Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я про алкоголь. Ви порівнюєте різні речі.
Ні не різні. Ви порівнюєте бажання чи думки. Думки бувають різні. І бажання. В той чи інший день. Це взагалі нічого не значить
Полтавська галушка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Вважається. Почитайте якмй відсоток італійців французів помирають від винного алкоголізму
Та я ж «ржущій» смайлик поставила. Я більш сміючь з цього твердження, бо бачила на власні очі, і не завжди 2-3 бокали це була крапка для них. Вино насправді було гарне, не з категорії «за 20 €», смачне, але кожен день - я була здивована, дна справа читати про це, а інша - бачити як насправді. Хоча вони дійсно не вважають це алкоголізмом, говорять що це нормально для них.
А от що обурило, що всі кого знала - вважали, що ми поголовно п‘ємо горілку, типу наш національний алкогольний напій, я звісно заперечила і сказала (за себе, знайомих, друзів), що на свята/корпоративи і т. д (тобто не кожен день як у них - це вермут, ігристі вина (у народі шампанське), ром, віскі, коньяк, вино, коктейлі, ну і пиво)))
Ответ дляПродаю витрішки
Я не прийшла сюди доказувати і я не експерт. Я перечитала багвто літератури, консультувалася зі спеціалістами. Тому стверджую що тяга - це залежність.
Ответ дляПолтавська галушка
Згодна з вами
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Ну тобто якщо ви сьогодні захотіли морозива, бо жарко, то це залежність від морозива?
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я прямо клянуся, у мене ніхто не п’є. Нас 4-ро дітей і от вживала тільки я одна
Може бути дід-прадід
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я Вам хочу сказати, що Всюди прийшли за підтримкою і похвалою, щоб не зірватись. І в вас можливо дійсно залежність. Але не перегибайте з ’аргументами’
Додаю напруги• 05 апреля 2023
Автор вы алкоголиков в жизни хоть видели??Ваш алкоголизм детский сад какой то)К сожалению в моем окружении одни алкаши.У одной болит желудок,но все равно пьёт коньяк и молоком запивает.Два дня не пить это уже прогресс,каждый день коньяк.Второй пьёт потом под лавкой валяется или обсыкается.Третий с пятницы по воскресенье водку,среди недели чекушку водки через день.И у всех последний раз
Ответ дляДодаю напруги
Хай бог милує 😳
Відморожена• 05 апреля 2023
Всё должно быть в меру. И еда и алкоголь. Все это составляет полноту нашей жизни.
Люди, которые постоянно на ЗОЖе и отказе от алкоголя просто не могут себя контролировать.
Відморожена• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Так, вважається що це алкоголізм. Це окрема тема. Якщо у вас хоч раз бажання було випити, це друга ступінь алкоголізму.
Конечно хочется. Это нормально. Не нормально когда не хочется, но пьёшь.
В Италии или Франции ужин и даже обед с бокалом вина -это норма.
Пацака-задирака• 05 апреля 2023
Така ж, тільки бросила бо захворіла короною, і нудило від запаху алкоголю. Не вживаю вже два роки,а зараз вже просто не хочу.
Ответ дляВідморожена
Ще раз. В Італії і Франції більшість людей помирають від винного алкоголізму. Саме цю фразу і придумали наші алкоголіки
Відморожена• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Помирают. Лет в 90.
Сама купляю квіти• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
39, вже майже 40
Мені 40.
Прочитала книжку аллана кара і з 1.01.2023 не вживає.
Результати дуже схожі з Вашими
Відморожена• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А вообще алкоголики в завязке или резко воцерковлённые грешники це страшне...
Ответ дляПолтавська галушка
20 євро в Європі - це дуууже пристойне вино. Ну, якщо Ви, звісно, звикли виключно до вінтажних шато від 500 євро і вище...:)) А так столове за 2 євро - аж гай гуде ! Ну і міцність там скільки 9-11%
Ответ дляДодаю напруги
Ну небедные люди....Коньяк и виски сейчас столько стоят....Я мужу на НГ покупала 0,5 виски не самого крутого - 1300 грн...А если что посерьезнее ??
Ответ дляВідморожена
Доречі так: бояться зриву, що не зупиняться....У мене сусідка так...Ну випили пляшку вина на трьох в неділю - я так вже натякаю: у мене ще прибирання і на клієнтські мейли відповідати. А вона така: ой, а у мене ще коньяк є !
Який вжопу коньяк після вина....Пішла незадоволена :)))