Ну ниче се• 05 апреля 2023

Грибок ногтя лазером кто то лечил?

Есть эффект?
Барабан для дорослих• 05 апреля 2023
Нет, фигня . Я делала несколько сеансов .
Помогло -набор канеспорт , потом эстэзефин капать тупо 2 раза в день , перед этим спилить чуть верхний слой по всей поверхности ногтя
Два-три тижні і фсьо• 05 апреля 2023
Єдине що допомагає це комплекс -мазати, крапати і тербінафін, довго...
Нік прям в тему)))
Бабайко• 05 апреля 2023
Мащала, капрала, деньги на ветер. Пошла к врачу, после правда, долгого лечения проблемы нет.
Дона Ко Ко• 06 апреля 2023
Лікувала роками
Таблетки допомагали лише під час курсу коли їх пила Почались проблеми з нирками
Опустила руки

Пів року тому здала аналіз на віт Д, виявила дефіцит
Лікар призначила дозування та повторний аналіз Рівень віт Д підняла до норми

На сьогодні відростає здоровий ніготь