Меня не звали• 05 апреля 2023

Як вам така пропозиція роботи?

"Феєрична" зарплатня за такі послуги, авжеж?) Власне, все на скріні))
Полтавська галушка• 05 апреля 2023
Уверена уже нашли, тут каждый день темы как прожить 5 дней за 200 гривен
Бегущаяпо• 05 апреля 2023
Дивлячись що робити, зараз може хтось і на хліб не має
В кого тако було• 05 апреля 2023
смотря что делать надо эти 5 часов, может она сама себя обслуживает и надо просто посидеть поболтать, а может там лежачая, что и шевелиться не может...
Черпак_для_фантазий• 05 апреля 2023
Ну если просто сидеть болтать, то ок.
Айпишница• 05 апреля 2023
Зп дійсно мала дуже. Але є багато людей які і цим грошам раді.
Бегущаяпо• 05 апреля 2023
Може прибрати трохи, може щось їсти приготувати
ТихоЯ• 05 апреля 2023
Мало, конечно. Но, наверное, больше платить не могут. Кто-то и на такое может согласиться 🤷🏻‍♀️
Харчовий тріль• 05 апреля 2023
Ответ дляВ кого тако було
Та да, наймають пожилим обслугу щоб ’поболтать’.
Згадала фільм ’Слушатель’, москальский мабуть, але в тему.
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
Ответ дляВ кого тако було
3 години зранку й 2 години увечері. Який стан не розголошується. Коментарі явно невдоволені) Це ж, по суті, 46 грн. за годину. Ну, таке собі...
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Не думаю.
ТихоЯ• 05 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Мало ли. Бабушка мужа почти все делает сама. И готовит, и пылесосит, пыль вытирает, (полы не может мыть - тяжело наклоняться), сама себя обслуживает, но вот память плохая. Может включить газ и забыть выключить, поставить суп и забыть про него, открыть воду и не закрутить кран, выйти из дома и забыть дорогу назад, оставить дверь открытую. Так что с ней постоянно кто-то дома
За
Харчовий тріль• 05 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Ще й двічі в день ходити на роботу? Хто в черзі крайній?
Кава з адреналіном• 05 апреля 2023
Ответ дляБегущаяпо
+100
Тільки про це подумала.
Може та пенсіонерка буде спати 5 годин. А доглядальниця може читати книжку лежачи на дивані.
Ми ж цього не знаємо. Але дехто встиг осудити автора оголошення.
Г@Л@В@ломка• 05 апреля 2023
Смотря что делать, если сходить за продуктами+простая готовка+уборка, то куда не шло. Кто-то из живущих поблизости может согласится.
Харчовий тріль• 05 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
За
За 230 грн в день з нею хтось?
Не гавкаю- но охраняю• 05 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
У подруги 48грн/час. Швея. Кременчуг
ТихоЯ• 05 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
За 230 грн в день з нею хтось?
С ней родственники, но без проблем могли бы найти за 230 грн. Там вообще работы никакой нет, люди и этому рады. Куме мужа вымыли кухню за 300 грн. В Киеве за 2 тыс попробуй кого-то найти
Кава з адреналіном• 05 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Та ладно. И в Киеве найдется та, которая за 300 грн помоет и уберет.
Просто на советчице альтернативная реальность.
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У подруги 48грн/час. Швея. Кременчуг
Тут правильно написали: дивлячись на умови цєї роботи. Якщо ця людина лежача, то робота швеї в порівнянні в цим здасться раєм.
5cmhybyna• 05 апреля 2023
мало, 230 грн година мінімум!
Червона калина• 05 апреля 2023
Така реальність нашого часу, скоро багато професій перейдуть на оплату за ’трошки поїсти’
ТихоЯ• 05 апреля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
В Киеве таких не находила. Но вот моя подруга за 50 грн в прошлом году отводила и забирала ребенка из школы в Киеве. Сначала думала, что будет ненапряжно (ее ребенок в той же школе), но потом оказалось, что очень напряжно - к дому того ребенка идти 5 минут, то там раньше уроки заканчиваются, то у своего раньше, то ее ребенок заболел, а за тем, все равно, бежать нужно. Продержалась с трудом до каникул
5cmhybyna• 05 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина
це добре, бо вчора мені пояснювали шо мені попу ніхто за мої гроші в старості мити не буде.
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
А знаєте, вже 3-5 осіб пишуть в приват на рахунок умов роботи. Значить, навіть за такі гроші це затребувано. Сумні у нас реалії, так. Вбивати півдня свого часу за буханку хліба, 10 шт. яєць, кілограм цибулі та пачку найгіршої гречки...
Харчовий тріль• 05 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У подруги 48грн/час. Швея. Кременчуг
Шиє класно? В Кременчуці є фабрика білизни, шиють тільки на експорт, зарплати від 20, але треба реально вміти, надурочні оплачують.
Харчовий тріль• 05 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
В куди вони аноніму пишуть? В приват? Ахаха.
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Чого аноніму? Це оголошення з місцевої групи, від реальної людини. Потрапило на очі, хотіла поцікавитись думкою щодо цього питання. Як на мене, це просто смішні гроші, от дійсно. Догляд за літньою особою, навіть якщо вона не лежача, то є пекельно важко. А якщо ця бабця ще й жахливим характером (що в такому віці не рідкість), або ж деменцією...Та що тут казати...мабуть чи не кожний це знає з власного досвіду.
Не гавкаю- но охраняю• 05 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Она оттуда ушла лет пять назад. Платили мало, обещали много. Эти тоже шьют на экспорт, сверхурочные и субботы в двойном, но это крохи, зарплата не менялась уже пару лет.
Не гавкаю- но охраняю• 05 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Вас минималка не смущает?
автор Меня не звали • 05 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Вас минималка не смущает?
Бентежить, так. Дуже. Тому що це не нормально абсолютно, причому при такому зашкалюючому зростанні цін. Виживання, існування від зарплати до зарплати - то не є гуд, таке не прийнятне в цивілізованому, розвиненому суспільстві. Але навіть при мінімалці, в погодинному розмірі – це 40,46 грн.