tolyu• 05 апреля 2023

Повна відмова від алкоголю. Мій 31 день.

Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
Нічого вдягти• 06 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
У мене знайомий покинув пити, а було як у вас, компанії і всякі чудачества. Відпали люди, він навіть казав, що крім алкоголю нічого спільного. Дуже дало по мізками, розчарування в людях, світ повернувся не в той бік
До любих змін потрібно бути готовим, насамперед змінити свідомість, тобто, спочатку вивчити теорію, потім підтягти практику

Нічого вдягти• 06 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
Я не пью с восьмого класса практически никогда. Зачем вообще дурманить себе разум этим ядом?
Последнее утверждение верно!
А все потому, что в нашу «культуру» это внедрили, как норму (все фильмы с выпивкой и сигаретами- так герои страдают, так радуются) А где-то собак едят, где-то алкоголя не знают вообще. И когда приходит осознание, что это насаждение и манипуляции, гробящие, к тому же здоровье, а на самом деле совершенно не нужные и чуждые нам, ведь изначально детьми мы правильно считываем эти яды и они нам отвратительны, НО.. реклама делает свое черное дело.
А представьте, если бы все перестали вмиг пить и курить - о, сколько открытий чудных нас бы ждало! (Кто мы, кто наши друзья, увидели бы наконец-то своих детей и жен/мужей, а также людей, правящих нашим обществом 🤓 - нам бы это не понравилось и начали бы что-то делать. И вот в этом суть - почему это насаждается и почему не нужно здоровое здравое общество, они этого боятся и не допустят.
А мы в иллюзии, что это лично НАШ выбор.
Нічого вдягти• 06 апреля 2023
Ответ длязабиякина
Не п’ю зовсім вже більше п’яти років. Спочатку була за кермом щодня, то звісно що на святах не вживала, навіть трішки, потім звикла, а на початку війни була вагітна, то не запила. Так і не п’ю досі і вже не хочу зовсім, навіть трошки
НуКаНаКа• 06 апреля 2023
Ответ дляБайрактарна
А если сильный стресс? Как расслабляетесь? Что берете на шашлыки итд?
Так и стрессую,без алкоголя. Вначале было сложно,все мои компании употребляющие алкоголь. Кстати,встретила позже мужа,тоже непьющего. Иногда берем безалкогольное пиво, на др безалкогольное вино и шампанское. 2 пары из наших знакомых тоже отказались от алкоголя)
harchushyn• 06 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну ви на мій комент - чи ви дійсно вважаєте, що такі як я, це алкоголіки. Ви відповіли, що ви так не вважаєте, а це знаєте.
Там про вас ні слова).
А ви от прям дійсно вважаєте, що людина, яка вживає алкоголь раз в тиждень (не набухується, не втрачає пам´ять, нічого не витворяє і т.д) - вона алкоголік?
Краля-Галя• 06 апреля 2023
У мене інша залежність - солодке, багато солодкого. Визнаю, але нічого з цим зробити не можу. Час від часу день-три-чотири не їм солодкого, борюся, для очищення так би мовити організму. Але майже завжди мені це важко дається. Але стримуюсь. До речі, лише коли я в Карпатах відпочиваю і п´ю там водичку, я там легко не їм солодкого і коли повертаюся додому, ще тиждень-два не їм, бо не хочеться! А потім все, якось воно само собою стається і...мене несе.
Хоча чай я п´ю без цукру 20 років.
От би групу підтримки по солодкому))
автор tolyu • 06 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Хоча чай я п´ю без цукру 20 років.
От би групу підтримки по солодкому))
Така група в ТГ