Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
Файна_зупка• 05 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
У меня график по выходным уже лет 20. Ни больше, ни меньше. Алкоголизм? Ок, мне отлично, со здоровьем тоже все ок, это ни на что не влияет ))
А представьте выходные без алкоголя. Как вам? Если есть дискомфорт, то вы зависимы. Зависимость - это уже побочка.
А на пенсии каждый день выходной…
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Регулярно? Не пропускає? Чекає цього? Для розслаблення?
Може відмовитися і не пити декілька місяців ради приколу?
Не регулярно, звичайно. Приблизно так, іноді не зустрічаємось і не пьємо, бувало, що й місяцями. Можу не пити, навіть коли збираємось (рідко, бо не бачу сенсу ні пити, ні не пити. Це просто як частина вечора, як піца).
Звичайно, можу, не бачу в цьому нічого значущого. Моє життя точно не змінюється від того, є в ньому алко чи немає.
ТАЗератти• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я підписала на платну грипу в ТГ. Мені допомагають розмови з такими як я, які кинули пити
Вот сегодня прошу у бм привезти мне вина. Он не хочет,говорит,попробуй сегодня не пить. Говорю ок,но говори со мной весь вечер по телефону,пока я не задремаю))) оно ему не надо,а я сейчас ’в ломке’, сил нет и уснуть не могу,все чешется
Ответ дляKriskaA
Звичайно, що ні. У Франції, Італії, Іспанії, Португалії просте столове вино - як вода під часу обіду. Це значить, що ВСІ доросле населення - алкоголіки ?:)
О!!!!!!!! Все стоп! Ви точно алкоголік. Нажаль. Почитайте який відсоток італійців і французів вмираю від отого винного алкоголізму!!!! Ви будете шоковані
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Всі алкозалежні ЩИРО вважають,що можуть відмовитися.
Але просто рибка смачна з пивом. Вони можуть,реально можуть, але не хочуть без пива.
Піца чи паелья смачна з бакплом вина. Просто так смачно.
І т.д.
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Я не вважаю.
Я це знаю.
Просто в нас слово алкоголік асоціюється з радянським алкоголізмом. Основним атрибутом якого є напивання до безпамятства і т.д.
Часи змінилися, алкоголізм також осучаснився.
Ви чули такий термін як ’алкоголік вихідного дня’?
Я це знаю.
згадала, що це ж порадниця, і тут будь-які діагнози ставляться на ізі)))
Ответ дляТАЗератти
Дорогенька! Тримайтеся. У мене не було прямо так важко. Але мені дуже складно зараз виходити на тверезе життя. Зверніться до лікаря я вас прошу.
Мишка-шалунишка• 05 апреля 2023
Мені б так від цукру відмовитися.
Від алкоголю то мені запросто, можу місяцями не вживати і не помічу, і не захочу.
Ответ дляtolyu
Божже....чого Ви так валуєте....Приймайте якісь заспокійливі, чи що :)) 15 останніх років майже кожен вечір - бокал червоного/білого сухого. Все прекрасно. За цей час побудований бізнес, об´їжджена не одна країна, куплена не одна нерухомість. Незнайомі шоковані, коли дізнаються, що мені 50-т. Виглядаю на 6-7 років молодше. Перші місяці війни взагалі не пила - просто не було продажу алкоголя :)) Так що проблеми не бачу: для мене вино (інше практично не вживаю) - просто частина культури, частина мого ’кошика споживання’.
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мені так не здається. Алкоголізм- це коли є бажання випити. Коли чекаєш того дня, щоб випити. Ми не обов´язково прям кожного тижня збираємось. На минулих не збирались, наприклад. Випити бажання не було. Якось так.
І я не думаю, що такі діагнози можна ставити, так як ви це робите)))
Вам здається.
Спробували б ви сказати,що сьогодні на зустрічі не п´ємо алкоголь.
У людей виникає роздратування. Це є також з одним з критеріїв. Бо це звучить, чому не п´ємо, Я!...хочу!!!!...пити!!!.
Срочнокпсихологу• 05 апреля 2023
У меня тоже есть такая проблема, неделю не пила не хотелось , сегодня был стресс , итог : открыла мартини … выпила 300 грамм …
Сейчас лежу и думаю 🤔 нафига я это сделала …
Ещё бы курить бросить …
Ответ дляKriskaA
Ну по суті у нас різний алкоголізм але і ви і я важко хвора.
Огірок та Помідорчик• 05 апреля 2023
Ответ дляfialka123
А есть разница бросать айкос или обычные сигареты?
Так, айкос легше. У нас так спочатку були цигарки потім айкос потім кинули.
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
З вами діляться інформацією, своєю думкою.
Ви ж ведете себе дивно.
До чого тут ваша насмішка?
Ви ж ведете себе дивно.
До чого тут ваша насмішка?
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ещё бы курить бросить …
От і мене дратувала ця залежність. Чекаєш п’ятниці щоб випити. А зараз всі дні прекрасні
Радикальная• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
39, вже майже 40
В такому віці якось вже треба міру знати...
Полтавська галушка• 05 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
А по пів бокалу червого два-три рази на тиждень вважається алкоголем?
В Італії і кожного дня по 2-3 бокали не вважаєтьмя алкоголізмом😅
Единорог_помог• 05 апреля 2023
Автор, Вы умница!Я Вас понимаю!!!Тоже 39, почти 40, месяц без алкоголя, летаю от радости🤗Больше не хочу туда сливать свое здоровье и энергию!До этого 3 года тоже вообще не пила, но эта гребаная война, а оказалось, что стресс не снимаю, а делаю только хоже и переживаю еще больше под алкоголем.
Донька подруги• 05 апреля 2023
Я не пью с восьмого класса практически никогда. Зачем вообще дурманить себе разум этим ядом?
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Толі навіщо ви п’єте цей бокал вина? Мегі можете не відповідати - дайте відповідь собі. Я 10 років назад починала так як ви) я взагалі не пила до 28-30 років ( точно не пам’ятаю коли це почалося)
Я багато читала про цю тему раніше і спостерігала за знайомими. Дійшла висновку, що залежність або є в генах, або її нема. Хтось все життя може пити і не мало, але залежності не матиме. А хтось, як ви. Частіше за все передається спадково.
Мені це довів один факт. Я колись переживала дуже і почала курити. І якось так звикла, що курила 2 роки. При чому один рік - пачку в день! Тоді стрес закінчився, і я просто більше не купила нову пачку. Не було ні хвилини після того, щоб мені хотілось, чи щоб я себе стримувала. Просто відпала необхідність це робити, просто не було залежності.
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
В цій темі Італію згадують як під час ковіду .’а в Італії’ ,а в Італії
Ответ дляЕдинорог_помог
Ухти!!! Яка ви розумниця можу зрозуміти тільки я) успіхів вам. Це справді прекрасне відчуття свободи
Срочнокпсихологу• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Дело в том что я не жду пятницы …. Два года назад начались стрессы сильные … работа и тд
Пока готовила ужин пол бутылки /бутылка вина уходила … мне даже компания не нужна…
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я прямо клянуся, у мене ніхто не п’є. Нас 4-ро дітей і от вживала тільки я одна
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
І т.д.
Я більше з рибкою люблю пиво 0, мені так смачніше