tolyu• 05 апреля 2023

Повна відмова від алкоголю. Мій 31 день.

Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
Ужгород• 05 апреля 2023
Сьогодні 31 березня?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дело в том что я не жду пятницы …. Два года назад начались стрессы сильные … работа и тд
Пока готовила ужин пол бутылки /бутылка вина уходила … мне даже компания не нужна…
Це погано ((((
Полтавська галушка• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
В цій темі Італію згадують як під час ковіду .’а в Італії’ ,а в Італії
Я ще всю тему не перечитала))
Ще що було дивно, що після кількох пляшок вина (коли якісь свята чи посиденьки з друзями) сідають за кермо.
Байрактарна• 05 апреля 2023
Я люблю выпить, но вообще не ем сладкого , никогда, может раз в месяц кусочек шоколадки. А вижу торт, прям тошнит
Помеха справа• 05 апреля 2023
31 день и вы уже столько курсов закончили?
Срочнокпсихологу• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Це погано ((((
И как себя взять в руки ?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляБайрактарна
Це моя біда після відмови алкоголю. На солодке потягнуло просто жах. До цього як ви- навіть не купувала солодке.
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Звичайно, що ні. У Франції, Італії, Іспанії, Португалії просте столове вино - як вода під часу обіду. Це значить, що ВСІ доросле населення - алкоголіки ?:)
А Ви думаєте, що якщо ВСІ, то молодці? Колись всі вважали, що Земля пласка, а хто казав інакше, спалювали на вогнищі. До речі, було це десь в тих же країнах, що Ви назвали.
Є національні культурні звички, десь це алкоголь, десь фаст фуд, десь цигарки.
Единорог_помог• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Ухти!!! Яка ви розумниця можу зрозуміти тільки я) успіхів вам. Це справді прекрасне відчуття свободи
Дякую!!!Та Вам!!!Все буде ЧУДОВО🥰❤Всі відчуття, як у Вас, таке враження, що за місяць зробила більше, ніж за рік, стільки енергії з´явилось. На мене дуууже впливало і фізично, і психологічно.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
И как себя взять в руки ?
Я пішла до лікаря. Потвм психолог. Потвм група в ТГ. І саме валко було перші два тижні, коли всі кличуть випити (((
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ви зараз як рідна душа. Класно що я не одна така.
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Вам здається.
Спробували б ви сказати,що сьогодні на зустрічі не п´ємо алкоголь.
У людей виникає роздратування. Це є також з одним з критеріїв. Бо це звучить, чому не п´ємо, Я!...хочу!!!!...пити!!!.
Недавно пила безалкогольне, спитали чому, сказала - не хочеться алкоголю. Все.
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Вам здається.
Ну смотря какая встреча. Если я встречаюсь с подругой на детской площадке выгулять детей, то никто об алкоголе даже не думает.
Если это встреча в ночном клубе, то понятно, что запрет алкоголя вызовет недовольствие
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
У мене є безалкогольний Апероль і червоне вино безалкогольне.,чисто щоб не привертати увагу до себе в компаніях
Срочнокпсихологу• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Спасибо
Попробую сама не пить…
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
З вами діляться інформацією, своєю думкою.
Ви ж ведете себе дивно.
До чого тут ваша насмішка?
Ви правда не розумієте? Це не діляться, це просто роздають діагнози. Просто так. Ви дійсно не бачите різниці між поділитися своєю проблемою і назвати незнайомих людей алкоголіками?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Спасибо
Попробую сама не пить…
Успіхів вам
забиякина• 05 апреля 2023
Не п’ю зовсім вже більше п’яти років. Спочатку була за кермом щодня, то звісно що на святах не вживала, навіть трішки, потім звикла, а на початку війни була вагітна, то не запила. Так і не п’ю досі і вже не хочу зовсім, навіть трошки
Джонсонюк• 05 апреля 2023
Якщо місяць - для вас це подвиг, то мабуть ви нормально закидались алкоголем постійно. І добре,що одумалися.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляДжонсонюк
У кожного своя ступінь закидання .
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Чому?
Бо тут чітко формулюється думка-
Я хочу випити.
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я пишу про ваш комент на своє повідомлення.
У мене немає проблеми.
Я ділюся знаннями ,інформацією і критеріями алкоголізму.
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Чому?
Бо тут чітко формулюється думка-
Я хочу випити.
Де саме? В клубі? Скоріше ’я хочу розслабитись і дозволити собі те, чого не дозволяв звичайному житті’. В інший день модна провести вечір прогулюючись нічним містом з стаканчиком лате. І тоді теж ні до якого алкоголю не тягне.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Якщо ви хоч раз в житті зловили себе на думці що хочете випити - це залежність
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
У мене немає проблеми.
Ну ви на мій комент - чи ви дійсно вважаєте, що такі як я, це алкоголіки. Ви відповіли, що ви так не вважаєте, а це знаєте.
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Та хєрня це все. Я себе в декреті ловила на думці, що хочеться застрелитись саме в цей день. Але це не значить, що я самовбивця
Продаю витрішки• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Чому?
Бо тут чітко формулюється думка-
Я хочу випити.
Просто у людей певне проводження часу асоціюється з певними діями. Це як в ’бабок на лавці’ забрати сємки. Вони теж будуть проти, бо вже настроїлись їх лузкать. Але це не значить що вони сємєчкові наркомани.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я про алкоголь. Ви порівнюєте різні речі.
НуКаНаКа• 05 апреля 2023
Я тоже любила потусить и выпить, чудила по пьяни. В 31 год сказала-стоп,дала себе срок не пить месяц,потом два,потом год. И так не употребляю алкоголь 17 лет. Автор ,это реально подвиг. Поздравляю.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Благодарю🙏🙏🙏