гага Газу• 05 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
З/п виплачується працівнику, з яким є трудовий договір. Тут якась мутна історія зі ’стажуванням’ людини, все чисто віртуально, якщо я правильно зрозуміла. Якщо офіс в місті, де живе автор, то чому людину не запросити на співбесіду і не подивитися, чи документи дійсно належать особі, якщо все так серйозно, що ще й ’договір про нерозголошення підсовують’.
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Это часто бывает если какая-то цифровая собственность Например, если автор дизайнер. Это типа их страховка..
Гага Газу• 05 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не знаю, може, Ви праві. Але мені ця історія мутна якась.
автор Хвильоватиша • 05 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так, це розумію.
автор Хвильоватиша • 05 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
В самому офісі не була, але цей бізнес центр знаю, фірма там справді є.
На you control перевірила, справді є в Дніпрі (як і в запропонованому мені договорі про нерозголошення), але про реєстрацію в моєму місті не зазначено.
Simply contact.
https://rabota.ua/ua/company2112277/vacancy8659529
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Simply contact.
А, ну это то-то стремное..как мне кажется..
Гага Газу• 05 апреля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Simply contact.
Дійсно, є така контора. Ось знайшла посилання з відгуками, там щось і про дніпровський офіс було
https://www.vnutri.org/simply-contact/
(без впн може не відкритися).
Ну, вирішувати Вам. Може, це й нормальна робота, тільки договір потрібно ретельно вичитувати.
Заела_пластинка• 05 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Говорилося про роботодавців.
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Говорилося про роботодавців.
Я согласна, только обычно это воспринимается в штыки или смотрят типа ты ку-ку...
Заела_пластинка• 05 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
То їх проблеми, а ви повинні думати про себе та свою безпеку.
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Вот для этого нам и нужны советчицы чтобы вовремя подсказать)